Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(ajaja @ 2009 08 06, 11:10)
cia is neturejimo ka veikti, imi ir galvoji sau pramogas  lotuliukas.gif
istikruju ka veikti tai yra pilna ir su kaupu, tik kazkaip rankos nekyla, tinginys kankina...
na bet jau einu, tingini tuoj pat lauk ir prie darbu  mirksiukas.gif
Papildyta:
ar jau gavai prisijungimo duomenis, ar atsiunte kas nors??

Išsiunčiau aš 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2009 08 05, 22:36)
na is pradziu pamaciau,kad mano visi priekiniai dantys per keik laiko nudolo,pradejo skilineti,stomatologe patare su protezistu pasikalbeti,jis nusiunte pas ortodonte ,kuri apziurejus pasake,kad cia sukandimo problema,kad anksciau reikejo mane vest,kai vaikas buvau ir dabar jei nieko nedarysiu,tai zandikaulis saibom iseis ir jau pati atrodysiu neestetiskai,beto ir kramtyt bus sunku ,bet ji nieko negalejo man pasiulyti ,nebent ne maziau 5 metu ivairiausiu prietaisu nesiojimu ir kankynes,todel neapsieme manes gydyti,nusiunte kur dirba su damonais,o ten rado iseiti ,pasake,kad net protiniu nereikes traukt(ankstesne gydytoja butu 4 istraukus) tai as taip ir uzsilikau....
Papildyta:

ojei,isgasdinai,na kai estetini dare ,man rodos dejo tokias plombas,kad ateity balinciau,nes pati daktare buvo uzsiminus,kad galesim balinti,bet tos plombos,kur taise dantis,ejau aps kita gydytoja,tai nemanau,kad bus sviesesnes,na ziuresiu jau kai bus laikas,butu ne kas,jei reiktu visas plombas pakeist  blink.gif  g.gif


Atvirksciai niekas nedaro,bet keista,kad jums butent taip padare,tai idomu kodel? g.gif nes siaip dantistai,jei nepasakai,kad balinsi,tai deda atitinkamai tokia,kokia dantuku spalva. Visada plomba derinama prie norimos dantu spalvos,o ne dantis balinti reikia pagal plombu spalva.
Atsakyti
jo vakar buvo metines,as irgi ta pastebejau,reikejo sampano isgert ,bet neturejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 08 06, 11:50)
na va kaip gerai viskas susikloste  thumbup.gif


dbr tokia laiminga jauciuosi biggrin.gif tik dbr ta savaite kol jis gris eis labai letai ir nuobodziai, bet nieko kaip nors wub.gif


man apacioje nuo vieno dantuko nukrito gumyte nuo vieno sono ir jos neiseina niekaip uzkabinti nes tas dantukas persisukes, na nzn kaip paaiskinti jis visas persisukes i kita puse, o kai breketa deda ant danties centro tai ir ta gumyte sunku uzkabint, gydytoja bus tik antradieni.. bet jei as jos neuzkabinsiu ilgai tai tas dantukas taip ir neatsisuks kaip jam reikia g.gif o mano sakandis yra daugiau negu baisu biggrin.gif visas virsutinis zandikaukis taip isejes i prieki, kad kai sukandu dantis uz priekiniu dantu beveik nesimato net apatiniu breketu, uzstojas juos biggrin.gif doh.gif kai nebuvo apacios buvo dar ne toks baisus sakandis... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 06, 12:09)

dbr tokia laiminga jauciuosi biggrin.gif tik dbr ta savaite kol jis gris eis labai letai ir nuobodziai, bet nieko kaip nors  wub.gif 


man apacioje nuo vieno dantuko nukrito gumyte nuo vieno sono ir jos neiseina niekaip uzkabinti nes tas dantukas persisukes, na nzn kaip paaiskinti jis visas persisukes i kita puse, o kai breketa deda ant danties centro tai ir ta gumyte sunku uzkabint, gydytoja bus tik antradieni.. bet jei as jos neuzkabinsiu ilgai tai tas dantukas taip ir neatsisuks kaip jam reikia  g.gif  o mano sakandis yra daugiau negu baisu biggrin.gif visas virsutinis zandikaukis taip isejes i prieki, kad kai sukandu dantis uz priekiniu dantu beveik nesimato net apatiniu breketu, uzstojas juos biggrin.gif doh.gif  kai nebuvo apacios  buvo dar ne toks baisus sakandis...  verysad.gif

tu turi omeny tą gumytę, kuri pas tave žalia? Sorry, aiškiau nemokėjau paklausti biggrin.gif ar pas tave rūžavos, gal maišau su smilsee? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 06 rugpjūčio 2009 - 11:11
QUOTE(Achilles @ 2009 08 06, 13:11)
tu turi omeny tą gumytę, kuri pas tave žalia? Sorry, aiškiau nemokėjau paklausti  biggrin.gif ar pas tave rūžavos, gal maišau su smilsee?  blush2.gif

taip apie ta zalia gumyte biggrin.gif taip pas mane ji irgi zalia, kaip ir pas smilsee smile.gif kvepia nauja temele smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justyte**: 06 rugpjūčio 2009 - 11:14
QUOTE(justyte** @ 2009 08 06, 12:13)
taip apie ta zalia gumyte biggrin.gif taip pas mane ji irgi zalia, kaip ir pas smilsee  smile.gif kvepia nauja temele smile.gif

O pas ką rūžavos? Ar aš tikrai kažką maišau? g.gif
Tai neina tau tos gumytės su kokiu pincetu įgrūsti? Aš matai nežinau kaip ten kas, nes man kol kas nėra gumyčių, pas mane su vielutėm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 06, 13:18)
O pas ką rūžavos? Ar aš tikrai kažką maišau?  g.gif
Tai neina tau tos gumytės su kokiu pincetu įgrūsti? Aš matai nežinau kaip ten kas, nes man kol kas nėra gumyčių, pas mane su vielutėm  smile.gif

pas mane buvo pries nepilna menesi ruzavos biggrin.gif
vat butent kad neina nes tas dantis kadangi nusisukes yra tai neimanoma uzdet, vakar tetis bande, bet tik lupa istampe ir daugiau nieko nepadare biggrin.gif:D blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 06, 12:20)
pas  mane buvo pries nepilna menesi ruzavos biggrin.gif
vat butent kad neina nes tas dantis kadangi nusisukes yra tai neimanoma uzdet, vakar tetis bande, bet tik lupa istampe ir daugiau nieko nepadare biggrin.gif:D blush2.gif

Gal paskambink gydytojai ir pasakyk, gal nuramins, susitarsit dėl vizito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 06, 13:23)
Gal paskambink gydytojai ir pasakyk, gal nuramins, susitarsit dėl vizito  smile.gif

skambinau, ji tik antradieni i darba ateis, liepe ateiti smile.gif tau lauksiu antradienio 4u.gif gal galima butu naujos temeles nuoroda? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 06, 12:24)
skambinau, ji tik antradieni i darba ateis, liepe ateiti smile.gif tau lauksiu antradienio  4u.gif  gal galima butu naujos temeles nuoroda? blush2.gif

tai dar sitos neuzbaigem,buk kantri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 06, 12:24)
skambinau, ji tik antradieni i darba ateis, liepe ateiti smile.gif tau lauksiu antradienio  4u.gif  gal galima butu naujos temeles nuoroda? blush2.gif

Jos dar nėra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 06 rugpjūčio 2009 - 11:28