Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(vilmosius @ 2009 07 23, 15:23)
apacia kai zudes dieta bus stipriai didele smile.gif man kai uzdejo taip tryne kad maniau kiaurai pratrins..

uj negasdink, o tai gera nuotaika dings biggrin.gif ne vietoje man tos dietos biggrin.gif bet kaip nors gal biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 23, 14:01)
U lialia.... blink.gif kokia baltuma....  !!! wub.gif


kai uzdejo breketus jie kazkokie baltesni pasidare.. dazniau valyt esu priversta, turbut todel biggrin.gif visa purva nubruzinu biggrin.gif:D bet siaip jie realiai nera tokie balti kaip nuotraukoj, cia kazkoks apsvietimas ne toks gavos biggrin.gif bet baltesni nei seniau buvo smile.gif
va idedu nuotraukyte pries breketus
user posted image

ir dar ta pacia kur buvau idejus, kur su breketais, kad palygint. user posted image

mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nepatinka_ziema: 23 liepos 2009 - 13:32
stumdosi dantukai, bus idealu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 23, 14:39)
stumdosi dantukai, bus idealu  thumbup.gif

kaip smagu kai matosi pokyciai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 07 23, 14:43)
kaip smagu kai matosi pokyciai  ax.gif


aga. ten toj nuotraukoj nelabai matosi, bet pas mane tarp dantu virsutiniu tarpai buvo, vaikystej virsuj ketvirtus dantis istrauke, tiesino plokstele, bet nieko ten gero nepadare. biski priekinius patiesino, bet tarp kitu tarpai atsirado. Tai negaledavau ziuret i save is sono, siaubas kazkoks buvo. tai kai uzdejo breketus ir paskui nebeejo su seilem zaist tarp dantuku, jetau kiek dziaugsmo buvo.. smile.gif nors pats baisumas tai apatiniuose dantyse buvo, du iauge i vidu, kiti isvis kaip nori, tai dabar stebiu kaip tiesinasi apacia ir taaaaiiip gera... issiziojus nebegeda juoktis wink.gif
Atsakyti
svarbiausia, kad dabar jau bus idealiai ir pasiryzai susitvarkyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 23, 14:59)
svarbiausia, kad dabar jau bus idealiai ir pasiryzai susitvarkyt smile.gif


idealiai nebus iskart, gydytoja iskart pasake, nes del blogo sukandimo dantys nera lygus, nuzulinti kai kur, tai reikes dildint juos ar kazka ten kai istiesins, gali but kai kuriuos dantis plombuot reikes, kad virsus lygus su kitais butu, bet cia jau niekis, svarbiausia, kad tu tarpu baisiu nebera virsuj.. apatiniai irgi uzsitraukineja po truputi wink.gif
Atsakyti
tai va va padarys didziausia darba o paskaui jau estetika wink.gif
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 07 23, 13:06)
idealiai nebus iskart, gydytoja iskart pasake, nes del blogo sukandimo dantys nera lygus, nuzulinti kai kur, tai reikes dildint juos ar kazka ten kai istiesins, gali but kai kuriuos dantis plombuot reikes, kad virsus lygus su kitais butu, bet cia jau niekis, svarbiausia, kad tu tarpu baisiu nebera virsuj.. apatiniai irgi uzsitraukineja po truputi wink.gif


kaip suprantu pas tave is pat pradziu priekiniai/iltiniai nelygus buvo, jiems vietos truko, o kai istrauke 4 ir priekinius islygino vistiek liko tarpukai? o kaip tau juos uzstume tuos tarpukus, ta prasme galinius dantukus i prieki paslinko ar kaip?? tai dabar tarpuku per dideliu isvis nera, ar vistiek per dideli tarpukai tarp kruminiu dantu??
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 23, 15:55)
kaip suprantu pas tave is pat pradziu priekiniai/iltiniai nelygus buvo, jiems vietos truko, o kai istrauke 4 ir priekinius islygino vistiek liko tarpukai?  o kaip tau juos uzstume tuos tarpukus, ta prasme galinius dantukus i prieki paslinko ar kaip?? tai dabar tarpuku per dideliu isvis nera, ar vistiek per dideli tarpukai tarp kruminiu dantu??


pas mane buvo taip, kad kai tik isdygo priekiniai dantukai (cia kokie 6-7 metai buvo), jie isdygo labai kreivi, nes netilpo. Kai buvau kokiu 11 metu istrauke virsuj ketvirtus dantis ir uzdejo plokstele, breketai baisiai brangus tada buvo. Pateisino plokstele tikrai nemazai, ir tarpus tuos, kur buvo istraukti dantys uztrauke. Bet laikui begant jie dantukai issivaiksciojo, tada pradejo dygt protiniai dantys, vienas kur isdygo ta puse sustume, dar sukreivino dantis, o kitoj puses kur nedygo tai nieko ir nesidare. Apacioj netvarke dantu vaikystej, tai ten isvis siaubas buvo. Isdyge kas kaip nori, vos ne vienas ant kito, vieni i vidu sulinde, kiti i isore islinde, zd kose.. pradejo dygt protiniai, tada isvis situacija baisi pasidare, vienas is ju augo sunu, remesi i krumini danti.. Tai istrauke man visus protinius ir apacioj dar 4 ir 5 dantis, nes virsuj buvo 4 istraukti. Ir uzdejo breketus tada. Tai virsuj jau nebeliko visai tarpuku jokiu, jie uzsitrauke islyginus dantis, nes nebuvo visiskai islyginti ploksteles (nors ir dabar dar liezuviu jauciu, kad nera dar idealiai tiesus, bet dar tik 7 men su breketais), apacioj irgi mazi tarpukai liko, bet cia dar neistiesinti dantys, 4 menesius tenesioju..
tai va taip pas mane.. tikiuosi suprantama ka cia parasiau, jei ka - klausk.. smile.gif


na ir daug cia gavos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 07 23, 14:09)
pas mane buvo taip, kad
.. tikiuosi suprantama ka cia parasiau, jei ka - klausk.. smile.gif



taip taip, viskas labai suprantama, aciu 4u.gif
pas mane apacioj irgi visi i sona nusvire ir vienas i viena puse, kitas i kita, tikrai tragiskai (gal matei notrauka fotkese), pradzioj galvojo gal trauks keleta dantuku, bet po to nusprende, kad uzteks paslifuoti kelis kruminius ir uzteks tu tarpuku

o va virsuj desinej pusej 5 buvo istrauktas mokyklos laikais, tai viskas plokstele ten buvo pastumta i ta puse, bet iki galo darbas neatliktas. o kairej tik dabar istrauke 4, bet turbut ne tiek del to, kad reikejo labai traukti, o del to, kad jau tam danciui sakes buvo, taisytas 100 kartu, nervai valyti, galu gale nuluzo gabalas...
tai liepe isvis istraukti, atseit pastums tuos priekinius truputi atgal i kaire per pora milimetru nes centras dabar ne vietoj, o likusi tarpa uztrauks stumiant kruminius i prieki...

galvoju gal kol kruminiu nepradejo judint pasiulyt gyd kad ir nejudintu, gal implanta isideciau i ta vieta, vis maziau "streso" dantims... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 23 liepos 2009 - 15:22
QUOTE(ajaja @ 2009 07 23, 16:20)
taip taip, viskas labai suprantama, aciu  4u.gif
pas mane apacioj irgi visi i sona nusvire ir vienas i viena puse, kitas i kita, tikrai tragiskai (gal matei notrauka fotkese), pradzioj galvojo gal trauks keleta dantuku, bet po to nusprende, kad uzteks paslifuoti kelis kruminius ir uzteks tu tarpuku

o va virsuj desinej pusej 5 buvo istrauktas mokyklos laikais, tai viskas plokstele ten buvo pastumta i ta puse, bet iki galo darbas neatliktas. o kairej tik dabar istrauke 4, bet turbut ne tiek del to, kad reikejo labai traukti, o del to, kad jau tam danciui sakes buvo, taisytas 100 kartu, nervai valyti, galu gale nuluzo gabalas...
tai liepe isvis istraukti, atseit pastums tuos priekinius truputi atgal i kaire per pora milimetru nes centras dabar ne vietoj, o likusi tarpa uztrauks stumiant kruminius i prieki...

galvoju gal kol kruminiu nepradejo judint pasiulyt gyd kad ir nejudintu, gal implanta isideciau i ta vieta, vis maziau "streso" dantims... g.gif


mano dantys jau turbut jokio streso nebijotu biggrin.gif is 32 dantu, kurie turetu buti burnoj yra 24, ir visi 8 buvo visiskai sveiki ir istraukti nes netilpo biggrin.gif o kiti kur liko, tai daugiau nei puse ju plombuoti.. gaila man tu savo dantuku.. nenoreciau but ju vietoj lotuliukas.gif
o is tu istrauktu teta siule verini pasidaryt, idomu kaip atrodytu ir kokia reakcija butu zmoniu i verini is tikru dantu biggrin.gif
Atsakyti