Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai

Sveikos,

norėčiau paklausti, kokį drėkinamąjį kremą patartumėte naudoti? Aš su natūr. kosmetika dar tik pažindinuosi, todėl pačiai gana sunku nuspręsti.

Beje, svetainėje http://www.cosmeticsdatabase.com/ galima pasitikrinti, ar kosmetika tikrai nekenksminga. Buvau nemaloniai nustebinta, kai pasirodė, kad Dr. Hauschkos produkcija ne tokia jau ir puiki ...

acius
Atsakyti
QUOTE(SkruzdeLux @ 2009 07 27, 00:13)
Sveikos,

norėčiau paklausti, kokį drėkinamąjį kremą patartumėte naudoti? Aš su natūr. kosmetika dar tik pažindinuosi, todėl pačiai gana sunku nuspręsti.

Beje, svetainėje http://www.cosmeticsdatabase.com/ galima pasitikrinti, ar kosmetika tikrai nekenksminga. Buvau nemaloniai nustebinta, kai pasirodė, kad Dr. Hauschkos produkcija ne tokia jau ir puiki ...

acius



Tuo puslapiu aš nepasitikiu, kažkokia nesamone jis rolleyes.gif . Kokio tipo tavo oda?
Atsakyti
QUOTE(SkruzdeLux @ 2009 07 26, 22:13)
Sveikos,

norėčiau paklausti, kokį drėkinamąjį kremą patartumėte naudoti? Aš su natūr. kosmetika dar tik pažindinuosi, todėl pačiai gana sunku nuspręsti.

Beje, svetainėje http://www.cosmeticsdatabase.com/ galima pasitikrinti, ar kosmetika tikrai nekenksminga. Buvau nemaloniai nustebinta, kai pasirodė, kad Dr. Hauschkos produkcija ne tokia jau ir puiki ...

acius

Šiuo puslapiu visiškai neverta pasitikėti, nes jo kūrėjai visiškai nesigilina, ar produktui gaminti naudojami natūralūs ar cheminiai kvapai (o tai labai svarbu) ir t.t.
Geriau pasikliauk štai tokiu
http://www.officinea...es_bio/BDIH.jpg
arba tokiu
http://www.worldarti..._op_600x600.jpg
ženkliuku, esančiu ant natūralios kosmetikos pakuočių. Tai natūralios kosmetikos sertifakatas, garantuojantis, kad produkte nebus jokių blogų medžiagų.
Atsakyti
QUOTE(fresh @ 2009 07 26, 21:50)
Klausiu todėl, kad mano arganų aliejus neturi jokio kvapo, tad vis kyla įtarimų,


o kur tu jį pirkai? wink.gif Stipraus kvapo kaip sviestmedis, kokosai jis ir neturi, toks lengvas ir man aiškiai į rūgštelę kvapas jaučiasi g.gif Neseniai jį reabilitavau ir pradėjau naudoti kaip paakių kremą - ne prastesnis man nei erškėtuogių dabar smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katutis: 26 liepos 2009 - 23:00
QUOTE(Peach17 @ 2009 07 27, 00:16)
Tuo puslapiu aš nepasitikiu, kažkokia nesamone jis rolleyes.gif . Kokio tipo tavo oda?



Mano oda mišri,

o dėl to psl. - ačiū 4u.gif , dar dauk ko reikia išmokt ax.gif
Papildyta:
QUOTE(fresh @ 2009 07 27, 00:20)
Šiuo puslapiu visiškai neverta pasitikėti, nes jo kūrėjai visiškai nesigilina, ar produktui gaminti naudojami natūralūs ar cheminiai kvapai (o tai labai svarbu) ir t.t.
Geriau pasikliauk štai tokiu
http://www.officinea...es_bio/BDIH.jpg
arba tokiu
http://www.worldarti..._op_600x600.jpg
ženkliuku, esančiu ant natūralios kosmetikos pakuočių. Tai natūralios kosmetikos sertifakatas, garantuojantis, kad produkte nebus jokių blogų medžiagų.


LAbai ačiū už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Peach17 @ 2009 07 26, 22:59)
Mano kuklus natūralus krepšelis:
Veidui-Essential care veido prausiklis su arbatmedžiu ir citrina,
Tos pačios serijos tonikas,
Avokadų kremas veidui(maitinantis),
Atkuriamasis losjonas niežtinčiai ir sudirgusiai odai,
Weleda vaikų veido kremas.

Kūnui: weleda vaikų kremas,
Aliejų mišinukas.

Plaukams: faith in nature dumbių šampūnas,
levandų ir snapučių balzamas,
sidmondisjų aliejus ir rozmarinų EA.
Papildyta:
o kokia jūsų oda? O tas tonikas clarifaying? nes yra 2 tik ar aš klystu . . . ax.gif  blush2.gif

kaip veido prausiklis dar ilgiau ji panaudojus? tikrai nesausina?
kada tepi Weledos vaikiska veido krema?
dar domina atsiliepimai apie Weledos vaikiska kuno krema? kokia jo konsistencija ir t.t.?
4u.gif

QUOTE(Peach17 @ 2009 07 26, 23:08)
Dėkui smile.gif, užsisakiau CC ir labai nerimauju ar man tiks blush2.gif . . . .

o kodel nerimauji del CC? tinka jis ir riebesnei odai... as naudoju tai man patinka labai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(SkruzdeLux @ 2009 07 26, 23:13)
Sveikos,

norėčiau paklausti, kokį drėkinamąjį kremą patartumėte naudoti? Aš su natūr. kosmetika dar tik pažindinuosi, todėl pačiai gana sunku nuspręsti.

Beje, svetainėje http://www.cosmeticsdatabase.com/ galima pasitikrinti, ar kosmetika tikrai nekenksminga. Buvau nemaloniai nustebinta, kai pasirodė, kad Dr. Hauschkos produkcija ne tokia jau ir puiki ...

acius

o jau esi ka nors pabandzius (na kad ir koki sampuna ar ka nors..) ar cia bus pirmasis pirkinys is natur. kosmetikos? ax.gif
seip is pradziu stenkis meginuku susizvejot jei imanoma..
pvz:
- dr.Hauschka turi megineliu rinkinukus.. pvz. riebesnei odai skirtas rinkinukas susideda is valomojo kremo (cia tipo prausiklis), toniko, aliejuko (naudojamas vietoj kremo), molio kaukes, veido garinimui skyscio - tikrai verta pabandyt.. uztenka pakankamai ilgai, kad suprast ar tinka si kosmetika ar ne..
- Madara irgi turi meginuku.. lygtai tik kremu g.gif bet paprastai krema sunkiausia issirinkt
- Weleda yra pirkt kremu miniuku (po 10 ml), tai is pradziu geriau toki pirkt negu visa (30 ml)..
- Sante ir Logona anksciau duodavo Bioboutique pabandyt daug, o kaip dabar yra tai nezinau..
- gali vietoj kremo aliejuka koki nors isigyt (pvz is Kvapu namu)..
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 07 26, 23:00)
o kur tu jį pirkai? wink.gif Stipraus kvapo kaip sviestmedis, kokosai jis ir neturi, toks lengvas ir man aiškiai į rūgštelę kvapas jaučiasi  g.gif Neseniai jį reabilitavau ir pradėjau naudoti kaip paakių kremą - ne prastesnis man nei erškėtuogių dabar smile.gif

Pirkau sveikuose produktuose.
Atsakyti
kaip veido prausiklis dar ilgiau ji panaudojus? tikrai nesausina?
kada tepi Weledos vaikiska veido krema?
dar domina atsiliepimai apie Weledos vaikiska kuno krema? kokia jo konsistencija ir t.t.?
4u.gif
o kodel nerimauji del CC? tinka jis ir riebesnei odai... as naudoju tai man patinka labai  smile.gif

Ilgiau panaudojus prausiklį, jis man visdar patinka wub.gif , atrodo, kad nesausina, na gal vos vos ax.gif , bet mano oda dehidratuota, tai man net vanduo nusausina kartais unsure.gif .

Weledos kremą( vaikišką veidui) tepu tik vakarui, dienai jis per riebus ax.gif .
Šiaip neblogai pagrekina, pamaitina, tik pakankamai stiprus kvapas medetkų.
Šiaip tiktų šaltam sezonui labiau , kai oda sausesnė. Manau, kad sausai odai jis pats tas smile.gif .

Weledos vaikiškas kūno kremas irgi turi tokį pat stiprų kvapą, yra riebus, užtat pakankamai gerai drėkina. Tepu  juo drėgną odą, tuomet lengviau susigeria, bet palaukti vistiek reikia ax.gif . Žodžiu kremukai nėra labai įpatingi, bet savo funkcijas atlieka ir man patinka, o be to ir kaina nėra lb. didelė cool.gif .

O dėl CC nerimauju nes, paskaičiau Dr. hauschkos temoje kelios merginos rasė, kad nuo CC joms spuogeliai kyla ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Peach17: 27 liepos 2009 - 08:25
Aš irgi negaliu savokrepšelio nufotografuoti, tai tik parašysiu, nors pastebėjau, kad pradėjus naudoti ekologišką kosmetiką, mano krepšelis labai sumažėjo:

Plaukams:
Weleda kaštonų šampūnas
Urtekram šampūnas su rasulu
Natura siberica šampūnas jautriai galvos odai - MB naudoja
Weleda aliejus plaukms
Weleda rozmarinų losjonas plaukms

Kūnui:
Feniqia originalų muilą
Feniqia pirminį muilą
KN monoi su vanile
KN kokosus

Veidui:
KN champak hidrolatą
KN vanilės eliksyrą
KN tamanu
KN gamintą rožių kremą

Lūpoms:
KN gamintus balzamus: kakavinį ir spanguolinį

EA turiu:
Rožių otto
KN citrinų
KN arbatmedį
NB levandų
NB ylang ylang
NB jazminų
Aromatikos kėnių
Arbatmedį ant savęs tepu, rožes uostau wub.gif , o visus kitus naudoju patalpų kvėpinimui.
Va, kaip aš kukliai gyvenu ax.gif

Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2009 07 27, 09:35)
Aš irgi negaliu savokrepšelio nufotografuoti, tai tik parašysiu, nors pastebėjau, kad pradėjus naudoti ekologišką kosmetiką, mano krepšelis labai sumažėjo:

saunus krepsys thumbup.gif
gal gali palygint Weledos ir Urtekram sampunus siuos kur turi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2009 07 26, 21:02)
"Metos" visai neblogi eteriniai.. as va turiu rozmarinu nusipirkusi.. nuo KN rozmarinu eterinio siek tiek skiriasi kvapo intensyvumu.. bet tai cia gi del to, kad ne is to pacio lauko rinkti rozmarinai ir t.t... kaina ir kiekis labai skiriasi.. jau buvau anksciau rasius kad KN 5 ml - apie 16 lt, o "Metos" rozmarinu eterinis 10 lt kainuoja uz 10 ml.. plaukams gerai ir is  "Metos" smile.gif



o kur randat Mėtų rozmarinų EA, nes aš kiek mačiau tai melisų ir pan. Rozmarinų neradau verysad.gif


QUOTE(fresh @ 2009 07 26, 22:30)
Šampūnų daug, nes sunkiai atraudau sau tinkantį, be to, plaukų tipas pasikeitė.
Labiausiai patinka Aubrey Organics šampūnas riebiems ir ploniems plaukams, kol kas žadu ties juo ir apsistoti. Plaukai po jo blizga, lyg naujai dažyti, nesiriebaluoja taip greitai.
Kaukė skirta sausiems, pažeistiems plaukams. Man patinka, tik tiek, kad pasirodė gan netaupi.


o aš galvojau, kad esu plaukų priemonių maniakė biggrin.gif Šiaip man iš "gatavų" kaukių itin patiko Laveros mangų: tiek jos kvapas, tiek šilkinių plaukų pojūtis po jos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2009 07 27, 10:09)
o kur randat Mėtų rozmarinų EA, nes aš kiek mačiau tai melisų ir pan. Rozmarinų neradau  verysad.gif

aš pirkau "iki" parduotuvėje mirksiukas.gif
Atsakyti