Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

QUOTE(Sviripilė @ 2009 07 27, 10:09)
o kur randat Mėtų rozmarinų EA, nes aš kiek mačiau tai melisų ir pan. Rozmarinų neradau  verysad.gif

pirkau Senukuose, nes Maximoj Pasilaiciuose nebuvo rozmarinu..
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2009 07 27, 09:09)
o kur randat Mėtų rozmarinų EA, nes aš kiek mačiau tai melisų ir pan. Rozmarinų neradau  verysad.gif


o aš pirkau Operos vasitinėje mirksiukas.gif

na va, kiek pasirinkimų dabar turi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hibisco: 27 liepos 2009 - 09:51
QUOTE(Palomina @ 2009 07 27, 10:44)
saunus krepsys  thumbup.gif
gal gali palygint Weledos ir Urtekram sampunus siuos kur turi?  4u.gif

Dėkui ax.gif
Weledos kaštonų šampūnas man labiau patinka, negu Urtekram su rasulu. Pirkau Urtekram,nes norėjau, kad plaukus purintų. Kažkiek purina, bet jie tokie šiaudiniai man pasidaro, nepatinka. O Weledos man kažkiek nusausina, bet tik truputį, rozmarinų vanduo nusausinimą kompensuoja ir nevelia taip kaip Welwdos rozmarinų. Kol kas iš bandytų: Weledos rozmarinų, Natura siberica jautriai odai, Druide Vitality, man Weledos kaštonų labiausiai patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2009 07 27, 10:09)
  Šiaip man iš "gatavų" kaukių itin patiko Laveros mangų: tiek jos kvapas, tiek šilkinių plaukų pojūtis po jos  wub.gif  wub.gif  wub.gif

man ir Laveros si kauke labai patinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
o gal zinot kokia duso zele kad kvapas ant kuno isliktu ilgam? na bent 5 val )
Atsakyti
QUOTE(fresh @ 2009 07 26, 22:30)
Lavera kremo konsistencija labiau prie tirštesnių, kadangi man patinka pieno ir medaus kvapas, tai neerzina, ir, kiek pastebėjau, pakankamai greitai išgaruoja. Daugiau kremų nesu bandžius, bet šis man pasirodė gan silpnai drėkinantis, kadangi mano oda labai sausa.

as turiu vaniles ir kokosu, tai man kvapas labai wub.gif nesupykciau, jei ir ilgiau laikytusi biggrin.gif mano kuno oda, bent jau siuo metu, nera sausa, tai man drekinimo uztenka, priekaistu neturiu, pakaitom su kokosais labai patinka. Beje, turiu dar ir duso zele tokio pat kvapo, tai tikrai viskas irgi liuks, bet taupumo atzvilgiu nelabai...turbut visgi sekanti karta pirkciau weledos koki duso pieneli smile.gif
Atsakyti
Gal galite priminti, kaip pasidaryti veido kaukę su ricinos aliejum?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 26, 22:17)
taip pat domina atsiliepimai apie Laveros kuno krema.. kokia jo konsistencija? kvapas neikyrus? gal su kokiu Madara ar Logona kuno kremu galetum palygint, aisku jei bandei is ju ka nors  4u.gif


Aš turiu iš Laveros kūno kremą su laimu ir verbena. Konsistencija tai kaip pienelio, ne kai sviesto. Kvapas tai stiprus, net seilės nuo rūgžtumo pradeda rinktis. Aš jį naudoju vietoj rankų kremo, nes man po dušo už kokosus nieko geriau nėra.

QUOTE(fresh @ 2009 07 27, 11:51)
Gal galite priminti, kaip pasidaryti veido kaukę su ricinos aliejum?


1 šaukštelis ricinos aliejaus, 3 jojobos (na santykis 1 prie 3) sumaišyti, tada tepti ant veido, o ant viršaus dėti pašildytą rankšluostuką. Ir taip 15 min. vis pašildant rankšluostuką.

Beje merginos, Biologish jau atkeliavo. Kadangi dabar darbe esu ir būsiu tik vakare namie, tai vakare patikrinsiu ar viskas OK ir dalybas pradėsim. bandau visom rašyti į až, nes į el. paštą neįeinu. Kam reikia siųsti iš karto galit rašyti savo adresus, greičiau gausiu greičiau išsiųsiu.
Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 07 27, 12:29)
Beje merginos, Biologish jau atkeliavo.


kokia puiki zinia bigsmile.gif
jau knietejo klausti, ar nesimato sito siuntinio padangej...

Atsakyti
QUOTE(kryyste @ 2009 07 27, 12:29)
1 šaukštelis ricinos aliejaus, 3 jojobos (na santykis 1 prie 3) sumaišyti, tada tepti ant veido, o ant viršaus dėti pašildytą rankšluostuką. Ir taip 15 min. vis pašildant rankšluostuką.

Kokiam odos tipui ši veido kaukė ir ką ji daro? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Peach17 @ 2009 07 27, 09:19)
O dėl CC  nerimauju nes, paskaičiau Dr. hauschkos temoje kelios merginos rasė, kad nuo CC joms spuogeliai kyla ax.gif .

aš vieną iš tų, kurioms netiko cc schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 07 27, 12:51)
Kokiam odos tipui ši veido kaukė ir ką ji daro? smile.gif


Poras sutraukia. Dėl tipo tai negalėčiau pasakyti.
Atsakyti