Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(vilmosius @ 2009 08 02, 18:41)
jo sukileliu pr. as kazkada turejau dar bet jauciu pas tevus zemaitijoje palikus buciau galejusi duoti tau wink.gif bet man tada pamenu lb daug vasko dave ortodontas sako paimk daugiau i prieki smile.gif ou_jee kuo uzsiimi tu? mokaisi ar dirbi? smile.gif smalsu ka mes veikiam ne SM forume smile.gif

rasiau kazkada smile.gif siemet i 12kl smile.gif kitais metais jei gerai egzus islaikau kuriuos reikia stojant medicina- odontologija , laaabai noriu ,tikiuos pratesiu seimos tradicijas smile.gif o tu? kiek zinau dekupazo mokai ? thumbup.gif smile.gif
Atsakyti
as tai dirbu projektu vadove vienam banke ir mokau dekupazo labai patinka man sis reikalas smile.gif ir dbr apsiverciau darbais smile.gif sunenams pakabas darau, papuosalu dezutes uzsakymui, taupykle ir pinigu dvi dezutes smile.gif o kuriam rajone gyveni? visai idomu butu kada susimatyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 02, 18:51)
as tai dirbu projektu vadove vienam banke ir mokau dekupazo labai patinka man sis reikalas smile.gif ir dbr apsiverciau darbais smile.gif sunenams pakabas darau, papuosalu dezutes uzsakymui, taupykle ir pinigu dvi dezutes smile.gif o kuriam rajone gyveni? visai idomu butu kada susimatyt smile.gif

mat kaip smile.gif
as galima sakyti senamiesti idomu idomu thumbup.gif tai gal sakau daugiau panu pakalbinam ir lekiam kokia diena i kavine kokia pasedet ? thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 02, 19:54)
mat kaip smile.gif
as galima sakyti senamiesti idomu idomu  thumbup.gif  tai gal sakau daugiau panu pakalbinam ir lekiam kokia diena i kavine kokia pasedet ?  thumbup.gif



kad kaunieciu ne taip jau dabar ir yra visos atostogauja arba neuzsuka smile.gif galetume dar kita savaite ka manai? nes as dbr dar atostogausiu savaite tai su kursais po pajuri vazinesiu smile.gif turiu net mergvakari smile.gif kazkaip jau trecias sia vasara sakau draugei prisissemsiu ideju tai galesiu tau paruost kaip reikiant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 02, 19:07)
kad kaunieciu ne taip jau dabar ir yra visos atostogauja arba neuzsuka smile.gif galetume dar kita savaite ka manai? nes as dbr dar atostogausiu savaite tai su kursais po pajuri vazinesiu smile.gif turiu net mergvakari smile.gif kazkaip jau trecias sia vasara sakau draugei prisissemsiu ideju tai galesiu tau paruost kaip reikiant biggrin.gif

man ir labiau tiktu kita savaite smile.gif jeigu atsirastu norinciu tai junkites merginos thumbup.gif

vilmosius o kiek metu jei nepaslaptis ? smile.gif man 17 su puse lotuliukas.gif
Atsakyti
o man vat įdomūs vardai, esam čia su nikais, mano vardas Deimantė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 08 02, 19:09)
o man vat įdomūs vardai, esam čia su nikais, mano vardas Deimantė 4u.gif

Malonu bigsmile.gif Sandra cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 02, 20:17)
Malonu  bigsmile.gif  Sandra  cool.gif



as Vilma smile.gif mama kartais saukdavo Vilmosium taip ir nika pasirinkau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 02, 21:17)
Malonu  bigsmile.gif  Sandra  cool.gif

malonu 4u.gif Justė thumbup.gif
Atsakyti
Tai jei atsiras norinciu kaune prisijungti prie mini meet'o tai rasykit kada ir kur tiktu 4u.gif
Atsakyti
tai susitariam koki pirmadieni 6val. ne si bet kita pirmadieni ir lieka dbr vieta sugalvoti smile.gif gal senamiescio kokia kavinuke?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 02, 19:27)
tai susitariam koki pirmadieni 6val. ne si bet kita pirmadieni ir lieka dbr vieta sugalvoti smile.gif gal senamiescio kokia kavinuke?smile.gif

man tinka smile.gif gal koks crazy house? ar kavine "dviese" smile.gif arba i kinieciu restorana Kumeliu g. uz katedros lotuliukas.gif
Atsakyti