Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

Ooo kokiu temu as cia prisikaiciau lotuliukas.gif Nu Bay prisizadejai priimt tai dabar jau po kito vizito man atrodo lauk sveciu lotuliukas.gif O as irgi pagaliau parasiuka isitaisiau thumbup.gif
Man tai ir prasyt nereikejo,pati paklause kokios spalvos noriu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilsee: 23 liepos 2009 - 11:53
vajei kokios visos kudos, jau viena karta stebejausi, bet dabar kai dar paraset ugius ir svorius tai isvis nugriut galima doh.gif

gerai, pleputes, einu as dirbti, gal per pietus prisijungsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 23, 11:32)
as toki pat siula tarpdanciam naudoju  thumbup.gif

o kur pirkai?
Atsakyti
QUOTE(daivasta @ 2009 07 23, 10:59)
o kur pirkai?


as airijoj gyvenu, tai cia vaistinese yra, bet irgi ne kiekvienoj, dar paieskoti reikia.

manau galima butu ir internetu rasti nusipirkti, tik kad kaina nereali su pasto islaidom ir t.t cia vien ta dezute kainuoja apie 4e, tai lietuvoj butu apie 13-14lt? ... gal per apsilankyma gyd reikia paklausti kur tokiu reikmenu gauti
Atsakyti
Smilse, Ajaja, kokios liniuotes!!! vaj vaj vaj wub.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 23, 12:02)
as airijoj gyvenu, tai cia vaistinese yra, bet irgi ne kiekvienoj, dar paieskoti reikia.

manau galima butu ir internetu rasti nusipirkti, tik kad kaina nereali su pasto islaidom ir t.t  cia vien ta dezute kainuoja apie 4e, tai lietuvoj butu apie 13-14lt? ... gal per apsilankyma gyd reikia paklausti kur tokiu reikmenu gauti

supratau.Tai man ortodonte pasake kur ju yra pirkt dvi vietas,bet galvojau gal tu trecia pasakysi ir bus man arciau namu kaip sakant biggrin.gif .Tik nesuprantu kodel ju nera kiekvienoj vaistinej...
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 07 23, 11:50)
zinok as irgi ,jei nera galimybes issivalyti,ir neturiu veidrodzio,pasigaunu drauge ir tik: -nieko dantyse nera?? o ji: -nuuu,breketai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
taip prajuokina  thumbup.gif

mes nerealios brunette.gif
Papildyta:
QUOTE(vampyre @ 2009 07 23, 13:03)
Smilse, Ajaja, kokios liniuotes!!! vaj vaj vaj wub.gif  ax.gif

oi kokia musu nauja fotke rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(ajaja @ 2009 07 23, 12:32)
maza maza tai dar dziaukis, kad bent moterisko "turto" pakankamai turi. o pas mane vat ir tu kg truputi papildomu yra, o to turto visai nekas...  verysad.gif
gal tikrai cia alus padeda, niekad jo nemegau nuo pat vaikystes kvapo nepernesdavau... kazin jeigu dabar imciau daug gerti, gal truputi paaugtu, gal dar ne viskas prarasta  lotuliukas.gif

tas "turtas" tik kitiems atrodo grazu, o jau kiek problemu su rubais doh.gif
zo, mergos, gerkit alu-padeda!!! lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Shin @ 2009 07 23, 12:28)
4u.gif  as truputuka uz tave aukstesne, bet sveriu tiek pat blush2.gif

dar geriau friends.gif
Atsakyti
[quote=maza_maza,2009 07 23, 13:18]
mes nerealios brunette.gif
Papildyta:

oi kokia musu nauja fotke rolleyes.gif
Papildyta:

tas "turtas" tik kitiems atrodo grazu, o jau kiek problemu su rubais doh.gif
zo, mergos, gerkit alu-padeda!!! lotuliukas.gif
[/quot

Mhhhhhhhhhhhhhhh............. ax.gif tongue.gif beveik vampyriska hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 23, 13:19)
Mhhhhhhhhhhhhhhh............. ax.gif  tongue.gif beveik vampyriska  hihihi.gif

paziurejau, kad tu tik 5 dienom ilgiau nesioji breketus. kiek pamenu irgi keramikinius ax.gif
bet uztat man po poros savaiciu antras paverzimas liezuvis.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 23, 11:03)
Smilse, Ajaja, kokios liniuotes!!! vaj vaj vaj wub.gif  ax.gif


aciu 4u.gif beje as is taves nusiziurejau svetaine kur tu liniuociu rasti blink.gif anksciau vis nesisekdavo, tai ten tik nestumo liniuotes, tai kazkodel netilpdavo i parasa..
o toj svetainej ju milojonai, bet kazkaip greitai stengiaus pasidaryti, o db ziuriu visai ir man paciai patinka...

o Vampyre cia derina viska i tema, ir liniuote, ir nuotraukele.... ir dar gal varda pasikeis is Vampyres i Feja... arba Angeliuka angel.gif
Papildyta:
QUOTE(maza_maza @ 2009 07 23, 11:19)
tas "turtas" tik kitiems atrodo grazu, o jau kiek problemu su rubais  doh.gif
zo, mergos, gerkit alu-padeda!!!  lotuliukas.gif
Papildyta:



rimtai, manai dar ne viskas prarasta blink.gif blink.gif

ka gi, reikes pradeti alaus gydymo kursa lotuliukas.gif susiruosus issimatuosiu visas apimtis, nusifotografuosiu is visu pusiu, o po gydymo butinai idesiu jums nuotraukas... pries ir po... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 23 liepos 2009 - 12:29
QUOTE(ajaja @ 2009 07 23, 13:32)
rimtai, manai dar ne viskas prarasta blink.gif  blink.gif

ka gi, reikes pradeti alaus gydymo kursa  lotuliukas.gif susiruosus issimatuosiu visas apimtis, nusifotografuosiu is visu pusiu, o po gydymo butinai idesiu jums nuotraukas...  pries ir po... lotuliukas.gif

nu kad pilvas padides tai garantuoju hihihi.gif
o jei svoris pas tave vienodai pasiskirsto, tai padides ir ten lotuliukas.gif
Atsakyti
ax.gif chi chi hihihi.gif
Niu tai reik gi kazkaip prie jusu derintis....as ta zodi "Vampyre" pati nzn is kur istraukiau, jeigu ciesnai tai pati negalvojau, kad uzsibusiu cia sitaip.... doh.gif bet va se tau kad nori blush2.gif O siaip tai as geriete, kaip ir sakai, Ajaja, mane draugai taip ir vadina angel.gif
Atsakyti