Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(evaldas5211 @ 2009 07 30, 14:50)
Man breketai kainavo 4000 Lt (kadangi damon'ai) - dabar brangiau kainuoja.
O vizitai tai po 500 kainuoja. Bet jie ne taip kaip su paprastais brektais kas menesi. Man reikia eiti ir po tiek moketi kas kokius 2-3 men.


man breketai kainavo 2600 (irgi damonai). uz vizitus po 100 mokedavau, tik uz paskutini 200. Einu kas du menesius mazdaug.. Man biski nesuvokiamos sumos, kurias tu moki...
Atsakyti
2600? Tai gal cia 'damon 2' kur visi metaliniai? Pas mane damon 3, kur priekiniai maziau matomi, del skaidraus pagrindo.
Ir siaip kaip zinau damon'ai dabar netoli 5-iu tukst. visur kainuoja....
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 07 30, 14:50)
Man breketai kainavo 4000 Lt (kadangi damon'ai) - dabar brangiau kainuoja.
O vizitai tai po 500 kainuoja. Bet jie ne taip kaip su paprastais brektais kas menesi. Man reikia eiti ir po tiek moketi kas kokius 2-3 men.


Tai todel ir nematai rezultatu. Reti vizitai, man ilgiausio vizito reikejo laukti 6 sav.
Atsakyti
Ne, Damon breketams vizitai skiriami kas 2-3 men. Jie skiriasi nuo iprastiniu breketu. Va, jei nezinote kas per damon breketai ir suprantate angliskai galite paskaityti www.damonbraces.com smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 07 30, 14:56)
Ne, Damon breketams vizitai skiriami kas 2-3 men. Jie skiriasi nuo iprastiniu breketu. Va, jei nezinote kas per damon breketai ir suprantate angliskai galite paskaityti www.damonbraces.com smile.gif


Nenesiociau Damon'u, taip nesakyciau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 07 30, 14:54)
2600? Tai gal cia 'damon 2' kur visi metaliniai? Pas mane damon 3, kur priekiniai maziau matomi, del skaidraus pagrindo.
Ir siaip kaip zinau damon'ai dabar netoli 5-iu tukst. visur kainuoja....


joa, tie senesni. bet pats ju veikimas niekuo nesiskiria. Dar suprantu, kodel su tie su permaoma dalim daugiau kainuoja. Nors siaip kiek pamenu pas ajaja tie patys breketai kaip pas mane ir jai tiek sitie, tiek tie su permatoma dalim butu kainave tiek pat (jei nemaisau nieko). nu bet tiek dureles atsidaro ant abieju vienodai, tiek vielutes dedasi vienodos, tiek ju veikimas toks pats. Nelabai suprantu, kaip ir uz ka galima po 500 moket uz vizita.[/COLOR]
Atsakyti
Na, as irgi pradedu nebesuprasti....
Atsakyti
QUOTE(Naidra @ 2009 07 30, 14:57)
Nenesiociau Damon'u, taip nesakyciau mirksiukas.gif


man irgi gydytoja sake, kad is principo damon'u ir paprastu veikimas nelabai skiriasi, tik tie visi, kad dantu nereiks rauti, retesni vizitai ir tt yra tam, kad kazkaip reikia isreklamuot nauja daikta ir pagrist, kodel tiek kainuoja. Man irgi dar vizito kas 3 menesius nebuvo.. kas du menesius mazdaug buna..
Papildyta:
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 07 30, 15:01)
Na, as irgi pradedu nebesuprasti....


o tu kita karta paprasyk saskaitos smulkios. Bent jau pas mane duoda ja, jei paprasai. Ten smulkiai buna surasyta kas uz ka. Mazdaug taip - vielute - 89lt, pistines - 3lt ir tt... Manau kazka tokio ir pas tavo gydytoja turetu duot. Neturetu juk saskaitas "is lempos" rasyt..
Atsakyti
Skaudi tema-pinigai cool.gif
As irgi,palyginus su dabartinemis kainomis,moku brangiai... verysad.gif
Papildyta:
As UZ PAPRASTUS metalinius vieno zandikaulio breketus sumokejau 1700!!! doh.gif
Papildyta:
Kai skaitau cia,kiek jus "pigiai"mokat-tai taip ir norisi verkti...pykstu ant gydytojos,kyla noras paklausti:kodel pas jus taip brangiai?Bet spekit,ar as isdrisau kada?NE! schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2009 07 30, 15:14)
Skaudi tema-pinigai cool.gif
As irgi,palyginus su dabartinemis kainomis,moku brangiai... verysad.gif
Papildyta:
As UZ PAPRASTUS metalinius vieno zandikaulio breketus sumokejau 1700!!! doh.gif
Papildyta:
Kai skaitau cia,kiek jus "pigiai"mokat-tai taip ir norisi verkti...pykstu ant gydytojos,kyla  noras paklausti:kodel pas jus taip brangiai?Bet spekit,ar as isdrisau kada?NE! schmoll.gif


as viena karta isdrisau paklaut, kodel taip brangiai.. tai pasake, kad pabrango ir tokios kainos dabar.. bet ai pasiskaitau cia, tai as dar visai nebrangiai moku.. nereik varyt Dievo i medi, kaip sakoma smile.gif
Atsakyti
Evaldai, manau, tu per daug moki visgi. Aš už viztą sumokėjau 100lt, man pakeitė vielą i žymiai storesnę, uždėjo spyruoklytę, kitoj pusėj tokią gumutę ir dar paveržė, už visa tai nemanau kad daug 100lt. Pas mane breketai paprasti, bet lankaus kas pus antro mėn. Na sakykim tu rečiau, bet vis tiek nei pro kur pusė tūkstančio schmoll.gif
Atsakyti
As isivaizduoju,kaip Evaldas dabar s........ai jauciasi unsure.gif
Atsakyti