Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 07 30, 12:50)
virsutiniai tai neatpazistami smile.gif
o tau rove kokius nors dantukus pries breketus? Ar uztnka vietos burnytej visiem? smile.gif

Rove man apatinius abu 6us ir virsutinius abu 4us sad.gif na bet nieko... dabar to mechanizmo pagalba 7us dantukus zemins i 6tuku vietas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 07 30, 13:52)
Rove man apatinius abu 6us ir virsutinius abu 4us sad.gif na bet nieko... dabar to mechanizmo pagalba 7us dantukus zemins i 6tuku vietas smile.gif


bet net nepasakyciau, kad israuti dantukai. tiek daug ju atrodo ir taip grazu man.. pas mane israuti protiniai (nors jie ir isdyge nebuvo normaliai, ju vistiek nesimate niekad) ir virsuj ketvertukai, o apacioj ketvirtas ir penktas, tai mano burna man tkia miniatiurine, kai issiziuoju biggrin.gif nu bet svarbu tiesus bus smile.gif kazkada... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 07 30, 12:55)
bet net nepasakyciau, kad israuti dantukai. tiek daug ju atrodo ir taip grazu man.. pas mane israuti protiniai (nors jie ir isdyge nebuvo normaliai, ju vistiek nesimate niekad) ir virsuj ketvertukai, o apacioj ketvirtas ir penktas, tai mano burna man tkia miniatiurine, kai issiziuoju biggrin.gif nu bet svarbu tiesus bus smile.gif  kazkada... mirksiukas.gif

nu pas mane kai dar buvo neisrauti tai atrode per daug dantu, o dabar normaliai thumbup.gif plius dar protiniai auga pas mane gale, tai jie kaip ir konpensuos mano israutus dantis smile.gif man ir svarbu tiesus , ir kad bent sakandi kiek galima imanoma butu sutvarkytu smile.gif
Atsakyti
Ou jeaa tikrai akivaizdus pasikeitimai... kaip gerai virsutiniai pasislinke! as vis atsistebeti negaliu kaskart kai matau tokias nuotraukeles. man atrodo, kad ir apatiniai daug tiesiau sustoje negu buvo?

nepatinka ziema, o kokia dar ten kose ant dantu tepdavo, ko as cia dar nezinau??

evaldai5211, gal papasakok truputi daugiau apie savo gydyma? jei jau eini i pabaiga, tikriausiai jau esi pripasakojes seniau, bet bent jau as cia nauja, tai idomu, tuo labiau kad irgi damonus nesioju... kokios pas tave problemos buvo, kiek laiko nesioji, ar labai skaudedavo po paverzimu, ar buve tokiu bajeriu, kad vielytes gale nepritvirtintos ir islenda???

Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 30, 13:06)
Ou jeaa tikrai akivaizdus pasikeitimai... kaip gerai virsutiniai pasislinke! as vis atsistebeti negaliu kaskart kai matau tokias nuotraukeles. man atrodo, kad ir apatiniai daug tiesiau sustoje negu buvo?

man ir smagu matyti,kad mano dantys tokie paslankus ir juda be problemu, bei kiekvienakart pamatyt akivaizdu rezultata 4u.gif apatiniai iskart po pirmadienio paverzimo kita diena jau buvo tiesus , nes suverze tai normaliai, ir tas mechanizmas jau krutina kruminius, nes skauda man juos kai prilieciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 30, 14:06)

nepatinka ziema, o kokia dar ten kose ant dantu tepdavo, ko as cia dar nezinau??

[


pas mane vienas dantukas i vidu pasvires buvo, ir ji reikejo pastatyt i vieta, tai kad sukasdama dantis jam netrukdyciau ant galiniu dantu tokia kose, kaip plomba, dejo, kalniukus tokius padare, tik galiniai dantys susikanda, o kiti nesiliecia ir tas vargselis gali but be varo statomas i vieta. pradzioj kai uzdeda ta kose tai sukandus dantis tarp priekiniu virsutiniu ir apatiniu puses cm tarpas kazkur buna, tai juokas visus ima, ir dar svepluoju pradzioj.. paskui ta kose po truputi nusitrina, bet nueni pas gydytoja ir vel uztepa jos biggrin.gif bet jau pastate dantuka i vieta, tai kita karta sake nuims ja smile.gif
beje, geriausia, kad ta kose pas mane ryskiai melyna, o as kai juokiuosi pilna burna issiziojus, tai gerai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 07 30, 13:11)
Va, nedaznai as cia beuzsuku smile.gif. Bet dabar iskilo klausimas "Damon'u" nesiotojams (kadangi pats nesioju, ir, beje, gydymas arteja i pabaiga).
Kiek jus mokate uz vizita su damon'ais pas savo ortodonta? Pvz. jei keicia abi vielas, arba tik viena ir t.t.?
Ir gal kas zinote kiek zalgirio klinikoje siuo metu kainuoja panoramine nuotrauka? Kadangi liepe pries kita vizita atsinesti, nes i pabaiga reikia darytis pakartotine.


Šaunu, kad jau gydymas į pabaigą mirksiukas.gif Man po mėn. pasakys, kada nuims breketus. O dėl kainų tai tiek galiu pasakyti: Kaune ortodontijos centre už Damon vienos vielutės pakeitimą moku 130 lt. Jei nieko nedaro, o tik apžiuri, pasako kaip elastikus nesioti- tada moku 20 lt. Paskutinį kartą mokėjau 70 lt, bet nuėmė seną vielutę, ja išraitė (padarė zigzagus) ir atgal idejo. Jei duoda elastikų pakuotę-tai dar +10 lt. Tai tokios kainos Kaune
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 30, 10:11)
pati neturiu kruminio nuo vaikystes, tai tam kad isistatyti ji reik atsideti sumele tokia kaip tris kart deciaus breketus per nauja... doh.gif


geras, ne as viena tokia bedante nuo 12 metu hihihi.gif hihihi.gif
man po breketu nuemimo irgi reiks kazkuom ta skyle uzkist, bet jau ta implanto kaina karsta.gif karsta.gif karsta.gif neisivaziduoju kiek nuliuku sukisa tie zmones kur visus dantis susiimplantuoja swoon.gif
nors man dar sake, kad jie tikrai ne amzini, ne visiems prigyja ir bla bla bla umn.gif
Atsakyti
Gerai, ajaja, galiu truputi papasakot smile.gif:
Seniau nesiojau plokstele virsuje, kadangi buvo gana siauras zandikaulis, tai taip plete, ir iltiniai dantys pradejo kaltis auksciau. Bet jau veliau pasidare neveiksminga plokstele man, siek tiek, zinoma, buvo ji prapletus, tai taip ir liko, kad vienas iltinis vietoje, o kitas - ne.
Todel nusprendziau rinktis breketus, visa laika lankiausi pas gyd. V. Pikeliene, tiek su plokstelem tiek su breketais.
Tai uzdejo man breketus vasari, 2008-ais. Viskas, mano akimis, vyko laaabai letai, netgi keleta kartu norejau sakyti ortodontei, kad nesu patenkintas progresu, bet nesakiau. Kadangi tas ilitinis dantis nusileido, BET jis vistiek buvo labiau priekyje, tiesiog neisispraude i vieta, nes kai matai, jog pas zmones ABU iltiniai buna nevietose, ir jie grizta jiems i vietas per pusmecius su paprastais breketais tai tikrai nelabai linksma.
Tai dabar (pirmadieni) perklijavo breketa ant jo, ir turetu grizti tas dantis normaliai isisprausti lyg ir smile.gif.
Siaip galima sakyti, kad virsus i pabaiga eina, apacioj dar truputi reiks panesioti, kadangi, kaip ortodonte sake, apacioje kaulas kietesnis.
O del skausmu - jo skaudejo, kokia savaite taip neblogai po uzdejimo, ir po vizitu, bet nevisada, kartais visai neskaudedavo, o kartais panasiai kaip ir po uzdejimo.
O del kainu klausiau tai todel, kad man vienas vizitas dazniausiai kainuoja apie 500 Lt (nors gal du vizitai kainavo 250 ar 200...), todel manau daugoka, ir noriu suzinoti kiek kiti moka. Ortodonte sake, jog pats gydymas kainuos apie 3500 Lt, bet jau pradejo virsyti ta suma islaidos, tai nezinau, nelabai dziugu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 07 30, 14:38)
Gerai, ajaja, galiu truputi papasakot smile.gif:
Seniau nesiojau plokstele virsuje, kadangi buvo gana siauras zandikaulis, tai taip plete, ir iltiniai dantys pradejo kaltis auksciau. Bet jau veliau pasidare neveiksminga plokstele man, siek tiek, zinoma, buvo ji prapletus, tai taip ir liko, kad vienas iltinis vietoje, o kitas - ne.
Todel nusprendziau rinktis breketus, visa laika lankiausi pas gyd. V. Pikeliene, tiek su plokstelem tiek su breketais.
Tai uzdejo man breketus vasari, 2008-ais. Viskas, mano akimis, vyko laaabai letai, netgi keleta kartu norejau sakyti ortodontei, kad nesu patenkintas progresu, bet nesakiau. Kadangi tas ilitinis dantis nusileido, BET jis vistiek buvo labiau priekyje, tiesiog neisispraude i vieta, nes kai matai, jog pas zmones ABU iltiniai buna nevietose, ir jie grizta jiems i vietas per pusmecius su paprastais breketais tai tikrai nelabai linksma.
Tai dabar (pirmadieni) perklijavo breketa ant jo, ir turetu grizti tas dantis normaliai isisprausti lyg ir smile.gif.
Siaip galima sakyti, kad virsus i pabaiga eina, apacioj dar truputi reiks panesioti, kadangi, kaip ortodonte sake, apacioje kaulas kietesnis.
O del skausmu - jo skaudejo, kokia savaite taip neblogai po uzdejimo, ir po vizitu, bet nevisada, kartais visai neskaudedavo, o kartais panasiai kaip ir po uzdejimo.
O del kainu klausiau tai todel, kad man vienas vizitas dazniausiai kainuoja apie 500 Lt (nors gal du vizitai kainavo 250 ar 200...), todel manau daugoka, ir noriu suzinoti kiek kiti moka. Ortodonte sake, jog pats gydymas kainuos apie 3500 Lt, bet jau pradejo virsyti ta suma islaidos, tai nezinau, nelabai dziugu smile.gif



o siaube! 500lt? man kai 200 saskaita buvo tai as jau kaip po infarkto gero.. o kodel taip brangiai, nesake? man breketai kainavo ant vieno zandikaulio 1200lt, tai to betruko, kad vizitai po 500 kainuotu.. absurdas kazkoks.. du vizitai kainuotu tiek pat kiek breketai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nepatinka_ziema: 30 liepos 2009 - 13:45
Man breketai kainavo 4000 Lt (kadangi damon'ai) - dabar brangiau kainuoja.
O vizitai tai po 500 kainuoja. Bet jie ne taip kaip su paprastais brektais kas menesi. Man reikia eiti ir po tiek moketi kas kokius 2-3 men.
Atsakyti
QUOTE(evaldas5211 @ 2009 07 30, 14:38)
O del kainu klausiau tai todel, kad man vienas vizitas dazniausiai kainuoja apie 500 Lt (nors gal du vizitai kainavo 250 ar 200...), todel manau daugoka, ir noriu suzinoti kiek kiti moka. Ortodonte sake, jog pats gydymas kainuos apie 3500 Lt, bet jau pradejo virsyti ta suma islaidos, tai nezinau, nelabai dziugu smile.gif

swoon.gif Kas cia per kainos? Ar tai gydytojai su protu viskas gerai?
Atsakyti