Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(Gitusia @ 2009 08 05, 12:13)
labadienis 4u.gif

Man žiedas kur ant krūminio danties įtūko bevalgant šašlyką, o po to bevalgant picą visi pertūko, žodžiu maunas nuo danties, o ten elastikas prikabintas, viela, patys žiedo galai braižosi, ortodonte atostogose doh.gif  verysad.gif  blink.gif

oho unsure.gif tai ar ner kito budincio gydytojo?
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 08 05, 12:13)
labadienis 4u.gif

Man žiedas kur ant krūminio danties įtūko bevalgant šašlyką, o po to bevalgant picą visi pertūko, žodžiu maunas nuo danties, o ten elastikas prikabintas, viela, patys žiedo galai braižosi, ortodonte atostogose doh.gif  verysad.gif  blink.gif


man irgi taip buvo,kepta duona valgiau ir ziedas ne itruko,bet tiesiog nusmuko,tai dar isvis kadangi klaipedoj buvau,ejau pas betkuria ortodonte ir priklijavo,cia 10 min darbas. Aisku,kitos gali nesiimti ne savo pacientu,bet siaip jokiu budu nelauk ir eik,kad sutvarkytu,nes negerai taip. schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Anira @ 2009 08 05, 10:12)
sveikute. Man ortodonte sake, kad kol esi su breketais, negalima ir balinamaj pasta naudoti, nes tose vietose, kur priklijuoti breketai nepasveses  ax.gif ir po nuemimo gali likti demeles  4u.gif
Papildyta:
Tai kadd mano dantis man atrodo labai svarus ir dabar, nes dariausi higiena pries 2 menesius, bet sako ir dabar po nuemimo reikia.

O kaip del dantu jautrumo po balinimo? Kaip balinai, ar pas gydytoja kabinete, ar su kapomis?


Su kapom,beautiful white,isvis jautrumo neatsirado,dantys aiskiai pabalo smile.gif
Beje,kas sake ,kad puse metu negalima po kabiu balinti dantu?nesamone:) ne is vieno gydytojo to negirdejau,be to,kuo remiantis toks teiginys?
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 05, 12:27)
Su kapom,beautiful white,isvis jautrumo neatsirado,dantys aiskiai pabalo smile.gif
Beje,kas sake ,kad puse metu negalima po kabiu balinti dantu?nesamone:) ne is vieno gydytojo to negirdejau,be to,kuo remiantis toks teiginys?


Nesakiau, kad po 6 men galima balinti po breketu. Man ortodonte sake po dveju mensiu galima, o S.Grybauskas sake kad iskart galima, tai kad nezinau g.gif

O kur tu pirkai tas kapas?
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 05, 11:24)
oho unsure.gif tai ar ner kito budincio gydytojo?

Čia Mažeikiai, žiburio pradžiai reik paieškoti, o po to su juo ortodonto lotuliukas.gif

Bet susiskambinau, sakė penktadienį priims, tai jau laukiu-nesulaukiu smile.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif Kaip gyvos? Laukiam BABY su žiniom, ar uždėjo apačioj breketukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 13:58)
Labukas  4u.gif  Kaip gyvos? Laukiam BABY su žiniom, ar uždėjo apačioj breketukus 4u.gif

gerai,faina siandien nera karsta,tai ir namie geriau sedet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 05, 15:00)
gerai,faina siandien nera karsta,tai ir namie geriau sedet smile.gif

tai jau tikrai, ne taip dusna..
o as vis dar negaliu priprasti prie apatiniu breketu doh.gif virsaus nejauciu, o apacia jauciu, ir neblogai jauciu... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 05, 14:14)
tai jau tikrai, ne taip dusna..
o as vis dar negaliu priprasti prie apatiniu breketu  doh.gif  virsaus nejauciu, o apacia jauciu, ir neblogai jauciu... schmoll.gif

Ką tik padariau naują mūsų sąrašiuką kitai temai, įtraukiau ir tavo apatinių breketų duomenis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 14:16)
Ką tik padariau naują mūsų sąrašiuką kitai temai, įtraukiau ir tavo apatinių breketų duomenis  4u.gif


Ar mane itraukiai, kad jau be breketu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 08 05, 14:24)
Ar mane itraukiai, kad jau be breketu?  blush2.gif

Žinoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 05, 15:16)
Ką tik padariau naują mūsų sąrašiuką kitai temai, įtraukiau ir tavo apatinių breketų duomenis  4u.gif

aciu smile.gif 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Dabar galvoju, kad vėl toks nedėkingas laikas išėjo - puslapių 42, o aš poryt vėl išvažiuoju biggrin.gif Tai arba iki penktadienio ryto prišnekam šitą, arba taupom iki šeštadienio popietės biggrin.gif
Atsakyti