Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

Tikėkimės. Vis dar laukiu pasiūlymų, pageidavimų naujai temai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2009 08 05, 21:35)
na taip,man padare dali dabar ,sake jau tiakos netures breketai tam,o poto dar nuemus kazka padarys ,nes man dar reikejo iltinius prailgint,kad negrieciau naktim ,na, kad surankintu sakandi 4u.gif  neturiu nutorauku pries,deja....bet nelabai matytusi didelis skirtumas,nes visuomet turejau daugmas lygisu dantis,o damonus dejo tik del sukandimo....


tai jums sviesesnes plombas dejo iskart,numatant ,kad balinsit?nes siaip tai jei balinsit,ir zenkliai pabals,teks plombas visas vel is naujo keisti.
Atsakyti
Achilles, tai tave su breketinem 4u.gif reik torto su 3 zvakutem, o be to laikas vel nuotraukeles daryti kaip dantukai atrode po 3 men..

Svajaaa teisi, visi turbut atostogauja...

beje as irgi menesiui busiu kaip ir dingus, rytoj dar busiu, o nuo penktadienio iki rugsejo pradzios tikriausiai labai retai apsilankysiu... vyks intensyvus knygu grauzimas book.gif book.gif egzaminai rugsejo pradzioj smartass.gif
Papildyta:
QUOTE(Maserati @ 2009 08 05, 20:23)
tai jums sviesesnes plombas dejo iskart,numatant ,kad balinsit?nes siaip tai jei balinsit,ir zenkliai pabals,teks plombas visas vel is naujo keisti.


tai va, as irgi galvoju kaip ten buna su tuo balinimu ir plombom, gi tas balinimo efektas tai irgi neislieka visam laikui, tai jei baltesnes plombas isidedi ir dantys vel igauna senesni atspalvi, tada plombos sviecia? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 08 05, 21:42)

o tai tai kokios problemos buvo kile del sakandzio?? negalejai maisto normaliai kramtyti ar kaip? kaip sumastei breketais pasipuosti??
as galvoju turbut del sakandzio kazin ar buciau sugalvojus breketus nesioti...  blush2.gif

na is pradziu pamaciau,kad mano visi priekiniai dantys per keik laiko nudolo,pradejo skilineti,stomatologe patare su protezistu pasikalbeti,jis nusiunte pas ortodonte ,kuri apziurejus pasake,kad cia sukandimo problema,kad anksciau reikejo mane vest,kai vaikas buvau ir dabar jei nieko nedarysiu,tai zandikaulis saibom iseis ir jau pati atrodysiu neestetiskai,beto ir kramtyt bus sunku ,bet ji nieko negalejo man pasiulyti ,nebent ne maziau 5 metu ivairiausiu prietaisu nesiojimu ir kankynes,todel neapsieme manes gydyti,nusiunte kur dirba su damonais,o ten rado iseiti ,pasake,kad net protiniu nereikes traukt(ankstesne gydytoja butu 4 istraukus) tai as taip ir uzsilikau....
Papildyta:
QUOTE(Maserati @ 2009 08 05, 22:23)
tai jums sviesesnes plombas dejo iskart,numatant ,kad balinsit?nes siaip tai jei balinsit,ir zenkliai pabals,teks plombas visas vel is naujo keisti.

ojei,isgasdinai,na kai estetini dare ,man rodos dejo tokias plombas,kad ateity balinciau,nes pati daktare buvo uzsiminus,kad galesim balinti,bet tos plombos,kur taise dantis,ejau aps kita gydytoja,tai nemanau,kad bus sviesesnes,na ziuresiu jau kai bus laikas,butu ne kas,jei reiktu visas plombas pakeist blink.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 08 05, 22:30)
Achilles, tai tave su breketinem  4u.gif  reik torto su 3 zvakutem, o be to laikas vel nuotraukeles daryti kaip dantukai atrode po 3 men..



Nufotkinau, tik dar nesukėliau į kompą. Nu ką aš galiu paskayti, pokyčiai tik tokie, jog atsirado ilgai lauktas tarpelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 22:30)
Tikrai nuotraukoj viskas labiau matos, man irgi tas pats yra, prieš veidrodį pažiūrėjus atrodo normaliai, o nufotkinus iškart pasimato visi nelygumai.  verysad.gif

va va, atrodo paziurejus i veidrodi tokie grazus mano dantis bet kai nufotkinu tai net baisu cia rodyt visiems... ir visada istrinu ir nededu cia sad.gif geda man... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 05, 23:31)
va va, atrodo paziurejus i veidrodi tokie grazus mano dantis bet kai nufotkinu tai net baisu cia rodyt visiems... ir visada istrinu ir nededu cia sad.gif geda man... schmoll.gif

na gėdytis tikrai neverta, palygink su mano ir tada niekas nebebus baisu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 06, 00:39)
na gėdytis tikrai neverta, palygink su mano ir tada niekas nebebus baisu  lotuliukas.gif

pas tave ruzultatai akivaizdus 4u.gif ir tikiuosi bus labai grazus tavo dantukai.. 4u.gif
manau, kad tema reikes nauja atidaryti dar iki penktadienio biggrin.gif

o as pasigirsiu, mano MB grizta !!!! laimes pilnos kelnes blush2.gif wub.gif wub.gif


beje atsiprasau, kad ne i tema mielos damos, bet as negaliu nepaviesinti sito, gal atsiras tokiu kas pades http://ugnine.webs.com/ schmoll.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justyte**: 05 rugpjūčio 2009 - 22:52
sveikutes,as po visu baliu, festivaliu biggrin.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Baby.. @ 2009 08 05, 14:55)

kokia pasta?  ax.gif
Papildyta:
i

l'angelica vadinas smile.gif

QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 08 05, 20:10)
4u.gif
musu foto albumelyje idejau savo foto, galit apsilankyti ir apziureti. Nera ten labai grazu, bet .... blush2.gif

pokyciai matosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 05, 23:31)
va va, atrodo paziurejus i veidrodi tokie grazus mano dantis bet kai nufotkinu tai net baisu cia rodyt visiems... ir visada istrinu ir nededu cia sad.gif geda man... schmoll.gif


Man irgi nera taip malonu rodyti savo kreivucius, ale pagalvojau ko cia slepti, jau 26metus zmones mane mato tokia, o kad dar keleta pamatys ir dar tos kurios to pacio likimo. biggrin.gif svarbiausia kad ryzausi ta problema isspresti ir uzsidejau breketus. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 05, 23:43)
pas tave ruzultatai akivaizdus 4u.gif  ir tikiuosi bus labai grazus tavo dantukai..  4u.gif
manau, kad tema reikes nauja atidaryti dar iki penktadienio biggrin.gif

o as pasigirsiu, mano MB grizta !!!! laimes pilnos kelnes  blush2.gif  wub.gif  wub.gif


beje atsiprasau, kad ne i tema mielos damos, bet as negaliu nepaviesinti sito, gal atsiras tokiu kas pades http://ugnine.webs.com/  schmoll.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Sveikinu su sugrįžtuvėm, o jis ne po metų turėjo grįžti? smile.gif
Dėl temos, tai aš irgi manau, kad šiandien reikės lotuliukas.gif
O istorija labai liūdna verysad.gif
Atsakyti
taip man nieks ir neatsiunte to prisijungimo sad.gif
Atsakyti