Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(tavolaime @ 2009 07 30, 16:18)
As isivaizduoju,kaip Evaldas dabar s........ai jauciasi unsure.gif


pritariu..
bet dabar Evaldas tures pagrinda pakalbet su gydytoja ir, tikekimes, nebemoket po puse tukstancio uz vizita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 07 30, 12:54)
2600? Tai gal cia 'damon 2' kur visi metaliniai? Pas mane damon 3, kur priekiniai maziau matomi, del skaidraus pagrindo.
Ir siaip kaip zinau damon'ai dabar netoli 5-iu tukst. visur kainuoja....


na dar kad tie naujesni damon breketai kainavo brangiau tai sutinku, 5000lt manau imanoma pateisinti, bet kad uz vizita 500lt tai absurdas... mega_shok.gif mega_shok.gif man irgi protu nesuvokiama, jinai ten tau auskso ir deimanto dulkem tuos breketus apipurskia ar kaip ?? is kur ji tokias kainas istrauke??

kaip ji gali imti pinigus uz 2-3 vizitus vien del to kad tau reikia lankytis pas ja reciau negu su paprastais breketais, taigi eini pas ja tai 1 karta per ta laika kai gal kiti eina 2-3 kartus, tai kodel turi moketi uz tuos 2-3 kartus... ????

as kaip suprantu cia ir yra viena puse tu Damonu, kad jie patys kainuoja truputi brangiau nei paprasti, bet gi eini i vizitus reciau ir taip sutaupai mazdaug puse pinigeliu vizitams (nes vaikstai mazdaug dvigubai reciau)...

nesuprantu as cia visai blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 30 liepos 2009 - 15:22
O gal vertetu pasiskambinti kitiems ortodontams pabendrauti ir issiaiskinti ka jie mano apie tokias kainas? Tik ar kas nores ten kalbet apie kitus gydytojus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 07 30, 12:59)
joa, tie senesni. bet pats ju veikimas niekuo nesiskiria. Dar suprantu, kodel su tie su permaoma dalim daugiau kainuoja. Nors siaip kiek pamenu pas ajaja tie patys breketai kaip pas mane ir jai tiek sitie, tiek tie su permatoma dalim butu kainave tiek pat (jei nemaisau nieko). nu bet tiek dureles atsidaro ant abieju vienodai, tiek vielutes dedasi vienodos, tiek ju veikimas toks pats. Nelabai suprantu, kaip ir uz ka galima po 500 moket uz vizita.[/COLOR]


man kaina pasake damonu ir paprastu geleziniu, kad tokia pati. o kai atejau detis, pasake, kad atseit tie pusiau permatomi damonai nelabai gerai laikosi, todel des visus gelezinius. nezinau, ar cia man tiesa pasake, ar makaronu prikabino, nes gal tie nauji tikrai truputi brangesni savikaina, o jau kai kaina sutarta jam nebuvo kaip pasakyti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 07 30, 16:25)
O gal vertetu pasiskambinti kitiems ortodontams pabendrauti ir issiaiskinti ka jie mano apie tokias kainas? Tik ar kas nores ten kalbet apie kitus gydytojus... smile.gif


man atrodo nelabai kas ka sakytu, pasakytu tiesiog, kad nuo situacijos priklauso.. as taip manau..
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 07 30, 14:25)
O gal vertetu pasiskambinti kitiems ortodontams pabendrauti ir issiaiskinti ka jie mano apie tokias kainas? Tik ar kas nores ten kalbet apie kitus gydytojus... smile.gif


as tai manau pasiskambinciau i keleta vietu ir tiesiog pasiteirauciau kokios ju kainos uz tuos breketus kuriuos tu nesioji ir uz vizitus, ir kas kiek laiko vizitai...
kai jau turesi sarasiuka, galesi pateikti savo gydytojai... man labai idomu kaip ji tau viska paaiskins bigsmile.gif
jeigu nebutu gydymas i pabaiga as pareikalauciau pasiaiskinti arba pereiciau pas kita gyd... (ar imanoma sitaip?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 30 liepos 2009 - 15:30
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 07 30, 16:25)
O gal vertetu pasiskambinti kitiems ortodontams pabendrauti ir issiaiskinti ka jie mano apie tokias kainas? Tik ar kas nores ten kalbet apie kitus gydytojus... smile.gif

Tu gal iš pradžių savo ortodontės paklausk, už ką moki tokią nerealią sumą.
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 30, 16:29)
as tai manau pasiskambinciau i keleta vietu ir tiesiog pasiteirauciau kokios ju kainos uz tuos breketus kuriuos tu nesioji ir uz vizitus, ir kas kiek laiko vizitai...
kai jau turesi sarasiuka, galesi pateikti savo gydytojai... man labai idomu kaip ji tau viska paaiskins  bigsmile.gif
jeigu nebutu gydymas i pabaiga as pareikalauciau pasiaiskinti arba pereiciau pas kita gyd... (ar imanoma sitaip?)


pereiti turbut imanoma, nes mano gydytoja iseina i dekretines ir gydyma baogs kita gydytoja. Todel manau, kad imanoma.. Tik gal ne kiekvienas apsiimtu kito pradeta darba.. smile.gif
Atsakyti
Na galima butu ir mano gydytojos paklaust kodel taip brangu, bet kitas vizitas tik rugsejo pabaigoj.
O gal kas noretu atsiusti i AZ savo ortodontu kontaktus smile.gif? (Kurie tikrai uzsiima damon'ais)
Tada ryt pasiskambinciau ir pasiklausineciau.
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 07 30, 14:36)
Na galima butu ir mano gydytojos paklaust kodel taip brangu, bet kitas vizitas tik rugsejo pabaigoj.
O gal kas noretu atsiusti i AZ savo ortodontu kontaktus smile.gif? (Kurie tikrai uzsiima damon'ais)
Tada ryt pasiskambinciau ir pasiklausineciau.


as airijoj, tai tau mano gyd netiks... cia ir sistema kitokia, i kaina ieina ne tik breketai, bet ir pradine konsultacija, visi vizitai, breketu nuemimas ir plokstele...

as manau jei prireiks gali ir internete susirasti ivairiausiu odontologijos kabinetu kontaktu, o pasiskambines pirmas klausimas ir butu ar dedat damon 3 breketus... uzims tau siek tiek laiko ir pinigeliu tie skambuciai, ir turbut nervu susigadinsi (as cia pagal save sprendziu), bet manau bus labai verta... thumbup.gif
o kokiam tu mieste? nors kainu skirtumo del miesto kazin ar turetu buti...
Atsakyti
As tai is Vilniaus smile.gif
Atsakyti
Mano gydytoja čia http://www.orthognat...-komanda/?id=53
tik nežinau, ar ji su damonais dirba schmoll.gif
Atsakyti