Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 15:38)
Dabar galvoju, kad vėl toks nedėkingas laikas išėjo - puslapių 42, o aš poryt vėl išvažiuoju  biggrin.gif  Tai arba iki penktadienio ryto prišnekam šitą, arba taupom iki šeštadienio popietės  biggrin.gif

tai penktadieni gali sukurti ir jei mes dar nebusim sitos prikalbeja lauksim kol prisnekesim sita, o poto ten pereisim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 05, 14:40)
tai penktadieni gali sukurti ir jei mes dar nebusim sitos prikalbeja lauksim kol prisnekesim sita, o poto ten pereisim  4u.gif

Na galima ir taip. Gal turite kokių minčių, pageidavimų, pasiūlymų naujai temai? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 14:33)


Aciu 4u.gif Tai gal dar ir prisnekesim 50 puslapiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 08 05, 15:07)
Aciu  4u.gif  Tai gal dar ir prisnekesim 50 puslapiu  ax.gif

Na, nepaisant to, kad vasaros sezonu esame kiek pasyvios, tikiu, kad iki penktadienio prišnekėsim, nedaug jau ir liko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 16:10)
Na, nepaisant to, kad vasaros sezonu esame kiek pasyvios, tikiu, kad iki penktadienio prišnekėsim, nedaug jau ir liko  rolleyes.gif

na gal kaip nors biggrin.gif pasistengsim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 08 05, 10:13)
labadienis 4u.gif

Man žiedas kur ant krūminio danties įtūko bevalgant šašlyką, o po to bevalgant picą visi pertūko, žodžiu maunas nuo danties, o ten elastikas prikabintas, viela, patys žiedo galai braižosi, ortodonte atostogose doh.gif  verysad.gif  blink.gif


vajei kaip nesmagu. kol neatsitinka ir negalvoji, ka reiktu tokiu atveju daryti, turbur reik su gyd pasikalbeti paklausti ka daryti kita karta jei taip nutiktu... turi gi buti atsarginis planas kazkoks.. ax.gif

as jau pradedu bijoti kazko labai stipriai valgyti. manau jei dar pamazu tai nieko, bet kai isijauti tai taip ir buna... as pastoviai kokiu riesutuku prisikramcius ir atrandu, kad tas vielytes galas islindes... o dar svarbiausia, kad po viena man valgyt ju neina, reikia butinai visa sauja i burna... doh.gif na gal ismoksiu leciau valgyt, tas dalykas visada i nauda...
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 08 05, 15:40)
vajei kaip nesmagu. kol neatsitinka ir negalvoji, ka reiktu tokiu atveju daryti, turbur reik su gyd pasikalbeti paklausti ka daryti kita karta jei taip nutiktu... turi gi buti atsarginis planas kazkoks..  ax.gif

as jau pradedu bijoti kazko labai stipriai valgyti. manau jei dar pamazu tai nieko, bet kai isijauti tai taip ir buna... as pastoviai kokiu riesutuku prisikramcius ir atrandu, kad tas vielytes galas islindes... o dar svarbiausia, kad po viena man valgyt ju neina, reikia butinai visa sauja i burna...  doh.gif  na gal ismoksiu leciau valgyt, tas dalykas visada i nauda...

Aš irgi viską valgau, kartais pagalvoju, kad gal nereikėtų taip daryti, bet kažkaip raminu save tuom, kad pas mane geležiniai, atlaikys lotuliukas.gif Aišku taip nereikėtų daryti, bet... rolleyes.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 08 05, 12:31)
Nesakiau, kad po 6 men galima balinti po breketu. Man ortodonte sake po dveju mensiu galima, o S.Grybauskas sake kad iskart galima, tai kad nezinau  g.gif 

O kur tu pirkai tas kapas?


Eurovaistinej akropolyje,kainavo apie 120 lt.

na,nezinau,kodel gydytojai taip teigia,man idomu,kokie argumentai,kame tas ,,blogumas",nesulaukus 2 men smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 04, 21:18)
as tai tiek nevalau kartu,skaiciau,kad kenkia daznas bruzinimas su dantu sepetuku dantims g.gif

zinau,bet kazkaip labai dantys pageltonave doh.gif

QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 04, 22:54)
kaip dienele ?  biggrin.gif  smile.gif

as siandien nusipirkau 100% naturalia dantu pasta, balinama smile.gif  ai galvoju tiek cia ir balins ,tai galiu valytis biggrin.gif tai nesigailiu ,gera smile.gif

kokia pasta? ax.gif


Papildyta:
QUOTE(Gitusia @ 2009 08 05, 12:13)
labadienis 4u.gif

Man žiedas kur ant krūminio danties įtūko bevalgant šašlyką, o po to bevalgant picą visi pertūko, žodžiu maunas nuo danties, o ten elastikas prikabintas, viela, patys žiedo galai braižosi, ortodonte atostogose doh.gif  verysad.gif  blink.gif

oho blink.gif tiek daug visko del saslyko g.gif

QUOTE(Maserati @ 2009 08 05, 12:27)

Su kapom,beautiful white,isvis jautrumo neatsirado,dantys aiskiai pabalo smile.gif
Beje,kas sake ,kad puse metu negalima po kabiu balinti dantu?nesamone:) ne is vieno gydytojo to negirdejau,be to,kuo remiantis toks teiginys?

kokios cia kapos? blush2.gif g.gif

QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 13:58)
Labukas  4u.gif  Kaip gyvos? Laukiam BABY su žiniom, ar uždėjo apačioj breketukus 4u.gif

ne,neuzdejo,dar nespejo atvezti doh.gif des kazkur uz poros savaiciu,arba uz menesio mirksiukas.gif

QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 15:45)
Aš irgi viską valgau, kartais pagalvoju, kad gal nereikėtų taip daryti, bet kažkaip raminu save tuom, kad pas mane geležiniai, atlaikys lotuliukas.gif  Aišku taip nereikėtų daryti, bet...  rolleyes.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinai
Atsakyti
Baby, o ką dėl dantuko sakė?
Kas dėl kapų, tai jeigu neklystu, forumietė Lisa tuom užsiiminėja (daro permanentinį, priauginėja blakstienas, balina dantis kapomis, veria ausis)


p.s bandau forumo galimybes lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 05 rugpjūčio 2009 - 15:17
QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 16:02)
Baby, o ką dėl dantuko sakė?
Kas dėl kapų, tai jeigu neklystu, forumietė Lisa tuom užsiiminėja (daro permanentinį, priauginėja blakstienas, balina dantis kapomis, veria ausis)


p.s bandau forumo galimybes  lotuliukas.gif

mano sesei tai dave kapas kur breketus nesiojo,iejo jie i breketu kaina g.gif
Atsakyti