Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(Anira @ 2009 08 01, 22:36)
As tos lankelius ir virsuje ir apacioje turiu, bet irgi su plokstele reikia megoti. O lankytis pas gydytoja dabar reikia labai retai, esiu tik gruodi dabar.

Na man sake is pradziu karta per menesi, tada 3 k/mensi ir 1k/puse metu smile.gif
Atsakyti
labas rytas thumbup.gif
ui as po vakarykstes juros sventes nejauciu nei kojyciu nei rankyciu biggrin.gif el caloro pamokos taip uzvede tai be perstojo apie 3 val sokom biggrin.gif namo tai parsliauziau biggrin.gif

p.s. berots smilsee maciau ax.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif ka veikiat ? lotuliukas.gif as tika namo parsiradau smile.gif kaunas visas apmires,tuscia gatvese , niuru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shin @ 2009 08 02, 11:51)
labas rytas thumbup.gif
ui as po vakarykstes juros sventes nejauciu nei kojyciu nei rankyciu  biggrin.gif  el caloro pamokos taip uzvede tai be perstojo apie 3 val sokom biggrin.gif namo tai parsliauziau biggrin.gif

p.s. berots smilsee maciau ax.gif


Gali buti biggrin.gif O as tai vos ne aklai vaiksciojau,nu nk nemaciau beveik lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 02, 12:19)
sveikos smile.gif ka veikiat ?  lotuliukas.gif  as tika namo parsiradau smile.gif kaunas visas apmires,tuscia gatvese , niuru smile.gif




sveika, as ir ka tik gryzau ax.gif kaunas tai visiskai tuscias, na nieko siandien bus is pajurio isvaziavimas vaizdingas smile.gif kad vel nepasitaikytu piktu moteriskiu kam nors kelyje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smilsee @ 2009 08 02, 13:11)
Gali buti  biggrin.gif  O as tai vos ne aklai vaiksciojau,nu nk nemaciau beveik lotuliukas.gif


tu su zaliom gumytem daba? smile.gif
as tai einu kazkaip atsisukau staigiai o uz nugaros eina mergaite placiai issisiepus ir sviecia zalios gumytes biggrin.gif
Atsakyti
na, kaip dusnus sekmadienis jums ? smile.gif as tai su suniu krantinej buvau pasivaiksciot,tai atgal jau nesiau pusiau namo ja ,ismaudziau ir prisedau,o forumas tuscias verysad.gif cool.gif smile.gif
Atsakyti
as esuuuu smile.gif darau uzsakymus ir esuuu
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 02, 18:12)
as esuuuu smile.gif darau uzsakymus  ir esuuu

saunu, kad ne as viena biggrin.gif

mano tarpas apacioj tarp4 ir 5 dantuko vis dideja, bet nematyt , kad dar kruminiai judetu, nes nuo tos traukiamos jegos kaip suprantu traukiasi penktas link 6 g.gif na, ziuresim kaip bus smile.gif
Atsakyti
mano galini traukia su spyruokle tai toks nepatogumas.. buvau jau pamirsusi kaip grando zanda..
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 08 02, 18:23)
mano galini traukia su spyruokle tai toks nepatogumas.. buvau jau pamirsusi kaip grando zanda..

pas mane jau irgi abu zandai nutarkuoti, ir vasko neturiu. Kaunietes,kur kaune vasko galima isigyt? gal stomatologinese prekese ? g.gif ar ten sukileliu pr. kur nuotraukas zandikaulio daro ten yra vaistine visokiu tokiu dalykeliu,kazin butu ten ? g.gif
Atsakyti
jo sukileliu pr. as kazkada turejau dar bet jauciu pas tevus zemaitijoje palikus buciau galejusi duoti tau wink.gif bet man tada pamenu lb daug vasko dave ortodontas sako paimk daugiau i prieki smile.gif ou_jee kuo uzsiimi tu? mokaisi ar dirbi? smile.gif smalsu ka mes veikiam ne SM forume smile.gif
Atsakyti