Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(daivasta @ 2009 07 23, 11:53)
Labas rytas mergaites.Buvau vakar paverzime tai ortodonte sake,kad man nesiseka su dantukais (tai sako gal pasiseks kur kitur) na tikekimes.Vis tas pirmas dantukas neatsistoja kur reik.Arba pakrypsta,arba per aukstai pakyla, arba per zemai.Nu zodziu kankyne kazkokia...Ir dabar matau,kad jis iki kito apsilankimo nenusileis kaip jam reik.Nes seip per tris dienas po paverzimo atsistoja pas mane kur reik,o likusi laika stovi vietoj.
Beje ar galeciau gaut ir as prisijungima kur ten tie dantukai.
Vakar paprasiau,kad ortodnte atsiustu man nuotraukas.Tai kaio nuims jau ir virsu tada idesiu savo nuotraukytes prie ir po breketu.

bet jeigu jau zada nuimti ,tai gal nevisai nesiseka ? ar kazka netaip supratau ? blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(daivasta @ 2009 07 23, 11:57)
Dar ortodonte dave man siulu specialiu, kad galeciau prakist apacioj pro ta viela,tai dabar liuks( nes pati ju neradau net 5 vaistinese) kazkaip nera tokiu tik paprasti.tai poto ortodonte pasake kur galima gaut.Bereikalo pirkau tarpdanciu sepetelius ,nes neprireiks man ju dabar, nes ortodonte sake su jais galiu pazeist dantenas

o kaip vadinasi tas siulas ? gal nuotraukyte gali imesti ? nors man dar toli grazu iki tos vielutes,vistiek idomu hihihi.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2009 07 23, 08:40)
as dar su vienu klausimeliu smile.gif

gruodi isvykstu vienam menesiui i uzsieni, ar breketus detis pries kelione ar visigi grizus, turint omeny kad reikalinga rupestinga prieziura dantu?

Kaip geriau jusu nuomone?


as neatideliociau breketu dejimo del keliones, vienas men normaliai, kaip tik derink, kad butu tarp paverzimu. aisku dantukus reikia kruopsciau priziureti, truputi nepatogu pavalgius kokiam restorane ar kavinej, nes tuoj pat turi begti prasiskalauti dantuku ir issikrapstyti uzstrigusiu gabaliuku, bet is esmes gyventi galima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 07 23, 11:00)
bet jeigu jau zada nuimti ,tai gal nevisai nesiseka ? ar kazka netaip supratau ?  blush2.gif  4u.gif
Papildyta:

o kaip vadinasi tas siulas ? gal nuotraukyte gali imesti ? nors man dar toli grazu iki tos vielutes,vistiek idomu hihihi.gif  blush2.gif

na zinai kaip sitiek laiko tai doh.gif ir dar neatsistoja i vieta tas dantukas.

PABANDYSIU IMEST
user posted image
Atsakyti
QUOTE(katyte* @ 2009 07 23, 08:00)
........... bet kad man niekas į kūną neina...  blush2.gif
nepadeda tongue.gif


ach kad man tokios problemos... ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Lacrymosa @ 2009 07 22, 23:11)

Ir dar, mane gal priimsit į sąrašiuką?  ax.gif Prie tų, kurios nešioja holivudines šypsenas  blush2.gif

Uždėta ir viršus ir apačia 2007.09.15 Nuimta 2009. 04.29  smile.gif


įtrauksim mirksiukas.gif

QUOTE(Vikttorija @ 2009 07 22, 23:53)

Papildysiu ir aš tą gausų būrį  ax.gif  Viršus 2008-04-18 , apačia 2008-08-26  4u.gif


taip pat įtrauksim mirksiukas.gif

QUOTE(vampyre @ 2009 07 23, 08:53)

Achille, niu ir pavarem gi mes cia!!! blink.gif  lotuliukas.gif
Ajaja aplenkiau vienu tasku  liezuvis.gif  lotuliukas.gif


nu nežinau kaip čia taip priplepėt pavyko, atrodo nieko daug nerašiau unsure.gif o tau dėl dantukų tai pasisekė, kad taip greitai viskas thumbup.gif

QUOTE(daivasta @ 2009 07 23, 11:53)
Labas rytas mergaites.Buvau vakar paverzime tai ortodonte sake,kad man nesiseka su dantukais (tai sako gal pasiseks kur kitur) na tikekimes.Vis tas pirmas dantukas neatsistoja kur reik.Arba pakrypsta,arba per aukstai pakyla, arba per zemai.Nu zodziu kankyne kazkokia...Ir dabar matau,kad jis iki kito apsilankimo nenusileis kaip jam reik.Nes seip per tris dienas po paverzimo atsistoja pas mane kur reik,o likusi laika stovi vietoj.
Beje ar galeciau gaut ir as prisijungima kur ten tie dantukai.
Vakar paprasiau,kad ortodnte atsiustu man nuotraukas.Tai kaio nuims jau ir virsu tada idesiu savo nuotraukytes prie ir po breketu.

Labukas. Pas mane irgi negreit juda. Iki kito vizito turi dantukai pasistumt į dešinę, kad galėtų išraut vieną dantuką, bet žiūriu, kad man niekaip nesistumia, dar tokioj pačioj pozicijoj stovi, o po paveržimo praėjo daugiau nei savaitė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 07 23, 09:23)
~168 cm, 47-48 kg., per slauni mano tik 45 cm!!!!!  doh.gif  doh.gif
kai daugiau sveriau sau labiau patikau blush2.gif
o dabar ka turiu, tai tik arbuzinius papus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


4u.gif as truputuka uz tave aukstesne, bet sveriu tiek pat blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shin: 23 liepos 2009 - 11:28
QUOTE(maza_maza @ 2009 07 23, 07:31)
et, beviltiska  irnesakyk.gif
nebent pora metu sporto salej kociociau raumenus  lotuliukas.gif
o mases is virsaus galiu paskolint kam reik  hihihi.gif


maza maza tai dar dziaukis, kad bent moterisko "turto" pakankamai turi. o pas mane vat ir tu kg truputi papildomu yra, o to turto visai nekas... verysad.gif
gal tikrai cia alus padeda, niekad jo nemegau nuo pat vaikystes kvapo nepernesdavau... kazin jeigu dabar imciau daug gerti, gal truputi paaugtu, gal dar ne viskas prarasta lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(daivasta @ 2009 07 23, 10:25)
na zinai kaip sitiek laiko tai doh.gif  ir dar neatsistoja i vieta tas dantukas.

PABANDYSIU IMEST
user posted image


as toki pat siula tarpdanciam naudoju thumbup.gif
Atsakyti
beje labas rytas visoms cool.gif

uch baigiau skaityt viska ka priraset smile.gif galiu pasigirt, kad lyg ir akis mano baigia praeit thumbup.gif stebuklingas tepaliukas reiskia buvo smile.gif lupai dar reik laiko kad isgautu normalu vaizda, o dantenos vis tas pats.. na gal kada praeis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikttorija @ 2009 07 22, 21:53)
Taip gražu būna su spalvotom gumytėm, gaila, kad pas mane Damon ir ant jų nededa jokių gumyčių verysad.gif 
Papildysiu ir aš tą gausų būrį  ax.gif  Viršus 2008-04-18 , apačia 2008-08-26  4u.gif

sveika prisijungus 4u.gif
kaip pas tave progresas, ar parodysi mums nuotraukeliu??
kadangi damonus nesioji tai uzpilsiu tave klausimais, nes pati su jais tik 4 savaites ax.gif ar greitai dantukai pajudejo, ar skauda po paverzimu? ar isvis patenkinta breketais? ar dar trina burnos vidu??
man apatiniai pakeite truputi vieta, bet dabar vienas per daug i prieki listi pradejo, net eme remtis i virsutini, tai ta virsutini dabar taip skauda... valytis dantu normaliai negaliu, galvoju gal gyd skambinti... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(vampyre @ 2009 07 23, 06:53)

Achille, niu ir pavarem gi mes cia!!! blink.gif  lotuliukas.gif
Ajaja aplenkiau vienu tasku  liezuvis.gif  lotuliukas.gif


ale ot kokia......... bebe.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Papildyta:
QUOTE(Shin @ 2009 07 23, 10:36)
beje labas rytas visoms  cool.gif

uch baigiau skaityt viska ka priraset smile.gif galiu pasigirt, kad lyg ir akis mano baigia praeit thumbup.gif  stebuklingas tepaliukas reiskia buvo smile.gif lupai dar reik laiko kad isgautu normalu vaizda, o dantenos vis tas pats.. na gal kada praeis mirksiukas.gif


na ir saunu, po truputi viskas susitvarkys thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 23, 10:24)
bet cia normalus svoris juk, as pati sveriu 53kg budama 175ugio smile.gif

as 171 sveriu 51kg, noreciau tokia ir likt, nei daugiau nei maziau wink.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites, as irgi cia prie kuduju galiu prisisakaityti smile.gif 163 cm ir 45 kg smile.gif
bambuciai normalus ( matyt nuo alaus taipogi kuri megstu , o vaikyste netgi su grietine gerdavau lotuliukas.gif ) na o galunes storesnes tikrai nepamaisytu smile.gif
jei i tema apie dantukus tai man gydytoja nepasiule jokiu spalvotu gumyciu sad.gif o kaip tik buvo pirmas paverzimas sia savaite, taip buciau norejus ruzavu, bet pamirsau paprasyt matyt paciai reikejo... siaip pas mane metalo spalvos sudetos, tai tie breketai atrodo adr arkliskesni. gerai kad apacioj ir nieko labai nesimato....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kleopatra_Kaunas: 23 liepos 2009 - 11:48
QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2009 07 23, 12:47)
Sveikos mergaites, as irgi cia prie kuduju galiu prisisakaityti smile.gif 163 cm ir 45 kg smile.gif
bambuciai normalus ( matyt nuo alaus taipogi kuri megstu , o vaikyste netgi su grietine gerdavau  lotuliukas.gif )  na o galunes storesnes tikrai nepamaisytu smile.gif
jei i tema apie dantukus tai man  gydytoja nepasiule jokiu spalvotu gumyciu sad.gif o kaip tik buvo pirmas paverzimas sia savaite, taip buciau norejus ruzavu, bet  pamirsau paprasyt matyt paciai reikejo... siaip pas mane metalo spalvos sudetos, tai tie breketai atrodo adr arkliskesni. gerai kad apacioj ir nieko labai nesimato....


man tik viena kart tedejo spalvotas gumytes, jauciu reik paciai pasiprasyt g.gif
Atsakyti