Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

Labas rytukas thumbup.gif


tik pasisveikinsiu ir leksiu ruostis i darbuka,nes tik is lovytes islipau. ziuriu kad jau prikalbejot, tai kai grisiu po darbuko vel teks valandeles kelias pasedeti doh.gif bet jus saunuoles thumbup.gif taip ir reikia plepeti thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
as dar su vienu klausimeliu smile.gif

gruodi isvykstu vienam menesiui i uzsieni, ar breketus detis pries kelione ar visigi grizus, turint omeny kad reikalinga rupestinga prieziura dantu?

Kaip geriau jusu nuomone?
Atsakyti
kai uzdes ir trins ir bus toks keistas jausmas ir skausmas, maziau ka galesi valgyt, gal po keliones patarciau detis smile.gif
Atsakyti
na, tas pries kelione butu koki gal rugseji ar spali, galima jau apsiprasti

(teoriskai...) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2009 07 23, 10:49)
na, tas pries kelione butu koki gal rugseji ar spali, galima jau apsiprasti

(teoriskai...) smile.gif



tai drasiai gali detis wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 23, 10:52)
tai drasiai gali detis wink.gif



o del valymo,krapstymo maisto likuciu po kiekvieno valgymo ir pan? blush2.gif

juk kelionej visko pasitaiko, ar cia viskas sutvarkoma prie geru ketinimu?

sorry uz tokius klausimus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2009 07 23, 10:59)
o del valymo,krapstymo maisto likuciu po kiekvieno valgymo ir pan? blush2.gif

juk kelionej visko pasitaiko, ar cia viskas sutvarkoma prie geru ketinimu?

sorry uz tokius klausimus doh.gif

nieko cia kvailo mirksiukas.gif
kai apsipranti, tai ir visa prieziura paprastesne pasidaro.
tiesiog po kurio laiko maziau sureiksmini nei is pat pradziu.
issivalai kaip ir visada, jei yra galimybe-pavalgius, jei ne-praskalauji spec.skysciu, jei ir to negali (pvz.sedi vidury ezero valtyje)-paziuri i veidrodi, pasisypsai, pamatai kad nieko neprilindo arba tiesiog paklausi draugo(-es) "kaip mano sypsena?" ir vsio rolleyes.gif
nu gal as cia viena tokia kiaule? lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

Cia jums po gelyte uz atsakymus!

Nes jeigu kazka darysiu su savo dantukais tai klausimu dar turbut kils:)
Atsakyti
LABAS RYTUKAS, PLEPUTES. 4u.gif
aš užsisėdėjau knyga skaitydama,o jus jau cia tiek priplepėjot hihihi.gif
taip ir toliau..
QUOTE(smilsee @ 2009 07 22, 16:49)
Baby,gal tu mane priimsi pas save trumpam o tai man atrodo is namu skrisiu su visom savo gumelem lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

aišku priimsiu, mes galim net į paveržimus kartu vaikščioti ,oj parinkčiau aš tau gumytes thumbup.gif
QUOTE(smilsee @ 2009 07 22, 17:28)
As irgi taip noriu biggrin.gif  O drauge jau prigasdino,nesidziauk nes kaip man turetu vielutes det unsure.gif  O gumeles jai tik pora kart buvo uzdeje ax.gif  Viena kart turejo tokias sviesiai zydras tai sake nuo maisto nusidaze ir pasidare kai mano salotines lotuliukas.gif

vielutes deda tada jei dantys sunkiai juda,gal pas tavo drauge nepaslankus dantys buvo, man po pirmo paverzimo uzdeje vielutes buvo, kad labiau isjudinti dantis..ir manau padejo thumbup.gif
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 23, 08:37)
Labas rytas smile.gif ziuriu prizines vietos jau neuzemiau biggrin.gif

aha,as žiuriu irgi nusiritau net iki 7 -tos vietos,, vat taip buna kai prie knygos prilimpu doh.gif


Papildyta:
QUOTE(dimming @ 2009 07 23, 10:40)
as dar su vienu klausimeliu smile.gif

gruodi isvykstu vienam menesiui i uzsieni, ar breketus detis pries kelione ar visigi grizus, turint omeny kad reikalinga rupestinga prieziura dantu?

Kaip geriau jusu nuomone?

manau gali laisvai detis,. per ta laika priprasi ir nekils jokiu sunkumu.
nebent jei ten kur isvaziuoji nera jokiu salygu valytis dantis, lotuliukas.gif bet manau kad viskas tvarkoj,as tavo vietoj deciausi mirksiukas.gif kuo greiciau uzdes, tuo greiciau nuims drinks_cheers.gif thumbup.gif

QUOTE(maza_maza @ 2009 07 23, 11:17)
nieko cia kvailo  mirksiukas.gif
kai apsipranti, tai ir visa prieziura paprastesne pasidaro.
tiesiog po kurio laiko maziau sureiksmini nei is pat pradziu.
issivalai kaip ir visada, jei yra galimybe-pavalgius, jei ne-praskalauji spec.skysciu, jei ir to negali (pvz.sedi vidury ezero valtyje)-paziuri i veidrodi, pasisypsai, pamatai kad nieko neprilindo arba tiesiog paklausi draugo(-es) "kaip mano sypsena?" ir vsio  rolleyes.gif
nu gal as cia viena tokia kiaule?  lotuliukas.gif

zinok as irgi ,jei nera galimybes issivalyti,ir neturiu veidrodzio,pasigaunu drauge ir tik: -nieko dantyse nera?? o ji: -nuuu,breketai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
taip prajuokina thumbup.gif
Atsakyti
Labas rytas mergaites.Buvau vakar paverzime tai ortodonte sake,kad man nesiseka su dantukais (tai sako gal pasiseks kur kitur) na tikekimes.Vis tas pirmas dantukas neatsistoja kur reik.Arba pakrypsta,arba per aukstai pakyla, arba per zemai.Nu zodziu kankyne kazkokia...Ir dabar matau,kad jis iki kito apsilankimo nenusileis kaip jam reik.Nes seip per tris dienas po paverzimo atsistoja pas mane kur reik,o likusi laika stovi vietoj.
Beje ar galeciau gaut ir as prisijungima kur ten tie dantukai.
Vakar paprasiau,kad ortodnte atsiustu man nuotraukas.Tai kaio nuims jau ir virsu tada idesiu savo nuotraukytes prie ir po breketu.
Atsakyti
beje visai pamiršau padėkoti Achilles..
didelis,didelis,didelis tau ACIUUUUUUU,uz tokia nuostabia nauja tema ir ta pirmaji pranesima.. group.gif heart.gif yahoo.gif good.gif victory.gif first.gif 4u.gif sokiai.gif assa.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Dar ortodonte dave man siulu specialiu, kad galeciau prakist apacioj pro ta viela,tai dabar liuks( nes pati ju neradau net 5 vaistinese) kazkaip nera tokiu tik paprasti.tai poto ortodonte pasake kur galima gaut.Bereikalo pirkau tarpdanciu sepetelius ,nes neprireiks man ju dabar, nes ortodonte sake su jais galiu pazeist dantenas
Atsakyti