Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(vampyre @ 2009 07 23, 09:27)
Vajej!!!! vaikeli, mana, niu kaip dabar taip???? TAi tau negalioja ta fraze: "Dieve, padaryk taip, kad visos koliorijos nueitu i papus:)"  hihihi.gif O del bambuciu tai niu gi cia super!!! Apaciai pratimuku duok, kruvio ir suformuosi ledine popka mirksiukas.gif

et, beviltiska irnesakyk.gif
nebent pora metu sporto salej kociociau raumenus lotuliukas.gif
o mases is virsaus galiu paskolint kam reik hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maza_maza: 23 liepos 2009 - 08:32
QUOTE(maza_maza @ 2009 07 23, 09:29)
tai ko mane "dziuvesiu", "slieku pavesiu" vadina?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
gal visoms tokie komplimentai kliuna?
vizualiai tai as tik liekna ir atrodau, bet noriu storesniu koju, noooriu  blush2.gif
o svorio priaugt-misija neimanoma  schmoll.gif
nu ne esme, kaip kai kas cia pasakytu-as esu pati paciausia  aciuks.gif  hihihi.gif

Maza maziuke, tadu as tau siulau skalaut burnike savo ne su Listerinu, ne su vynu, o alum...majonezu lotuliukas.gif hihihi.gif O tiu partneri turi? yra labai geru pratimuku naktiniu uzkapaliukui apvalinti hihihi.gif
Atsakyti
biggrin.gif:D:D:D

as nuo rugsejo eisiu i sporta tikiuosi paroje laiko uzteks gal kas is kaunieciu irgi ketina eiti? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 23, 09:36)
biggrin.gif:D:D:D

as nuo rugsejo eisiu i sporta tikiuosi paroje laiko uzteks gal kas is kaunieciu irgi ketina eiti? smile.gif

MOteros mano mielos!! Jus kiba veikt neturit ka ar vyru neturit??? blink.gif jie geriausi treniruokliai !!! showoff.gif Kam leisti pinigus....kai galima maloniai pasportuot ir dar antra puse palepinti g.gif

nail.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vampyre: 23 liepos 2009 - 08:45
QUOTE(vampyre @ 2009 07 23, 09:33)
Maza maziuke, tadu as tau siulau skalaut burnike savo ne su Listerinu, ne su vynu, o alum...majonezu  lotuliukas.gif  hihihi.gif O tiu partneri turi? yra labai geru pratimuku naktiniu uzkapaliukui apvalinti hihihi.gif

a juooo, alu tai as megstu smile.gif
ir man vaikystej, kad pastoreciau mociute duodavo stikline alaus su kiausiniu, tai dbr visiems ir sakau, kad mano burbulai nuo alaus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
valgau tai as normaliai, su grietine ir visais kitais pribombasais rolleyes.gif
jei bus meetas-gersim alu drinks_cheers.gif
nu skelk apie pratimus, vyras yra, tai gryzus namo didziapape duos programos sokiai.gif

Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 07 23, 09:44)
a juooo, alu tai as megstu  smile.gif
ir man vaikystej, kad pastoreciau mociute duodavo stikline alaus su kiausiniu, tai dbr visiems ir sakau, kad mano burbulai nuo alaus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
valgau tai as normaliai, su grietine ir visais kitais pribombasais  rolleyes.gif
jei bus meetas-gersim alu  drinks_cheers.gif
nu skelk apie pratimus, vyras yra, tai gryzus namo didziapape duos programos  sokiai.gif

I AZ nebent, kad negasdint damuciu kitu... lotuliukas.gif bet manau tu puikiai ir taip supratai esme hihihi.gif
Atsakyti
biggrin.gif:D:D:D:D mergaites kokia tema susukom biggrin.gif:D:D o prasidejo viskas nuo sijono biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 23, 09:47)
I AZ nebent, kad negasdint damuciu kitu...  lotuliukas.gif bet manau tu puikiai ir taip supratai esme  hihihi.gif

isdykeless hihihi.gif oro_buckis.gif
bet vistiek gali i a.z. parasyt, gal ne taip taip dubce kraipau hihihi.gif
uzsiposlinom visai dirol.gif
Atsakyti
aga visiskai biggrin.gif ka naujokes pagalvos biggrin.gif
Atsakyti
Kvankos jus mano kvankos !!! thumbup.gif
Vsio dirbu, nieko nebus, cia tupedama tikrai nieko nepadarysiu eiline diena... doh.gif
Atsakyti
labas rytas, išdykėlės hihihi.gif štai ir aš. pamaitinau mažę, dbr šaukštais žaidžia, tai užsukau pas jus tongue.gif

QUOTE(maza_maza @ 2009 07 23, 09:29)
tai ko mane "dziuvesiu", "slieku pavesiu" vadina?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
gal visoms tokie komplimentai kliuna?


xex, o mane mokykloje Oile iš Popajaus filmuko vadindavo.. kurgi nevadins, jei ūgis 180 cm, o svoris nesiekia 60 kg.. blush2.gif kaulais badaus, kaip MB sako biggrin.gif per nėštumą va tai buvau atsigavus, priaugau 20 kg, ale ir tų nesimatė, nes proporcingai išsidėstė ant žandų, papukų ir subiniuko smile.gif na, dar šlaunis turėjau. ir ką - po gimdymo vėl patapau lenta doh.gif MB sako, oj kad gražu buvo, už ko pačiupt turėjau, liepia vėl augintis, bet kad man niekas į kūną neina... blush2.gif

QUOTE(vampyre @ 2009 07 23, 09:33)
yra labai geru pratimuku naktiniu uzkapaliukui apvalinti hihihi.gif

nepadeda tongue.gif

Atsakyti
teisingai vampyre einam dirbt biggrin.gif
Atsakyti