Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 16:02)
[color=red][size=7][i][font=Times]Baby, o ką dėl dantuko sakė?

tai kad nieko,kai pasake kad des kita karta,tai nebeklausiau nieko,nes grizus namo pas savo gydytoja kita uzsirasiau ,kuri man taiso dantis.tai vat ji ir patikrins kita sav ar yra skylute ar ne mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 17:25)
Svajaaa, aš pavogsiu žodžius apie šypseną iš tavo temos, įdėsiu į naująją, jei tu nieko prieš  smile.gif

tikrai nieko pries rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 08 05, 16:47)
o be to man toks reikalas turbut ir netinka, nes mano priekiniai stipriai plombuoti, tai jei balinciau dantys igautu viena atspalvi, plombos kita... nzn ka reikes su tuo balinimu daryti po breketu nuemimo... na bet uztat laiko dar pakankamai daug turiu iki tol kol breketus nuims, tad ka nors sugalvosiu... gal reiks koki estetini plombavima daryti ar ka...  ax.gif

man irgi dar toli grauz iki to balinimo,bet manau kad po breketu nuemimo labai noresiu susitvarkyti viska iki galo thumbup.gif

QUOTE(ajaja @ 2009 08 05, 16:50)
na bet ir pavadinima sugalvojo KAPOS...  blink.gif  blink.gif nieko ir nebepridursi...

kaip kopos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 08 05, 17:53)
tai kad nieko,kai pasake kad des kita karta,tai nebeklausiau nieko,nes grizus namo pas savo gydytoja kita uzsirasiau ,kuri man taiso dantis.tai vat ji ir patikrins kita sav ar yra skylute ar ne  mirksiukas.gif

Tai kada pas ją eisi ir kada tau kitas vizitas jau pas tą gydytoją, kuri breketus dėjo? smile.gif

QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 05, 17:54)
tikrai nieko pries rolleyes.gif


Smagu thumbup.gif Nes man tie žodžiai labai patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 18:24)
Tai kada pas ją eisi ir kada tau kitas vizitas jau pas tą gydytoją, kuri breketus dėjo?  smile.gif
Smagu  thumbup.gif  Nes man tie žodžiai labai patiko  4u.gif

aga ,man irgi,sypsokimes mergaites thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 18:24)
Tai kada pas ją eisi ir kada tau kitas vizitas jau pas tą gydytoją, kuri breketus dėjo?  smile.gif

sakau kazkur uz 2,3 savaiciu ax.gif
piniginej tas vizito lapelis, dabar tyngiu kelti šikna nuo kėdės, vėliau patikslinsiu kada mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 08 05, 19:48)
sakau kazkur uz 2,3 savaiciu  ax.gif
piniginej tas vizito lapelis, dabar tyngiu kelti šikna nuo kėdės, vėliau patikslinsiu kada mirksiukas.gif  4u.gif


ot tinginė biggrin.gif
o tau apačioj irgi safyrinius dės?
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 08 05, 15:55)
man irgi dar toli grauz iki to balinimo,bet manau kad po breketu nuemimo labai noresiu susitvarkyti viska iki galo  thumbup.gif
kaip kopos   lotuliukas.gif


aha, as irgi galvoju, kad jau noresiu kaip imanoma geriau viska susitvarkyti is tu dantuku kurie dar like pas mane... drinks_cheers.gif
man dar ir po breketu bus nemazai darbo like, bet ten jau juokai bus kai breketus busiu pora metu atnesiojus... ax.gif
Atsakyti
4u.gif
musu foto albumelyje idejau savo foto, galit apsilankyti ir apziureti. Nera ten labai grazu, bet .... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2009 08 05, 21:10)
4u.gif
musu foto albumelyje idejau savo foto, galit apsilankyti ir apziureti. Nera ten labai grazu, bet .... blush2.gif

Malonu, kad pasirodei 4u.gif Žiūriu tavo antrukas jau su pirmuku susilygino smile.gif
Atsakyti
sveikos,nesioju damonus jau metai ir pora menuo kazkur,sukandimas panaseja i toki,koks turetu but ,po poros menesiu ziures kaip susieis abu zandikauliai,nes dabar vienas labiau i viena,kitas i kita persisukes ir siaip planuoja iskart nuimt breketus arba dar menesiuka panesiot kazka pakeitu,tai va,labai dziaugiuos,kad pagaliau viskas i pabaiga,nors as visia pripratau prie ju,bet pradedu svajoti kaip bus gerai be ju,jau atliko estetini plombavima,dantys tikrai graziai atrodo,po nuemimo dar paplombuos likucius ,pasidarysiu higiena,nueisiu pas savo stomatologe paziureti dantu bukles,na o tada aisku balinsiu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 21:17)
Malonu, kad pasirodei  4u.gif  Žiūriu tavo antrukas jau su pirmuku susilygino  smile.gif

taip, tai didziausias pasistumejimas, tik mane nervina tokia netaisyklinga pacio danties forma. Gal kaip nors pabruzins juos man ir taisyklinga padarys ax.gif
Atsakyti