Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

na, o klaipedietes ar atostogaujancios pajury, gal ir mes koki meetuka padarom? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 02, 19:06)
Tai gal daromes sarasa ir registruojames kas bus ? taigi KAUNO mee'tas 08men.10d  18h  "Crazy house":

ou_jeaa

Vilmosius
  ....


sveikutes merginos! saunuoles, kad organizuojat susitikima 4u.gif as irgi is Kauno, bet siemet rupgj 10d airijoj busiu, knygeles grausiu, gal kuri kita karta ir as prie jusu prisijungsiu kai jau visi egzai bus pasibiage, labai noreciau...
beje, as irgi prisidedu prie jusu mano vardas Lina
Atsakyti
oo Labas Lina smile.gif


Labas rytas visoms islekiu i klaipeda!!! bet uzsuksiu ir pas jus smile.gif
Atsakyti
Labas, mergytės smile.gif mielai prisijungčiau, ale mes su mažąja esam pakviestos į berniuko gimtadienį, tai nesigaus.. sad.gif na, bet kitą sykį būtinai 4u.gif

beje, aš Daiva rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katyte*: 03 rugpjūčio 2009 - 07:46
sveikos 4u.gif ech kaip gaila, kad dauguma turbut negales verysad.gif

Malonu,Lina, Daiva 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Labai smagu sužinoti visų vardus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shin @ 2009 08 02, 13:30)
tu su zaliom gumytem daba? smile.gif
as tai einu kazkaip atsisukau staigiai o uz nugaros eina mergaite placiai issisiepus ir sviecia zalios gumytes biggrin.gif


Tada tikrai as lotuliukas.gif O mano vardas Evelina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 27, 12:23)
IKI Baby, lauksim taves sugriztant  biggrin.gif

GRIZAAAAAU clap_1.gif bye1.gif group.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 08 03, 13:41)
GRIZAAAAAU  clap_1.gif bye1.gif  group.gif

sveikas sugrizus smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 07 28, 15:44)
nu tai man reikejo per menesi du kart ateit, tai dabar pertrauka sako darom ir ziuresim kaip bus viskas smile.gif sunki sistema pas mane... sake nera garantiju, kad pavyks visiskai sutvarkyt, bet darysim kiek imanoma  verysad.gif  nu ir nesiseka man  doh.gif

as irgi bijau kad man nepavyks iki galo sakandzio sutaisyti verysad.gif g.gif nu ziuresim,kaip ten bus g.gif gal bent dantys tiesus bus mirksiukas.gif

QUOTE(smilsee @ 2009 07 28, 18:16)
Bandau kartot kad suprantamiau butu blush2.gif  Buvo klausimas del Damonu ar jie plecia ar ne,as maniau kad plecia nes man daktare siule 2 variantus:1.netraukti dantu,deti Damon breketus(reiskia isplesti zandikauli,nes mano per mazas ir dantys netelpa) arba 2.traukti dantis,detis paprastus breketus.Gal aiskiau dabar unsure.gif  Siandien isvis kazkaip nesuprantamai sneku lotuliukas.gif  doh.gif

man ta pati siule. bet kadangi sakiau kad geleziniu nesidesiu,tai gydytoja iskart prie baltu perejo..bet kad damonai plecia zandikauli tikrai sake mirksiukas.gif

Papildyta:

QUOTE(ou_jeaa @ 2009 07 30, 13:31)
va mergaites, nevarau i kaima i ikeliu foto smile.gif

cia tas mechanizmas, abiejose  pusese yra, bet dedu tik viena smile.gif
tik apsvietimas blogas

user posted image

spalvos tai  doh.gif  lotuliukas.gif  nes pries ta stomatologo lempa fotkinau, o ji neryskiai sviecia jau biggrin.gif
ir situacija visa kaip atrodo dabar smile.gif
user posted image

oho,koks idomus daiktas ten blink.gif cia del sukandimo ? g.gif
ps.rezultatas akivaizdus, jau tokie grazus dantys wub.gif

QUOTE(evaldas5211 @ 2009 07 30, 14:50)
Man breketai kainavo 4000 Lt (kadangi damon'ai) - dabar brangiau kainuoja.
O vizitai tai po 500 kainuoja. Bet jie ne taip kaip su paprastais brektais kas menesi. Man reikia eiti ir po tiek moketi kas kokius 2-3 men.

po 500 LT blink.gif blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 07 31, 09:19)
Pasiekto rezultato stabilumas.
Ortodontinio gydymo metu dantys gali pajudėti labai nedaug. Jei gydymo metu bus bandoma panaikinti didelius sąkandžio neatitikimus vien dantų sąskaita, dantys "išeis" už kaulo ribų, susilpnės juos laikantis periodonto raištis, ir tikėtina, kad pacientas gyvenimo eigoje jų neteks anksčiau. Pabaigus ortodontinį gydymą reikia nešioti specialius ortodontinius aparatus - reteinerius, kad dantys negrįžtų į pradinę padėtį. Jei maskavimo metu dantys buvo daug paslinkti, reteinerius gali tekti nešioti visą gyvenimą, nes tokio gydymo rezultatas nėra stabilus
.
blink.gif

blink.gif blink.gif

QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 08 01, 16:41)
as tai i juros svente keliausiu smile.gif reik tik MB kazkaip pazadint biggrin.gif

kas gero huros sventej,as tuo metu kaip tik ne klaipedoj buvau,tai tokia biski atsilikus jauciuosi doh.gif doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
P.S. pagaliau perskaiciau,jau tiek prirašėt doh.gif nors ištikruju nustebau-keista kad vis dar ta pati tema, o ne nauja lotuliukas.gif

taigi,taigi..
turiu (man) gera naujienaaa - už 2 dienu man klijuos apatinius breketus clap.gif clap.gif
ir žinoma turiu bloga naujiena, (kaip gi be jos)- skauda apatini galinį dantį , ir man atrodo ji reikia plombuoti doh.gif todel tikriausiai geroji naujiena nelabai tiksli,nes jei plombuos ,tai breketu klijavimas biski nusikels,nors labai nenoriu verysad.gif verysad.gif bet aisku geriau susitvarkyti viska dabar,nei veliau gailetis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baby..: 03 rugpjūčio 2009 - 12:52
QUOTE(Baby.. @ 2009 08 03, 11:59)
oho,koks idomus daiktas ten  blink.gif  cia del sukandimo ?  g.gif
ps.rezultatas akivaizdus, jau tokie grazus dantys  wub.gif 
po 500 LT  blink.gif  blink.gif  doh.gif

ir del sukandimo turbut, nes stumia dantis, nes jie labiausiai sakandi gadina smile.gif

geros naujienos is mano burnos biggrin.gif :
kai sukandu, mano desine puse jau ant 6 nepakimba ,o ant protinio jau prisikanda, reiskia veiksmas vyksta thumbup.gif
Atsakyti