Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(Baby.. @ 2009 08 03, 14:27)

taigi,taigi..
turiu (man) gera naujienaaa - už 2 dienu man klijuos apatinius breketus  clap.gif  clap.gif
ir žinoma turiu bloga naujiena, (kaip gi be jos)- skauda apatini galinį dantį , ir man atrodo ji reikia plombuoti doh.gif todel tikriausiai geroji naujiena nelabai tiksli,nes jei plombuos ,tai breketu klijavimas biski nusikels,nors labai nenoriu  verysad.gif  verysad.gif bet aisku geriau susitvarkyti viska dabar,nei veliau gailetis

sveikinu su geraja naujiena wink.gif as jau prakentejau skausma apatiniame zandikaulyje, dbr tik jautrumas liko 4u.gif
Atsakyti
Man irgi kartais užeina skaudėti apatinį krūminį dantį. Ir vėl nustoja. Nesuprasi kas jam yra, o pažiūrėjus, jokios skylutės tikrai nėra g.gif
Atsakyti
Man irgi neuzilgo des jau apacia thumbup.gif Na,o dantukus paskaudena-ir virsuj,ir apacioj...neaisku,kodel g.gif Na,bet tas skausmas ne toks,kad reiketu gerti vaistukus biggrin.gif Na,o mano vardas Kristina mirksiukas.gif
Papildyta:
Malonu su jumis artimiau susipazinti biggrin.gif Beliko tik meetas drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikos visos ,pagaliau gryzau,labai jau liudna Vilniuje vasara,ypac kai taip karsta...Galvojau jau busit ir sita temele uzbaigusios,bet matyt dauguma atostogauja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 03, 17:52)
sveikos visos ,pagaliau gryzau,labai jau liudna Vilniuje vasara,ypac kai taip karsta...Galvojau jau busit ir sita temele uzbaigusios,bet matyt dauguma atostogauja smile.gif

kazkaip nebe taip intensyviai plempam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajaaa @ 2009 08 03, 16:52)
sveikos visos ,pagaliau gryzau,labai jau liudna Vilniuje vasara,ypac kai taip karsta...Galvojau jau busit ir sita temele uzbaigusios,bet matyt dauguma atostogauja smile.gif

Sveika sugrįžusi, kaip pailsėjai? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 03, 17:23)
Sveika sugrįžusi, kaip pailsėjai? rolleyes.gif

oi puikiai,tiesiog nuostabiai :)vaziavom veziauti,buvom prie juros,prie ezero su palapinem,pacios geriausios atostogos smile.gif
Papildyta:
QUOTE(justyte** @ 2009 08 03, 17:20)
kazkaip  nebe taip intensyviai plempam  4u.gif

na vasara,mazai kas prie kompo sedi :)as galvoju ka man dabar veikt Vilniuje g.gif
Atsakyti
labas vakarelis mergytes as klaipedojeeee jeeee:) kaip jus laikotes??smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos pleputes: Deimante, Sandra, Juste, Daiva, Kristina, Vilma, Lina, Evelina. As busiu Diana. Linksmai jus cia gyvenate, as speju tik paskaitineti, nes prie PC prisedu tik vakarais, po visu dienos darbu.
Kas liecia mano dantukus tai man iki siol juos maudzia, priekiniai jautrus ir skausmingi. Tai nesuprantu ar cia taip is leto vyksta visas procesas ar kaip. Nu gal apatiniai centriniai gal ir tiesesni g.gif
Atsakyti
tikejausi rasti daug prikalbeta,ale visai tuscia smile.gif

Tai mes su vilmosium tik dviese meet'e dalyvausim ? biggrin.gif


labanakt visom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 08 01, 23:27)
Maserati, aciu uz patarimus... as tai galvoju irgi bijosiu kai jau nuimti breketus reikes, bijosiu del rezultato... bet turbut dar ir del to, kad nenuluztu koks dantukas (pas mane abu priekiniai virsutiniai labai stipriai plombuoti)

o City of blinding lights tai kuris cia miestas jei ne paslaptis?


Nera uz ka 4u.gif
nebijok,stengtis save nuteikti pozityviai - tai irgi padeda,nes be reikalo stresuoti nereikia,juk visgi -dar nezinai rezultato,o jau bijai,ar ne? mirksiukas.gif

As is Vilniaus mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Anira @ 2009 08 01, 22:36)
As tos lankelius ir virsuje ir apacioje turiu, bet irgi su plokstele reikia megoti. O lankytis pas gydytoja dabar reikia labai retai, esiu tik gruodi dabar.


Bet tai kam plokstele,as nesuprantu,nes kiek draugiu nesiojo brek. ir paciai man,tai sake - arba plokstele,arba lankelis. Aisku,kai kada rinktis negalima,pvz. man sake,kad reiks lankelio,o ne ploksteles. O lankelio esme juk ta,kad tvirtinamas iki to dantuko(imtinai),kuris yra po iltinio,na, link kruminiu artejant. Ir lankelis laiko visa priekine sistema,tad galiniai negali tu priekiniu visu ,,suristu" i kruva niekaip pastumti.
O dar man sake,kad norint tiesiu dantu visa gyvenima,tai kogero ir lankeli visa gyvenima reiks nesioti. Na,man netrukdo,pripratau ,tai net nejauciu jo,tik blogumas tas,kad neina ten pakankamai isvalyti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 04, 10:31)
Nera uz ka 4u.gif
nebijok,stengtis save nuteikti pozityviai - tai irgi padeda,nes be reikalo stresuoti nereikia,juk visgi -dar nezinai rezultato,o jau bijai,ar ne? mirksiukas.gif

As is Vilniaus mirksiukas.gif
Papildyta:
Bet tai kam plokstele,as nesuprantu,nes kiek draugiu nesiojo brek. ir paciai man,tai sake - arba plokstele,arba lankelis. Aisku,kai kada rinktis negalima,pvz. man sake,kad reiks lankelio,o ne ploksteles. O lankelio esme juk ta,kad tvirtinamas iki to dantuko(imtinai),kuris yra po iltinio,na, link kruminiu artejant. Ir lankelis laiko visa priekine sistema,tad galiniai negali tu priekiniu visu ,,suristu" i kruva niekaip pastumti.
O dar man sake,kad norint tiesiu dantu visa gyvenima,tai kogero ir lankeli visa gyvenima reiks nesioti. Na,man netrukdo,pripratau ,tai net nejauciu jo,tik blogumas tas,kad neina ten pakankamai isvalyti rolleyes.gif


Del tu vieluciu apacioje ir virsuje, tai as ir pati nesuprantu kam man ta plokstele, na bet as su ja tik megu, tai netrukdo ji man visai, sake apie 2,5metu reikes su ja megoti. O del vieluciu, tai sake tikrai ilgesnem laikui jos pas mane. Sakai neina isvalyti gerai, man tai jas kaip ir iplombavo(nezinau, ar aiskia parasiau ax.gif ) i dantukus, tai man tik su paprastu sepeteliu reikia valyti, jokiu ten tarpeliu tarp vielute ir mano dantu nera. Ir man jos irgi visai netrukdo ax.gif
Atsakyti