Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(agnuta @ 2009 07 27, 15:02)
o kaip tas aubrey prausiklis jautriai odai? 4u.gif


Dar tik vieną kartą bandžiau tai neturiu pilnai susidariusi nuomonės, kai daugiau panaudosiu, parašysiu, šiaip pirmas įspūdis neblogas. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 27, 14:44)
molio gėrėjos, atradau neblogą optimizaciją biggrin.gif Tą molį, kuris lieka išgėrus vandenį ar nuovirą ryte, panaudoju veido prausimui biggrin.gif

katuti, man nieko nelieka, viską išgeriu biggrin.gif
Atsakyti
[quote=katutis,2009 07 27, 14:00]
į karštą vandenį jį mirkiau, buvo ne tik drėgnas, bet ir šlapias biggrin.gif

Aiškumas, dėkui. 4u.gif O gal galima papildyti tą mišinuką kokiu ea, ar jau būtų per stipri priemonė? g.gif ir kokiais intervalais ją reikėtų naudoti, šiuo metu jokių kitų kaukių kaip ir nenaudoju, tik natūralų jogurtą retkarčiais.
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 07 27, 14:02)
nu bet kai tokia kaina, tai manau, kazka alternatyvaus galima rasti kur kas pigiau ax.gif


Pure Altitude kainos apstulbino. Na bet ko norėti - KristiAna bigsmile.gif Šiaip gaminys iš tų, kur atrodo geras ir malonus, bet kad turėtų kažkokių išskirtinių savybių, už kurias apsimokėtų mokėti kosminę kainą, tai ne schmoll.gif

bet va, pabandysiu, patenkinsiu smalsumą wink.gif

jei būčiau pastatyta prieš pasirinkimą, tai vietoj šitos emulsijos imčiau Hauschkos kaukę, kur man aiškus ir efektyvus jos poveikis ir tikrai jos prisireikia ūkyje lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 27, 15:56)
Plaukams:
Weleda rozmarinu sampunas
Urtekram sampunas su rasulu
Urtekram sampunas su ruduoju cukrum
KN sampunas silpniems plaukams
Druide purity sampunas

Šaunus krepšelis 4u.gif
Gal galėtum šituos šampūnus palyginti? Aš su ruduoju cukrumi norėjau, bet... Kaip tau šampūnas su rasulu? Ar čia jau tie šampūnai, kuriuos bandymų keliu atsirinkai, ar dar tik bandai? Kurį šampūną pirktum dar kartą/naudoji jau ne pirmą kartą?
Žodžiu, šampūnų analizės norėčiau, jeigu nesunku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 07 27, 15:06)
katuti, man nieko nelieka, viską išgeriu biggrin.gif


ernesin, ar ne tu buvai rasiusi, kad geri tik skystimeli, o tirscius palieki? 4u.gif tai kaip cia dabar iseina, kad dabar nieko nelieka? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 07 27, 14:06)
katuti, man nieko nelieka, viską išgeriu biggrin.gif


ir kaip savijauta? 4u.gif AŠ tai labai patenkinta, netrukus reiks vėl į Nimfali išsiruošti, nes molį baiginėju biggrin.gif

QUOTE(4voleurs @ 2009 07 27, 14:11)
O gal galima papildyti tą mišinuką kokiu ea, ar jau būtų per stipri priemonė?  g.gif  ir kokiais intervalais ją reikėtų naudoti,


patikėk, jinai ir taip pakankamai stipri 4u.gif Nesidėčiau aš jos daugiau nei kartą per savaitę cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pepkė @ 2009 07 27, 15:05)
Dar tik vieną kartą bandžiau tai neturiu pilnai susidariusi nuomonės, kai daugiau panaudosiu, parašysiu, šiaip pirmas įspūdis neblogas. smile.gif  4u.gif


lauksiu atsiliepimu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 07 27, 15:15)
AŠ tai labai patenkinta, netrukus reiks vėl į Nimfali išsiruošti, nes molį baiginėju biggrin.gif


nu jau labai viliojanciai skamba sitas pasisakymas ax.gif ateity tikrai bandysiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(katutis @ 2009 07 27, 15:12)
bet va, pabandysiu, patenkinsiu smalsumą wink.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 27 liepos 2009 - 14:19
QUOTE(katutis @ 2009 07 27, 15:04)
man baisiai interiasna, kam nėra alternatyvų  ax.gif Surašyk, gal bus naudinga mums  4u.gif


Na, pvz aliejukas plauku galiukams. Isbandziau labai daug naturaliu alieju, bet nors ir tepdavau po nedaug, man plaukai kaip susiriebalave likdavo g.gif net nuo kokosu aliejaus, kuris siaip lengvas skaitosi...tad radau aliejuka, kuris tinka, patinka ir kuriame nera visokiu silikonu ir pan. ax.gif
taip pat mano problematiskai odai sertifikuotoje kosmetikoje neradau nieko, kas man tiktu unsure.gif aisku, ne viska isbandziau, bet nemazai... o tie bandymai tiek kainuoja doh.gif tik KN hidrolatai thumbup.gif

QUOTE(agnuta @ 2009 07 27, 15:05)
gal kazkada ir buvai rasiusi g.gif bet vis tik, gal galetum palyginti urtekram sampunus su rasulu ir ruduoju cukrumi? 4u.gif


Su rasulu daug labiau patiko ax.gif ir papurina, ir plaukai tokie, kaip cia pavadinti, nu faini palieka biggrin.gif su ruduoju cukrumi ne unsure.gif kazkaip suvelia ir apsunke plaukai lieka unsure.gif
Atsakyti
[quote=katutis,2009 07 27, 14:15]
patikėk, jinai ir taip pakankamai stipri 4u.gif Nesidėčiau aš jos daugiau nei kartą per savaitę cool.gif

Gerai, ačiū, tuomet pradžiai išmėginsiu be eksperimentų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 27, 14:44)
molio gėrėjos, atradau neblogą optimizaciją biggrin.gif Tą molį, kuris lieka išgėrus vandenį ar nuovirą ryte, panaudoju veido prausimui biggrin.gif Ir galiu pasakyti, kad malonus dalykas - švelnus, nesibraižantis, kaip nebandžiusi prisibijojau tongue.gif Savaitgali į tokį molį pridėjau dumblių ir pasidariau kaukę veidui - liuks wink.gif


tai man dabar pasakyk, kokiais tikslais tu ta moli geri? ir cia tabletes ar siaip paprasta moli galima gerti?
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2009 07 27, 14:20)
Na, pvz aliejukas plauku galiukams. Isbandziau labai daug naturaliu alieju, bet nors ir tepdavau po nedaug, man plaukai kaip susiriebalave likdavo g.gif net nuo kokosu aliejaus, kuris siaip lengvas skaitosi...tad radau aliejuka, kuris tinka, patinka ir kuriame nera visokiu silikonu ir pan. ax.gif


gal galima būtų sužinoti, kokį aliejuką plaukų galiukams naudoji?? blush2.gif
Atsakyti