Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(Anira @ 2009 08 04, 17:33)
Gali buti. As dar to nepastebejau, nes, dar tik bus menuo rugpjucio 13d. po breketu nuemimo, tai kol pas ten labai svaru viskas  ax.gif 
O tu nesibalinai dantu po breketu ? As ketvirtadieni einu higiena darytis, tai jei nepasveses mano dantys, tai dal po kokiu 4 menesiu eisiu balinti tikriausiai.

kaip as noriu issibalinti dantis, nes mano man atrodo labai pageltonave, bet dabar apie tai tik pasvajoti galiu doh.gif o jei dar po breketu puse petu balint negalima tai isvis doh.gif

QUOTE(ajaja @ 2009 08 04, 19:20)
na Baby kaip ten ar suzinojai ka nors apie savo skylute...  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kaip jau Achilles rase tai tik ryt suzinosiu blush2.gif
ryte einu pas gydytoja, tai jau diena laukit is manes naujienu thumbup.gif thumbup.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 04, 20:06)
jo viska saziningai jau darau,nes buvau tikrai apleidus doh.gif

o as tai kai isvaziavusi buvau,tai labai su dantu valymu apsileidusi buvau doh.gif saziningai sakau- valiau tik 2kartus per diena doh.gif o taip tai kokius 4 kartais net 5 ..o dar visi paskalavimai ir t.t. lotuliukas.gif bet dabar suiimsiu, pazadu mirksiukas.gif mirksiukas.gif tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 08 04, 21:00)
kaip as noriu issibalinti dantis, nes mano man atrodo labai pageltonave, bet dabar apie tai tik pasvajoti galiu  doh.gif  o jei dar po breketu puse petu balint negalima tai isvis  doh.gif
kaip jau Achilles rase tai tik ryt suzinosiu  blush2.gif
ryte einu pas gydytoja, tai jau diena laukit is manes naujienu  thumbup.gif  thumbup.gif  ax.gif
Papildyta:

o as tai kai isvaziavusi buvau,tai labai su dantu valymu apsileidusi buvau  doh.gif saziningai sakau- valiau tik 2kartus per diena  doh.gif  o taip tai kokius 4 kartais net 5 ..o dar visi paskalavimai ir t.t.  lotuliukas.gif bet dabar suiimsiu, pazadu  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  tongue.gif  biggrin.gif

as tai tiek nevalau kartu,skaiciau,kad kenkia daznas bruzinimas su dantu sepetuku dantims g.gif
Atsakyti
kaip dienele ? biggrin.gif smile.gif

as siandien nusipirkau 100% naturalia dantu pasta, balinama smile.gif ai galvoju tiek cia ir balins ,tai galiu valytis biggrin.gif tai nesigailiu ,gera smile.gif
Atsakyti
sveika Sandrute nemiegi ?:)as pas drauge klp susedom dekupazuoti prie vyno taures biggrin.gif imesiu fotke kokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 05, 00:30)
sveika Sandrute nemiegi ?:)as pas drauge klp susedom dekupazuoti prie vyno taures biggrin.gif imesiu fotke kokia biggrin.gif

sveika, nors as ne Sandra, bet imesk idomu paziuret 4u.gif
Atsakyti
kai tik imes drauge foto ir jus gausit paziuret smile.gif bet nebus nei sukuosenu nei makiazu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 05, 01:01)
kai tik imes drauge foto ir jus gausit paziuret smile.gif bet nebus nei sukuosenu nei makiazu biggrin.gif

nieko tokio smile.gif lauksim foto 4u.gif
Atsakyti
Gerai susitarem smile.gif Labas rytas kur visos dingusios a ?smile.gif klp nera saules..
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 04, 22:54)
kaip dienele ?  biggrin.gif  smile.gif

as siandien nusipirkau 100% naturalia dantu pasta, balinama smile.gif  ai galvoju tiek cia ir balins ,tai galiu valytis biggrin.gif tai nesigailiu ,gera smile.gif


sveikute. Man ortodonte sake, kad kol esi su breketais, negalima ir balinamaj pasta naudoti, nes tose vietose, kur priklijuoti breketai nepasveses ax.gif ir po nuemimo gali likti demeles 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Maserati @ 2009 08 04, 17:53)
Balinau ax.gif  dabar ir lygus ir balti biggrin.gif
po higienos tikrai nenusviesejai taip,lyg po balinimo. nebent labai jau apsinese dantukai butu po breketu,tada akivaizdus skirtumas po higienos.


Tai kadd mano dantis man atrodo labai svarus ir dabar, nes dariausi higiena pries 2 menesius, bet sako ir dabar po nuemimo reikia.

O kaip del dantu jautrumo po balinimo? Kaip balinai, ar pas gydytoja kabinete, ar su kapomis?
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 05, 10:14)
Gerai susitarem smile.gif Labas rytas kur visos dingusios a ?smile.gif klp nera saules..

sveikute smile.gif miega, dirba arba atostogauja visos smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas visom,vilniuj saules irgi nesimato smile.gif
Atsakyti
labadienis 4u.gif

Man žiedas kur ant krūminio danties įtūko bevalgant šašlyką, o po to bevalgant picą visi pertūko, žodžiu maunas nuo danties, o ten elastikas prikabintas, viela, patys žiedo galai braižosi, ortodonte atostogose doh.gif verysad.gif blink.gif
Atsakyti