Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(Achilles @ 2009 07 30, 20:50)
tai jo, kokioj poliklinikoj už plombą išvis 15lt sumokėsi  biggrin.gif  bet nereikia lyginti poliklinikos su privačia klinika, nes privačioj klinikoj gydytojai stengias, yra malonūs, nori, kad pas juos sugrįžtum, ko tikrai nėra poliklinikoj.

Isimciu irgi buna bigsmile.gif Va pvz as traukti danti ejau i poliklinika ir patekau pas laaabai malonia gydytoja,nu man tokia faina thumbup.gif Ten kur as einu del breketu,dantu traukimo kainos prasiseda nuo 80lt,tai nezianu ar butu labai skyresi rezultatas,todel ejau i poliklininka kur kol kas man dar nemokamai biggrin.gif

QUOTE(Shin @ 2009 07 30, 22:59)
o i ta suma ieina ir vizitai gal? as pati pas Rasteniene dabar vaikstau tik kad dejaus kaune, nes gerokai mazesnes eiles buvo, o ir kaina mazesne smile.gif o kur daba vaikstai?

As taip supratau kad neieina,nes snekejo ir atskirai apie vieno vizito kaina


QUOTE(tavolaime @ 2009 07 31, 11:18)

As kai skambinausi Rastenienei-tai man sake,kad ant abieju zandikauliu kainuotu 3000lt g.gif


Gerai cia blink.gif Pas ja as pries ~1metus lankiausi tai man tikrai 4000 sake doh.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif arbuzo megeja atsikele jau biggrin.gif saule labai sviecia neimanoma miegoti..
Atsakyti
laba ryta ,miarginos thumbup.gif as ir jau atsikeliau smile.gif ziuriu uztilo kalba apie meet'a sad.gif reik kazko man imtis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif todel siulau bent kaunietems susibegt i kokia kavine pasisedet kita sestadieni thumbup.gif drinks_cheers.gif tik reik tartis kur ir kelinta
Atsakyti
na, kur visos dinge ? g.gif viena karaliauju prie kompo cia dirol.gif sokiai.gif nail.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif
Sian pirma nakti miegojau su ploktele, idomus jausmas unsure.gif kazka su dantim daro, nes jauciu spaudima... bet ka?! Nes is vidines puses turiu lankeliu...kazkaip keistai man viskas atrodo unsure.gif lankelis (reteineris) laiko dantis gi, kodel nuo ploksteles spaudima jauciu...?! Po menesio pas ortodonte keliausiu, tai issiaiskinsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 01, 15:17)
na, kur visos dinge ?  g.gif  viena karaliauju prie kompo cia  dirol.gif  sokiai.gif  nail.gif


savaitgalis smile.gif ne breketukai galvoj visom turbut smile.gif
Atsakyti
matyt smile.gif as ruosiuos su mergom pavakarot siandien biggrin.gif sena saika susirinks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 08 01, 16:16)
matyt smile.gif as ruosiuos su mergom pavakarot siandien biggrin.gif sena saika susirinks  thumbup.gif


as tai i juros svente keliausiu smile.gif reik tik MB kazkaip pazadint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 08 01, 15:41)
as tai i juros svente keliausiu smile.gif reik tik MB kazkaip pazadint biggrin.gif

as jau laukiu kol drauges susiruos ir atleks paimt cool.gif karsta diena siandien thumbup.gif Tai merginos jei tinka sestadienis, tai mini meet'a koki pasidarom ar kaip ? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(nippe @ 2009 08 01, 15:30)
Sveiki 4u.gif
Sian pirma nakti miegojau su ploktele, idomus jausmas  unsure.gif  kazka su dantim daro, nes jauciu spaudima... bet ka?! Nes is vidines puses turiu lankeliu...kazkaip keistai man viskas atrodo  unsure.gif  lankelis (reteineris) laiko dantis gi, kodel nuo ploksteles spaudima jauciu...?! Po menesio pas ortodonte keliausiu, tai issiaiskinsiu  g.gif


Yra lankeliai ir dar plokstele nakciai detis reikia?kam? g.gif
jei maudimas yra,nelauk menesio ,o lek pas ortodonte,nes gali buti,kad dantukai slenkasi(gal atluzo vielute?),nes bent man sake pajutus koki nepatoguma ar pan.iskart ateit,kadangi per menesi ar jei dar reciau lankytis reikia,tai oj daug visko ivykti gali unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 08 01, 22:18)
Yra lankeliai ir dar plokstele nakciai detis reikia?kam? g.gif
jei maudimas yra,nelauk menesio ,o lek pas ortodonte,nes gali buti,kad dantukai slenkasi(gal atluzo vielute?),nes bent man sake pajutus koki nepatoguma ar pan.iskart ateit,kadangi per menesi ar jei dar reciau lankytis reikia,tai oj daug visko ivykti gali  unsure.gif


As tos lankelius ir virsuje ir apacioje turiu, bet irgi su plokstele reikia megoti. O lankytis pas gydytoja dabar reikia labai retai, esiu tik gruodi dabar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anira: 01 rugpjūčio 2009 - 21:36
QUOTE(Maserati @ 2009 07 31, 17:50)
Taip,patenkinta,ir ta lapa del galimu komplikaciju irgi buvau pasirasius. Na,cia tuo atveju,kad ,,jei bijai vilko ,neik i miska",perskaitai ,kas GALI buti ir nusprendi ar rizikuosi ar ne smile.gif
Gydymas baigtas kovo menesi. Tikrai dziaugiuosi,kad nesiojau breketus,kai pamaciau rezultata vos neapsiverkiau is laimes,nors pries nuemima galvojau,kad bus blogiau,nes kazkaip nejo suprasti kaip cia atrodys tie dantys,tai nuemimo siaubingai bijojau vien todel,kad nusivilciau rezultatu,tiek pinigu sukista doh.gif
na,bet viskas gerai,kas gerai baigiasi. Linkiu visoms,kad nuemus apsidziaugtumet sypsena 4u.gif
Patarimu...hm...na,svarbiausia,valykit dantukus,netingekit biggrin.gif  bet ,manau,ta ir ortodonte sake.. isties tai tikrai svarbu valyti juos,kad paskui netektu dar vaikscioti n kartu plombuoti,ypac tarpdanciu,nes tikimybe didziausia,kad jie ims gesti,o ne pats kandamasis pavirsius. Kantrybes,kantrybes ir dar karta kantrybes biggrin.gif  4u.gif


Maserati, aciu uz patarimus... as tai galvoju irgi bijosiu kai jau nuimti breketus reikes, bijosiu del rezultato... bet turbut dar ir del to, kad nenuluztu koks dantukas (pas mane abu priekiniai virsutiniai labai stipriai plombuoti)

o City of blinding lights tai kuris cia miestas jei ne paslaptis?
Atsakyti