Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

ohoooo geras vampyre!! dbr jau zinosiu smile.gif as tai tuoj lekiu i banka padaryt pavedimo uz atostogu apartamentus ir i siaulius mokyt dekupazo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 30, 09:21)
ohoooo geras vampyre!! dbr jau zinosiu smile.gif as tai tuoj lekiu i banka padaryt pavedimo uz atostogu apartamentus ir i siaulius mokyt dekupazo smile.gif

Noriu atostoooooogu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mega_shok.gif
Atsakyti
Labas rytas, atsiprašau, jei gal ne į temą paklausiu - mane domina, gal yra čia merginų, kurioms buvo traukti sveiki krūminiai dantukai dėl vietos stokos žandikaulyje? Norėčiau žinoti , kaip gijimas vyksta, visdėlto skylutės turėtų būti nemažos.
Atsakyti
QUOTE(Heilou @ 2009 07 30, 09:47)
Labas rytas, atsiprašau, jei gal ne į temą paklausiu - mane domina, gal yra čia merginų, kurioms buvo traukti sveiki krūminiai dantukai dėl vietos stokos žandikaulyje? Norėčiau žinoti , kaip gijimas vyksta, visdėlto skylutės turėtų būti nemažos.

YRa cia tokiu nemazai, bet siuolaikines technologijos leidzia apsieiti ir be to...mano patarimas ( geriau damonai biski brangiau bet nenukentes sveiki dantys),,,pati neturiu kruminio nuo vaikystes, tai tam kad isistatyti ji reik atsideti sumele tokia kaip tris kart deciaus breketus per nauja... doh.gif
P.S. ir uzklausei labai net i tema, cia mes grybuka pjaunam hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vampyre: 30 liepos 2009 - 09:13
QUOTE(vampyre @ 2009 07 30, 10:11)
YRa cia tokiu nemazai, bet siuolaikines technologijos leidzia apsieiti ir be to...mano patarimas ( geriau damonai biski brangiau bet nenukentes sveiki dantys),,,pati neturiu kruminio nuo vaikystes, tai tam kad isistatyti ji reik atsideti sumele tokia kaip tris kart deciaus breketus per nauja... doh.gif
P.S. ir uzklausei labai net i tema, cia mes grybuka pjaunam  hihihi.gif


man kai dejo beketus nebuvo skirtumo, kuriuos des, dantis vistiek reikejo traukt.. o tas dantu rovimas visai nepasirode baisus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Heilou @ 2009 07 30, 09:47)
Labas rytas, atsiprašau, jei gal ne į temą paklausiu - mane domina, gal yra čia merginų, kurioms buvo traukti sveiki krūminiai dantukai dėl vietos stokos žandikaulyje? Norėčiau žinoti , kaip gijimas vyksta, visdėlto skylutės turėtų būti nemažos.


o kas del gijimo, tai man greitai gijo.. viena siuvo skylute, tai ta ilgiau jautesi, o kitos per kelias dienas uzsitrauke, tik tarpeliai liko.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Heilou @ 2009 07 30, 07:47)
Labas rytas, atsiprašau, jei gal ne į temą paklausiu - mane domina, gal yra čia merginų, kurioms buvo traukti sveiki krūminiai dantukai dėl vietos stokos žandikaulyje? Norėčiau žinoti , kaip gijimas vyksta, visdėlto skylutės turėtų būti nemažos.


sveika!
del dantuko rovimo tai nepergyvenk, pati procedura vyksta vos kelias minutes, o tik svarbu po to jau kuri laika tos vietos nejudinti, kad uzdegimas neprasidetu.
Man gyd liepe 24 valandas isvis nelisti ten ir niekuo neskalauti ir nesportuoti, neiti i pirti ir t.t. kad galetu paskatinti kraujo apytaka... man kraujavimas visiskai praejo gal po 3-4 valandu (kaip gyd liepe kas pusvalandi vis sukasdavau nauja binta ir stipriai laikydavau, pirmi 2-3 buvo pilni kraujo, o po to vis mazejo). o po 24 val pradejau kelis kart dienoj skalauti vandens ir druskos tirpalu ir viskas.

as manau labai svarbios tos pirmos 24 ar 48 valandos, kol dar zaizda visai atvira, kad jokiu infekciju nepatektu.
gyd sake, kad zaizda paprastai uzgyja per 4-5 savaites, o skylute uzsitraukia mazdaug per 6 men...
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 30, 11:02)
sveika!
del dantuko rovimo tai nepergyvenk, pati procedura vyksta vos kelias minutes, o tik svarbu po to jau kuri laika tos vietos nejudinti, kad uzdegimas neprasidetu.
Man gyd liepe 24 valandas isvis nelisti ten ir niekuo neskalauti ir nesportuoti, neiti i pirti ir t.t. kad galetu paskatinti kraujo apytaka... man kraujavimas visiskai praejo gal po 3-4 valandu (kaip gyd liepe kas pusvalandi vis sukasdavau nauja binta ir stipriai laikydavau, pirmi 2-3 buvo pilni kraujo, o po to vis mazejo). o po 24 val pradejau kelis kart dienoj skalauti vandens ir druskos tirpalu ir viskas.

as manau labai svarbios tos pirmos 24 ar 48 valandos, kol dar zaizda visai atvira, kad jokiu infekciju nepatektu.
gyd sake, kad zaizda paprastai uzgyja per 4-5 savaites, o skylute uzsitraukia mazdaug per 6 men...

oho, taip ilgai unsure.gif aš maniau, kad viskas greičiau vyksta. Man per sekantį vizitą turėtų išraut antruką, nes už jo yra kitas dantukas, kurį reikės atstumt į išrauto antruko vietą. Tai man po rovimo pusę metų reikės laukti, kad galėtų pagaliau klijuoti breketuką ant to dantuko, kurį reikia atstumti? unsure.gif
ar aš kažką ne taip supratau? gal jau po mėnesio man galės klijuot breketą ir stumt dantį?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 30 liepos 2009 - 10:13
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 30, 07:21)
ohoooo geras vampyre!! dbr jau zinosiu smile.gif as tai tuoj lekiu i banka padaryt pavedimo uz atostogu apartamentus ir i siaulius mokyt dekupazo smile.gif


aha, as irgi truputi apsisvieciau, aciu Vampyrei... 4u.gif
o del tu crazy mergvakariu kur merginos visos puosiasi ragais, uodegelem ir mini sijonais ir butinai turi kazkam ant kaklo uzsikart tai kazkaip man rodos cia is anglijos, airijos atejo i lietuva... nes kol dar lt gyvenau, tokiu bajeriu buvau nemacius, o cia airijoj tai tik iseik savaitgali i dublina tai tu mergvakariu pilna, is tolo matosi grupeles, ir su veliumais, ir su zibanciais ragais ,ir zuikuciu ausytem, ir kuo tik nori. ir cia visom dzin kokio dydzio ir storio, ir kaip atrodo su tom uniformom ar dar ka jos ten sugalvoje buna... is pat pradziu sokiruota budavau, dabar pripratau, cia toks vaizdas kad niekas nekreipia demesio...

laikykis Vampyte, gerk kavyte, daryk pritupimus, kad neuzmigtum! lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 30 liepos 2009 - 10:41
sveikos smile.gif sorry, kad neidejau foto, reikalu yra verysad.gif siandien i kaima vienai dienai varau tai atsipusiu ir vakare normaliai nufotkinsiu ir imesiu thumbup.gif
QUOTE(Achilles @ 2009 07 29, 10:24)
Ou_jeaa, o kur nuotraukytės? O gal į fotki įkėlei?  rolleyes.gif


neikeliau, bet prizadu vakare 4u.gif
QUOTE(Heilou @ 2009 07 30, 08:47)
Labas rytas, atsiprašau, jei gal ne į temą paklausiu - mane domina, gal yra čia merginų, kurioms buvo traukti sveiki krūminiai dantukai dėl vietos stokos žandikaulyje? Norėčiau žinoti , kaip gijimas vyksta, visdėlto skylutės turėtų būti nemažos.

Man buvo net keturis dantukus trauke smile.gif apacioj sunkiau gijo, virsui normaliai smile.gif man skaudejo gal kokia savaite visa , be vaistu neapsieidavau , bet nera to kas neiseina i gera, del grazios sypsenos verta pakovot smile.gif


man tai apacioj jau veiksmas vyksta nuo tu dalykeliu pritvirtintu, buvo kairej puse tarp 5 ir 4 dantuko tarpas, jau jo nera, o dabar atsirado anoj pusej tarp 4 ir 5 biggrin.gif ir mano iltis beveik vietoj, ir antrukas jau thumbup.gif dziugu matyt toki rezultata, nors ir skauda labai, bet tai uzgozia busimas rezultatas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 30, 09:12)
oho, taip ilgai  unsure.gif  aš maniau, kad viskas greičiau vyksta. Man per sekantį vizitą turėtų išraut antruką, nes už jo yra kitas dantukas, kurį reikės atstumt į išrauto antruko vietą. Tai man po rovimo pusę metų reikės laukti, kad galėtų pagaliau klijuoti breketuką ant to dantuko, kurį reikia atstumti?  unsure.gif
ar aš kažką ne taip supratau? gal jau po mėnesio man galės klijuot breketą ir stumt dantį?


ne ne, nesigasdink, kas liecia breketu dejima ir dantuku stumima i ta vieta manau galima vos ne is karto. na ilgiausiai turbut reiketu menesi palaukti...

as manau, kad tos 4-5 savaites reiskia, kad jau ta visa zaizdele uzgyja, na panasiai kaip ausi pradurus, gi is pradziu ten buna gryna "mesyte", o per kelias savaites uzsitraukia nauja odele ir jokios atviros zaizdos nebelieka... o tam, kad ta skylute jau pilnai uzsitrauktu dantenom tai sake uztrunka apie 6 men. Cia tik siaip as gyd paklausiau apie gyjimo laika is idomumo... o dabar visas gasdinu blush2.gif netycia blush2.gif

ir del kraujavimo, gal tau praeis daug greiciau, nes pas mane truputi komplikuotas reikalas buvo, nes dantis ir saknis taisyti buvo ir jau trupejo... o jei viens du tai turbut ir uzkreses po valandeles...
Papildyta:
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 07 30, 09:17)

... man tai apacioj jau veiksmas vyksta nuo tu dalykeliu pritvirtintu, buvo kairej puse  tarp 5 ir 4 dantuko tarpas, jau jo nera, o dabar atsirado anoj pusej tarp 4 ir 5 biggrin.gif ir mano iltis  beveik vietoj, ir antrukas jau  thumbup.gif  dziugu matyt toki rezultata, nors ir skauda labai, bet tai uzgozia busimas rezultatas smile.gif


saunu, kad veiksmas vyksta, kad rezultatus akivaizdziai matai thumbup.gif laukiu ir as , oi kaip laukiu ax.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(vampyre @ 2009 07 30, 08:11)
,,,pati neturiu kruminio nuo vaikystes, tai tam kad isistatyti ji reik atsideti sumele tokia kaip tris kart deciaus breketus per nauja... doh.gif



tu cia rimtai? taip labai brangu? implanta turi galvoj? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 07 30, 08:41)

o kas del gijimo, tai man greitai gijo.. viena siuvo skylute, tai ta ilgiau jautesi, o kitos per kelias dienas uzsitrauke, tik tarpeliai liko.. smile.gif


man atrodo dazniausiai labiau komplikuotas buna protiniu dantu rovimas, ar tau protinio reikejo siuti skylute?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 30 liepos 2009 - 10:31
Man,kaip ir Vampyrei,reiks det implanta viena gale verysad.gif Gydytoja sake,kad tai padaryti reikes po breketu nuemimo ir tada,kada turesiu ir noro,ir pinigu biggrin.gif Taciau iskart po breketu nuemimo man bus reikalingas estetinis plombavimas.Kaip supratau-netgi ta pacia diena doh.gif Isivaizduojat,kiek man tai kainuos bigsmile.gif Panelytes,gal zinote,kai daro estet.plombavima,ar apipjausto dantenas,kad daugiau dantukas matytusi?ar cia jau uz sia procedura reikia atskirai moketi?
cool.gif
Papildyta:
Geros dieneles visoms mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia pries kelias dienas maciau kaip busimoji nuotaka(buvo su dzinsais ir baltais marskineliais) ejo prie vaikinu kad jie savo numerius uzrasytu su vardais biggrin.gif Gerai atrode marskineliai ismarginti vardais ir numeriais lotuliukas.gif
Atsakyti