Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

labusia gryzau ispapludimio jau smile.gif visa smeliuota biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 08 04, 15:45)
Panasiai kaip cia, tik ta vielute taip nesimato ir yra ilenkta  ten, kur dantukai psilieca tarpusavyje 

http://www.euklinika...odontija/b3.jpg
Papildyta:
Taip, ta vielute per visa ilgi priplombota, bet prie pat saknu ir su siulu as normaliai issivalau tarpdancius  ax.gif


na,bet kuriuo atveju aplink vielute(milimetras salia jos ir pan.) ima kauptis akmenys ,apnasos. Toks jau dalykas,nes jei burnoj yra kazkoks svetimkunis,tai vistiek neisvalysi idealiai,tik ,zinoma,reikia stengtis 4u.gif ax.gif as planuoju rugsejo gale pakartoti higienini valyma,nes bus puse metu praeje.
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 08 04, 14:20)
sveikos;) kaip laikotes?
as katik valiausi dantukus ir jauciu kad zanda kazkas drasko, paziuriu ten vielute islindus is galinio dantuko biggrin.gif tai kol ja atgal idejau pavargt teko  doh.gif
bet nieko idejau kazkaip biggrin.gif


na va, sveika drauge, man irgi taip pastoviai... ypac kai riesutukus isijautus pakramtau blush2.gif dabar jau isigudrinau kaip su pincetu atgal "igrusti" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 04, 16:55)
na,bet kuriuo atveju aplink vielute(milimetras salia jos ir pan.) ima kauptis akmenys ,apnasos. Toks jau dalykas,nes jei burnoj yra kazkoks svetimkunis,tai vistiek neisvalysi idealiai,tik ,zinoma,reikia stengtis 4u.gif  ax.gif  as planuoju rugsejo gale pakartoti higienini valyma,nes bus puse metu praeje.


Gali buti. As dar to nepastebejau, nes, dar tik bus menuo rugpjucio 13d. po breketu nuemimo, tai kol pas ten labai svaru viskas ax.gif
O tu nesibalinai dantu po breketu ? As ketvirtadieni einu higiena darytis, tai jei nepasveses mano dantys, tai dal po kokiu 4 menesiu eisiu balinti tikriausiai.
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 04, 11:48)
Būtinai parašyk grįžus, kaip sekės ir ką darė  mirksiukas.gif


na va jau grizau... kaip ir nei labai geru naujienu, nei labai blogu...
pakeite man apatine vielyte ta, kur galiukas nuluzes buvo, bet vel idejo tokio pat storio.
pas mane vienas dantukas iltinis labai i vidu uzlinkes ir truputi sonu, tai gyd sako
negaliu dabar deti stipresnes vielytes, nes prades lauzti ta dantuka vietoj to, kad po truputi i reikiama vieta graziai isstumtu. apziurejo, sako vietos yra tam dantukui judeti, tai dabar to ir lauksiu.. nes kaip supratau kol tas dantukas oziuosis, tol man storesnes vielytes nedes...
o vistutiniu isvis neliete, sako jie po truputi pleciasi ir tiek, kol kas tiek gana.. (nors ar nejauciu, kad plestusi, tikrai tarpukai tarp dantu nedideja...) unsure.gif atseit viskas vyksta normaliai...

paklausiau kodel man vis islysdavo ta vielyte is galiniu dantu, tai sako tam tikruose gydymo etapuose vielyte paliekama paslanki vienoj ar kitoj vietoj tam, kad kiti dantukai galetu judeti, atseit normalu. tik sake valgyti truputi atsargiau ir leciau...

kitas pasimatymas po 6 savaiciu... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 04 rugpjūčio 2009 - 16:42
QUOTE(ajaja @ 2009 08 04, 18:30)
na va, sveika drauge, man irgi taip pastoviai... ypac kai riesutukus isijautus pakramtau  blush2.gif  dabar jau isigudrinau kaip su pincetu atgal "igrusti"  ax.gif

as ir jau buvau ipratus kaip ja atgal ideti, bet tai buvo kai nesiojau breketus tik virsuje, o ten lb daznai vielute islysdavo nes kai man uzdejo breketus tai pirma vielute buvo labai labai plonyte ir visada islysdavo kai valgydavau. tai jau ipratus buvau, bet va po beveik metu, uzdejo i apacia breketus ir va sian islindo tai kazkaip isnaujo reikejo ismokti ideti ja atgal 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 08 04, 17:33)
Gali buti. As dar to nepastebejau, nes, dar tik bus menuo rugpjucio 13d. po breketu nuemimo, tai kol pas ten labai svaru viskas  ax.gif 
O tu nesibalinai dantu po breketu ? As ketvirtadieni einu higiena darytis, tai jei nepasveses mano dantys, tai dal po kokiu 4 menesiu eisiu balinti tikriausiai.


Balinau ax.gif dabar ir lygus ir balti biggrin.gif
po higienos tikrai nenusviesejai taip,lyg po balinimo. nebent labai jau apsinese dantukai butu po breketu,tada akivaizdus skirtumas po higienos.
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 04, 18:53)
Balinau ax.gif  dabar ir lygus ir balti biggrin.gif
po higienos tikrai nenusviesejai taip,lyg po balinimo. nebent labai jau apsinese dantukai butu po breketu,tada akivaizdus skirtumas po higienos.

gal noretum savo dantuku foto ideti wink.gif labai idomu butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 08 04, 17:38)
na va jau grizau... kaip ir nei labai geru naujienu, nei labai blogu...
pakeite man apatine vielyte ta, kur galiukas nuluzes buvo, bet vel idejo tokio pat storio.
pas mane vienas dantukas iltinis labai i vidu uzlinkes ir truputi sonu, tai gyd sako
negaliu dabar deti stipresnes vielytes, nes prades lauzti ta dantuka vietoj to, kad po truputi i reikiama vieta graziai isstumtu. apziurejo, sako vietos yra tam dantukui judeti, tai dabar to ir lauksiu.. nes kaip supratau kol tas dantukas oziuosis, tol man storesnes vielytes nedes...
o vistutiniu isvis neliete, sako jie po truputi pleciasi ir tiek, kol kas tiek gana.. (nors ar nejauciu, kad plestusi, tikrai tarpukai tarp dantu nedideja...) unsure.gif atseit viskas vyksta normaliai...

paklausiau kodel man vis islysdavo ta vielyte is galiniu dantu, tai sako tam tikruose gydymo etapuose vielyte paliekama paslanki vienoj ar kitoj vietoj tam, kad kiti dantukai galetu judeti, atseit normalu. tik sake valgyti truputi atsargiau ir leciau...

kitas pasimatymas po 6 savaiciu...  doh.gif
Linkiu kantrybės
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 04, 16:26)
Linkiu kantrybės
4u.gif


aciu 4u.gif

o kas daugiau belieka... blink.gif blink.gif

uztat kenciantiems dangus (nors nezinau ar kantrybe = kenciantys, bet manau pakankamai panasu... cia taip save guodziu...) lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(justyte** @ 2009 08 04, 16:07)
gal noretum savo dantuku foto ideti wink.gif labai idomu butu 4u.gif


drinks_cheers.gif aha Maserati, butu idomu pamatyti tavo pries ir po dantukus
Papildyta:
QUOTE(Baby.. @ 2009 08 04, 11:38)
ohmy.gif as paziurejau ir man atrodo kad yra kazkokia skylute  doh.gif nu rytoj suzinosiu viska ,kaip ten kas thumbup.gif



na Baby kaip ten ar suzinojai ka nors apie savo skylute... blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 03, 16:51)
oi puikiai,tiesiog nuostabiai :)vaziavom veziauti,buvom prie juros,prie ezero su palapinem,pacios geriausios atostogos smile.gif

na vasara,mazai kas prie kompo sedi :)as galvoju ka man dabar veikt Vilniuje g.gif


aha, atrodo, kad turejai nuostabias atostogas drinks_cheers.gif
o kaip su tais dantukais, ar jau vel saziningai elastikus dedi??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 04 rugpjūčio 2009 - 18:13
ajaja, baby tik rytoj sužinos kaip ten jos dantukų situacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 08 04, 19:20)
aciu  4u.gif

o kas daugiau belieka...    blink.gif  blink.gif

uztat kenciantiems dangus (nors nezinau ar kantrybe = kenciantys, bet manau pakankamai panasu... cia taip save guodziu...)  lotuliukas.gif
Papildyta:
drinks_cheers.gif aha Maserati, butu idomu pamatyti tavo pries ir po dantukus
Papildyta:
na Baby kaip ten ar suzinojai ka nors apie savo skylute...  blush2.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
aha, atrodo, kad turejai nuostabias atostogas  drinks_cheers.gif
o kaip su tais dantukais, ar jau vel saziningai elastikus dedi???  g.gif

jo viska saziningai jau darau,nes buvau tikrai apleidus doh.gif
Atsakyti