Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(eglincia @ 2009 08 05, 21:19)
sveikos,nesioju damonus jau metai ir pora  menuo kazkur,sukandimas panaseja i toki,koks turetu but ,po poros menesiu ziures kaip susieis abu zandikauliai,nes dabar vienas labiau i viena,kitas i kita persisukes ir siaip planuoja iskart nuimt breketus arba dar menesiuka panesiot kazka pakeitu,tai va,labai dziaugiuos,kad pagaliau viskas i pabaiga,nors as visia pripratau prie ju,bet pradedu svajoti kaip bus gerai be ju,jau atliko estetini plombavima,dantys tikrai graziai atrodo,po nuemimo dar paplombuos likucius ,pasidarysiu higiena,nueisiu pas savo stomatologe paziureti dantu bukles,na o tada aisku balinsiu  bigsmile.gif

linkiu sėkmės 4u.gif


QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 08 05, 21:20)
taip, tai didziausias pasistumejimas, tik mane nervina tokia netaisyklinga pacio danties forma. Gal kaip nors pabruzins juos man ir taisyklinga padarys  ax.gif

pas mane tas pats, sakė padarys kaip turi būti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 21:24)
linkiu sėkmės  4u.gif
pas  mane tas pats, sakė padarys kaip turi būti  4u.gif


Kazkaip kai pati i veidrodi ziuriu tai ne taip matosi, nu bet i nuotraukas paziuresius, nu sakes kaip baisiai atrodo, gal del to kad is arti blink.gif Kazin kaip kitiems zmonems atrodo, aisku draugai nesakys kad negrazu, o svetimu neklausi biggrin.gif
Labai pati dziaugiuos, kad ryzausi tokiam zingsniui...
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 08 05, 21:29)
Kazkaip kai pati i veidrodi ziuriu tai ne taip matosi, nu bet i nuotraukas paziuresius, nu sakes kaip baisiai atrodo, gal del to kad is arti  blink.gif  Kazin kaip kitiems zmonems atrodo, aisku draugai nesakys kad negrazu, o svetimu neklausi biggrin.gif
Labai pati dziaugiuos, kad ryzausi tokiam zingsniui...

Tikrai nuotraukoj viskas labiau matos, man irgi tas pats yra, prieš veidrodį pažiūrėjus atrodo normaliai, o nufotkinus iškart pasimato visi nelygumai. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eglincia @ 2009 08 05, 19:19)
sveikos,nesioju damonus jau metai ir pora  menuo kazkur,sukandimas panaseja i toki,koks turetu but ,po poros menesiu ziures kaip susieis abu zandikauliai,nes dabar vienas labiau i viena,kitas i kita persisukes ir siaip planuoja iskart nuimt breketus arba dar menesiuka panesiot kazka pakeitu,tai va,labai dziaugiuos,kad pagaliau viskas i pabaiga,nors as visia pripratau prie ju,bet pradedu svajoti kaip bus gerai be ju,jau atliko estetini plombavima,dantys tikrai graziai atrodo,po nuemimo dar paplombuos likucius ,pasidarysiu higiena,nueisiu pas savo stomatologe paziureti dantu bukles,na o tada aisku balinsiu  bigsmile.gif


sveika 4u.gif
as irgi damonus smile.gif
tai tau estetini plombavima dare dar ir breketu nenuemus?? g.gif
gal nori mums parodyti rezultatus, kaip buvo pries ir dabar?
Atsakyti
na bet mes einam link graziu tobulu dantuku, tad jie tokie ir bus... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 08 05, 21:33)
sveika  4u.gif
as irgi damonus smile.gif
tai tau estetini plombavima dare dar ir breketu nenuemus??  g.gif
gal nori mums parodyti rezultatus, kaip buvo pries ir dabar?

na taip,man padare dali dabar ,sake jau tiakos netures breketai tam,o poto dar nuemus kazka padarys ,nes man dar reikejo iltinius prailgint,kad negrieciau naktim ,na, kad surankintu sakandi 4u.gif neturiu nutorauku pries,deja....bet nelabai matytusi didelis skirtumas,nes visuomet turejau daugmas lygisu dantis,o damonus dejo tik del sukandimo....
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 08 05, 19:29)
Kazkaip kai pati i veidrodi ziuriu tai ne taip matosi, nu bet i nuotraukas paziuresius, nu sakes kaip baisiai atrodo, gal del to kad is arti  blink.gif  Kazin kaip kitiems zmonems atrodo, aisku draugai nesakys kad negrazu, o svetimu neklausi biggrin.gif
Labai pati dziaugiuos, kad ryzausi tokiam zingsniui...


paziurejau ir as nuotraukeles, aha, matosi, kas veiksmas vyksta, antrukas pajudejes gerai thumbup.gif per du menesius manau super. man virsuj isvis niekas nejuda... unsure.gif
o del nuotrauku, tai turbut dar ziurint kaip pataikai... as cia viena pasidariau, atrodo vos jau ne lygus dantukai, galvoju negaliu patiket... kita nusifotkinau ziuriu, kad tikrai dar nieko gero, tik ta nuotrauka pirma labai is gero kampo pagavau... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(eglincia @ 2009 08 05, 19:35)
na taip,man padare dali dabar ,sake jau tiakos netures breketai tam,o poto dar nuemus kazka padarys ,nes man dar reikejo iltinius prailgint,kad negrieciau naktim ,na, kad surankintu sakandi 4u.gif  neturiu nutorauku pries,deja....bet nelabai matytusi didelis skirtumas,nes visuomet turejau daugmas lygisu dantis,o damonus dejo tik del sukandimo....


o tai tai kokios problemos buvo kile del sakandzio?? negalejai maisto normaliai kramtyti ar kaip? kaip sumastei breketais pasipuosti??
as galvoju turbut del sakandzio kazin ar buciau sugalvojus breketus nesioti... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 05 rugpjūčio 2009 - 20:43
jei galit kuri nors tasiuskit prisijungimo duomenis,pamirsau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 05, 21:55)
jei galit kuri nors tasiuskit prisijungimo duomenis,pamirsau doh.gif

Per atostogas viskas iš galvos išgaravo biggrin.gif Išsiunčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 21:59)
Per atostogas viskas iš galvos išgaravo  biggrin.gif  Išsiunčiau  mirksiukas.gif

aciu gavau mirksiukas.gif jo kai seniai ziurejau,tai uzmirsau blush2.gif doh.gif bet kiek daug mergyciu jau prisijunge prie musu fotoalbumo:)man 9 diena bus 10 menesiu kai nesioju,o kita diena paverzimas,laukiu jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 05, 22:08)
aciu gavau mirksiukas.gif jo kai seniai ziurejau,tai uzmirsau blush2.gif  doh.gif  bet kiek daug mergyciu jau prisijunge prie musu fotoalbumo:)man 9 diena bus 10 menesiu kai nesioju,o kita diena paverzimas,laukiu jau  smile.gif

Gaila, kad ne visos mergytės užeina čia paplepėti, Deitrina išvis seniai girdėta g.gif
Man šiandien lygiai trys mėnesiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 22:13)
Gaila, kad ne visos mergytės užeina čia paplepėti, Deitrina išvis seniai girdėta  g.gif
Man šiandien lygiai trys mėnesiai  ax.gif

nieko baigsis atostogos gal prisimins mus rolleyes.gif
Atsakyti