Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(Gitusia @ 2009 07 31, 09:19)
O kur Mažeikiuose tokio dalyko moko?

paskaičiau kur čia kažkuri buvo įmetus nuorodą, tai "bišk" nustebau

Pasiekto rezultato stabilumas.
Ortodontinio gydymo metu dantys gali pajudėti labai nedaug. Jei gydymo metu bus bandoma panaikinti didelius sąkandžio neatitikimus vien dantų sąskaita, dantys "išeis" už kaulo ribų, susilpnės juos laikantis periodonto raištis, ir tikėtina, kad pacientas gyvenimo eigoje jų neteks anksčiau. Pabaigus ortodontinį gydymą reikia nešioti specialius ortodontinius aparatus - reteinerius, kad dantys negrįžtų į pradinę padėtį. Jei maskavimo metu dantys buvo daug paslinkti, reteinerius gali tekti nešioti visą gyvenimą, nes tokio gydymo rezultatas nėra stabilus
.
blink.gif

Čia gal kur aš nuorodą buvau davus su savo gyd. kontaktais?
Na aš manau , kad visada reikia kažką aukoti.
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 07 31, 09:04)
Norėjau paklausti dėl ketvertukų - kaip sekasi užtraukti jų skylutes? Kuom ir per kiek laiko?


virsuj uztraukti visiskai tarpukai, bet ten breketus ilgiau nesioju, apacioj dar yra like labai mazi tarpukai, bet dar dantys apacioj ne iki galo istiesinti. O kazko specialaus uztraukt slylutem bent jau pas mane nedejo, dantys tiesindamiesi patys tas skylutes uzstumia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitusia @ 2009 07 31, 07:19)
O kur Mažeikiuose tokio dalyko moko?

paskaičiau kur čia kažkuri buvo įmetus nuorodą, tai "bišk" nustebau

Pasiekto rezultato stabilumas.
Ortodontinio gydymo metu dantys gali pajudėti labai nedaug. Jei gydymo metu bus bandoma panaikinti didelius sąkandžio neatitikimus vien dantų sąskaita, dantys "išeis" už kaulo ribų, susilpnės juos laikantis periodonto raištis, ir tikėtina, kad pacientas gyvenimo eigoje jų neteks anksčiau. Pabaigus ortodontinį gydymą reikia nešioti specialius ortodontinius aparatus - reteinerius, kad dantys negrįžtų į pradinę padėtį. Jei maskavimo metu dantys buvo daug paslinkti, reteinerius gali tekti nešioti visą gyvenimą, nes tokio gydymo rezultatas nėra stabilus
.
blink.gif


o ka reiskia "maskavimo metu"?? tas pats kas "gydymo metu"?

Gitusia, is kur tokia sypsenele istraukei su breketukais???

Papildyta:

  user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 31 liepos 2009 - 09:59
QUOTE(ajaja @ 2009 07 31, 10:57)
o ka reiskia "maskavimo metu"?? tas pats kas "gydymo metu"?

Gitusia, is kur tokia sypsenele istraukei su breketukais???

Papildyta:

  user posted image

iš www.cosgan.de 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 07 30, 18:34)
man irgi atrodo, kad Klaipedoj brangiau turetu but, ten juk maziau gydytoju, kurie tuo uzsima, mazesne konkurencija, tai ir kainos didesnes turetu but...

Butent gydytoju trukumas...as net buvau pradejus galvot pradet mokytis medicinoj...bet kad gauti ortodonto specialybe-prireiktu apie 10 meteliu doh.gif Tai man butu vos ne 40... doh.gif Tai tada kaip ir atsisakiau tos minties...nes dar nereikia atmesti to varianto,kad reiketu issikelti i kauna arba vilniu g.gif
Papildyta:
QUOTE(smilsee @ 2009 07 30, 19:36)
Del kainu tai man atrodo ne tik kad miestuose gali skirtis bet ir skirtingose klinikose.Pvz.jei buciau dejusis pas Rasteniene(jos klinikia pakankamai prestiziska skaitos)tai uz paprastus breketus buciau mokejus 4000lt(uz abu zandikaulius),o kur einu dabar tai uz abu tureciau is viso sumoket 3000lt.Gaila cia mazai kas Klaipedoj su breketais,butu idomu skirtingose klinikose kainas palygint g.gif

As kai skambinausi Rastenienei-tai man sake,kad ant abieju zandikauliu kainuotu 3000lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 31, 10:41)
Čia gal kur aš nuorodą buvau davus su savo gyd. kontaktais?
Na aš manau , kad visada reikia kažką aukoti.


Perskaiciau komentara del to,kad jei daug dantukus stumdyti reikia,galima anskciau ju netekti.
Ir tai yra tiesa.Pvz pas mane buvo vienas dantukas pasisukes uz kito,praktiskai visa gydyma jis buvo svarbiausias,taip po 2m jo saknis buvo sutrumpejus,lyginant su tuo,kas buvo is pradziu...Bet aciu Dievui,nieko baisaus,situacija stabili,gydymas buvo nutrauktas pora men. anksciau,nei planuota,taciau rezultatas is esmes jau nebebutu pasikeites. smile.gif
O to,ar dantukas susilpnes ar pan. niekas negali tiksliai pasakyti,nes viskas priklauso nuo kaulo,gydymo eigos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 07 31, 17:05)
Perskaiciau komentara del to,kad jei daug dantukus stumdyti reikia,galima anskciau ju netekti.
Ir tai yra tiesa.Pvz pas mane buvo vienas dantukas pasisukes uz kito,praktiskai visa gydyma jis buvo svarbiausias,taip po 2m jo saknis buvo sutrumpejus,lyginant su tuo,kas buvo is pradziu...Bet aciu Dievui,nieko baisaus,situacija stabili,gydymas buvo nutrauktas pora men. anksciau,nei planuota,taciau rezultatas is esmes jau nebebutu pasikeites. smile.gif
O to,ar dantukas susilpnes ar pan. niekas negali tiksliai pasakyti,nes viskas priklauso nuo kaulo,gydymo eigos 4u.gif


man pries dedant breketus gyd toki lapa dave pasirasyti su galimais salutiniais poveikiais, tai jame buvo parasyta, kad gali saknys sutrumpeti... ir isvis ten baisiu dalyku parasyta buvo... : blink.gif blink.gif

as kaip suprantu tu jau pabaigusi savo gydyma? ar patenkinta rezultatais ir viskuo? gal kokiu patarimu "naujokems"? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 31, 19:42)
man pries dedant breketus gyd toki lapa dave pasirasyti su galimais salutiniais poveikiais, tai jame buvo parasyta, kad gali saknys sutrumpeti... ir isvis ten baisiu dalyku parasyta buvo...  : blink.gif  blink.gif

as kaip suprantu tu jau pabaigusi savo gydyma? ar patenkinta rezultatais ir viskuo? gal kokiu patarimu "naujokems"?  ax.gif


Taip,patenkinta,ir ta lapa del galimu komplikaciju irgi buvau pasirasius. Na,cia tuo atveju,kad ,,jei bijai vilko ,neik i miska",perskaitai ,kas GALI buti ir nusprendi ar rizikuosi ar ne smile.gif
Gydymas baigtas kovo menesi. Tikrai dziaugiuosi,kad nesiojau breketus,kai pamaciau rezultata vos neapsiverkiau is laimes,nors pries nuemima galvojau,kad bus blogiau,nes kazkaip nejo suprasti kaip cia atrodys tie dantys,tai nuemimo siaubingai bijojau vien todel,kad nusivilciau rezultatu,tiek pinigu sukista doh.gif
na,bet viskas gerai,kas gerai baigiasi. Linkiu visoms,kad nuemus apsidziaugtumet sypsena 4u.gif
Patarimu...hm...na,svarbiausia,valykit dantukus,netingekit biggrin.gif bet ,manau,ta ir ortodonte sake.. isties tai tikrai svarbu valyti juos,kad paskui netektu dar vaikscioti n kartu plombuoti,ypac tarpdanciu,nes tikimybe didziausia,kad jie ims gesti,o ne pats kandamasis pavirsius. Kantrybes,kantrybes ir dar karta kantrybes biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 07 31, 19:50)
Taip,patenkinta,ir ta lapa del galimu komplikaciju irgi buvau pasirasius. Na,cia tuo atveju,kad ,,jei bijai vilko ,neik i miska",perskaitai ,kas GALI buti ir nusprendi ar rizikuosi ar ne smile.gif
Gydymas baigtas kovo menesi. Tikrai dziaugiuosi,kad nesiojau breketus,kai pamaciau rezultata vos neapsiverkiau is laimes,nors pries nuemima galvojau,kad bus blogiau,nes kazkaip nejo suprasti kaip cia atrodys tie dantys,tai nuemimo siaubingai bijojau vien todel,kad nusivilciau rezultatu,tiek pinigu sukista doh.gif
na,bet viskas gerai,kas gerai baigiasi. Linkiu visoms,kad nuemus apsidziaugtumet sypsena 4u.gif
Patarimu...hm...na,svarbiausia,valykit dantukus,netingekit biggrin.gif  bet ,manau,ta ir ortodonte sake.. isties tai tikrai svarbu valyti juos,kad paskui netektu dar vaikscioti n kartu plombuoti,ypac tarpdanciu,nes tikimybe didziausia,kad jie ims gesti,o ne pats kandamasis pavirsius. Kantrybes,kantrybes ir dar karta kantrybes biggrin.gif  4u.gif

Dėkui 4u.gif Aš čia prieš tai klausiau, bet man niekas neatsakė, gal irgi nežino, nes visgi nedaug mūsų čia tokių, kurios jau be breketų - kiek kainuoja breketų nuėmimas?
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 31, 20:22)
Dėkui 4u.gif  Aš čia prieš tai klausiau, bet man niekas neatsakė, gal irgi nežino, nes visgi nedaug mūsų čia tokių, kurios jau be breketų - kiek kainuoja breketų nuėmimas?


man kainavo(bijau sumeluoti dabar,kiek tiksliai..) apie 600-700. + higiena dariausi 150 berods. i ta kaina ieina ir lankelis pritvirtinamas prie vidines dantu puses,breketu nuemimas,dantuku nuvalymas.
Manau,daug priklauso ir nuo klinikos,drauge klaipedoj uz nuemima labai daug sumokejo,nepamenu kiek,bet gal 2000...na,ten vien dantuko estetinis plombavimas(krastelio) - 700 lt.
Atsakyti
labas vakarelis mergaites, kaip penktadienio vakareli leidziate a?smile.gif
Atsakyti
laba vakareli smile.gif nu ir dienos lekia vejui doh.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Gitusia @ 2009 07 31, 08:04)
Super! thumbup.gif Kaip tau matosi pokyčiai!

aga, man labai dziugu matyt tokius pokycius blush2.gif wub.gif

QUOTE(Gitusia @ 2009 07 31, 08:19)
paskaičiau kur čia kažkuri buvo įmetus nuorodą, tai "bišk" nustebau

Man visa sita gydytoja is pat pradziu pries gydyma papasakojo smile.gif
Atsakyti