Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2009

QUOTE(samilte @ 2009 08 14, 11:58)
jei einu per desini lavisa "open with... photoshop" , tai ismeta lentele: Cuold not open.... because it is not the right kind of document"

O jei einu per jau paleista programa File, open... tai png formato net neatpazista ir net neleidzia pasirinkti tokio dokumento. Nu zodziu.... konvertavom i jpg formata ir pasidariau...

tik dabar kita beda.... kaip pasidaryti ta popiereli, kad anas butu tokio dydzio, kaip saldainiu popierelis? Kelciau ta paveiksliuka i worda ir sutampyciau. Gal kas turi atsiusti wordo dokumente, kokio tiksliai reikia dydzio pavyzdelili, kad pagal ji ir as galeciau susitampyti jolita.rimeikaite@gmail.com Buciau labai labai dekinga.



pabandysiu atsiusti, man atrodo, kad tas variantas kurį aš turiu turėtų kaip tik Jums tikti.
Atsakyti
g.gif g.gif g.gif g.gif schmoll.gif Net neisivaizduoju tu saldainiu kaip pas mus ju nevalgo niekas ir nezinau Gal kaip vadinasi eiciau i pardute jieskot o senukose paziuresiu kaip busiu. Ten prie zvakiu turetu buti?
Atsakyti
QUOTE(Miranda80 @ 2009 08 13, 18:31)
Dani, super svente! thumbup.gif

Mylinti mamyte, norejau paklaust, kur tokius grazius angeliukus pirkai ir kiek mokejai? 4u.gif


Siuos angeliukus pirkau Kauno urmo bazej. ir mokejau po 2lt. tikrai graziai atrode ir gan nemazi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(samilte @ 2009 08 14, 11:58)
jei einu per desini lavisa "open with... photoshop" , tai ismeta lentele: Cuold not open.... because it is not the right kind of document"

O jei einu per jau paleista programa File, open... tai png formato net neatpazista ir net neleidzia pasirinkti tokio dokumento. Nu zodziu.... konvertavom i jpg formata ir pasidariau...

tik dabar kita beda.... kaip pasidaryti ta popiereli, kad anas butu tokio dydzio, kaip saldainiu popierelis? Kelciau ta paveiksliuka i worda ir sutampyciau. Gal kas turi atsiusti wordo dokumente, kokio tiksliai reikia dydzio pavyzdelili, kad pagal ji ir as galeciau susitampyti jolita.rimeikaite@gmail.com Buciau labai labai dekinga.

AŠ TAI pačiam fotoshope sudėlioju. Atsidarau a4 formato lapą, tada atsidarau saldainio popieriuką ir jį sumažinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaaatute @ 2009 08 11, 09:16)
na neblogas sumanymas, o kaip svečiai nuo to medžio traukė korteles? ar jos buvo kažkur sudėtos į kažkokį indą  g.gif ?

Lapelius sukabinau ant medzio sakos,o saka istaciau i vaza tongue.gif Visi nusikabino po viena pasizadejima nuo "pasizadejimo medzio" veliau perskaite lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mijja @ 2009 08 13, 23:23)
dani, šaunių idėjų prigalvota. Noriu nubeždžionauti su magnetukais, tik nerandu kas juos gamina. Gal galit parašyti, kur juos darėt  ax.gif


Magnetuku galima uzsisakyti ir cia: www.eurokosfoto.lt
Atsakyti
QUOTE(laura-p @ 2009 08 14, 15:37)
Magnetuku galima uzsisakyti ir cia: www.eurokosfoto.lt

drinks_cheers.gif as cia zenkliukus visiems sventes dalyviams dariau mirksiukas.gif
Atsakyti
Aukcijona gal kas dare Na pav Jau nuciulpta Ciulptuka per aukcijona parduoti ar merliuka na pampersa gal ar dar ka nors jumoro formoi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylinti mamyte @ 2009 08 14, 15:00)
Siuos angeliukus pirkau Kauno urmo bazej. ir mokejau po 2lt. tikrai graziai atrode ir gan nemazi mirksiukas.gif


O kuriam tiksliau sandelyje, gal pameni? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicca @ 2009 08 14, 15:31)
Lapelius sukabinau ant medzio sakos,o saka istaciau i vaza tongue.gif Visi nusikabino po viena pasizadejima nuo "pasizadejimo medzio" veliau perskaite lotuliukas.gif

aiškutis, aš tai galvoju gal pasižadėjimo korteles sunersiu ant šniūrelių ir sumesiu į bankucheną, paskui visi trauks. Bus toks pasižadėjimų šulinys clap.gif yahoo.gif
Atsakyti
Musu didzioji svente jau rytoj bigsmile.gif
Tik man vistiek klausimas, pasakykit is patirties, kada kriksto vaikui iteikti dovanas (krikstadeze, pakabuti ir t.t.)? Iskart po baznycios, ar veliau? Asmeniskai ar viesai?
Atsakyti
QUOTE(dani @ 2009 08 13, 15:43)
As i krikstynu lauktuviu maiselius dejau taip pat pervyniotus saldainius ir magnetuka su vaikucio foto, daviau seimai viena maiseli. pabandysiu dabar sukelti foto, nesuprantu,


nuostabios krikštynos, ir idėjos niekur nematytos bigsmile.gif , labai gražu, manau daug kas pasinaudos naujomis idėjomis, man labai patiko thumbup.gif , labai patiko krikšto tėvams prašymas , šauniai sugalvota , labai gražiai , tikra šaunuolė mamytė wub.gif
Atsakyti