Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(maza_maza @ 2009 07 29, 14:26)
joo, labai greit nusiima skausmas kokiu burbulu isgerus ar siaip stipriau  ax.gif  ax.gif

TAi vat su gerimu tai zinot...kai ryt darban doh.gif niu nieko, pasimegausiu jakuzem, spa nail.gif cool.gif
Atsakyti
labas mergiotes gryzau i kauna smile.gif leksiu i paverzima uz valandos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 29, 15:34)
labas mergiotes gryzau i kauna smile.gif leksiu i paverzima uz valandos smile.gif

labukas, lauksim žinių po paveržimo biggrin.gif
Atsakyti
Nu ką, atrodo prisišnekėjau smile.gif Dar prieš kelias valandas pasiskundžiau, kad man dantukai niekur nejuda, dabar pasižiūrėjau į veidrodį - atsirado tarpelis kairėj pusėj tarp antruko ir pirmo (man pirmukus stumia į dešinę). Aišku nesmagu, kad dar vieną tarpą turiu biggrin.gif , bet užtat kaip smagu, kad vis dėlto kažkas vyksta, o aš jau buvau praradus viltį blush2.gif Bet įdomiai iš tikrųjų tie dantys stumdos, nes man paveržimas buvo prieš dvi savaites, o pasistūmė tik dabar smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 29, 12:48)
TAi vat su gerimu tai zinot...kai ryt darban doh.gif  niu nieko, pasimegausiu jakuzem, spa  nail.gif  cool.gif


jeigu tik skalausi tai nieko tokio, svarbiausia nepraryk mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Achilles @ 2009 07 29, 13:45)
labukas, lauksim žinių po paveržimo  biggrin.gif


aha aha, lauksim Vilmosiaus ispudziu drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Achilles @ 2009 07 29, 14:28)
Nu ką, atrodo prisišnekėjau  smile.gif  Dar prieš kelias valandas pasiskundžiau, kad man dantukai niekur nejuda, dabar pasižiūrėjau į veidrodį - atsirado tarpelis kairėj pusėj tarp antruko ir pirmo (man pirmukus stumia į dešinę). Aišku nesmagu, kad dar vieną tarpą turiu  biggrin.gif  , bet užtat kaip smagu, kad vis dėlto kažkas vyksta, o aš jau buvau praradus viltį  blush2.gif  Bet įdomiai iš tikrųjų tie dantys stumdos, nes man paveržimas buvo prieš dvi savaites, o pasistūmė tik dabar  smile.gif


na va kaip smagu thumbup.gif turbut as dar nepakankamai prisiskundziau, kad man nejuda, reikia labiau pasistengti, gal ir man kas judet kur prades... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 29 liepos 2009 - 18:13
na ka gryzau jau paverzta smile.gif idejo spyruoklyte kad mano kruminukas greiciau stumtusi nes visa kita jau vietoje smile.gif tai as turiu tokia vilti kad pries kaledas nuims smile.gifo kaip jus laikotes? as cia trumpam parlekiau ryt i siaulius islekiu smile.gif
Atsakyti
Pas mane vis atsiranda tarpeliai tarp dantų... Ties kiekvienu nauju tarpeliu atrodo kad kažkas tarpdantyje įstringa, tik poto suprantu kad ten tarpas...
Atsakyti
Laba , mano fainuolems!!!!!! 4u.gif
Stai ir as nuo pat ankstyvo ryto bis.gif
Na kaip laikotes? AS jau darbe, nors dar pries pora val svenciau mergvakri (buvom pagrobe jaunaja i Vichy aquaparka) labai smagiai praleidom laika drinks_cheers.gif ( isskyrus as darbscioji bitele vienintele dirbanti, tai labai fun buvo ajt miegot 3h , o keltis 6h) lotuliukas.gif ...doh.gif jausmas idomus,,, doh.gif
Del dantuku tai man irgi tarpeliai daros ir kaip kazkas cia minejo man lygiai taip pat atrodo ,kad kazkas stringa tarp dantu, paziuti, o ten tarpeliukas clap.gif gathering.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif

mane per atostogas draugas driso ismesti is lovos 7ryto... tai ijungiau pc smile.gif kaip mergvakaris vampyre??smile.gif tikriausiai nelabai dirbasi dbr smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 30, 07:49)
labas rytas smile.gif

mane per atostogas draugas driso ismesti is lovos 7ryto... tai ijungiau pc smile.gif kaip mergvakaris vampyre??smile.gif tikriausiai nelabai dirbasi dbr smile.gif

Na man patiko visai smile.gif su programa siokia tokia, havajieciai berniukai dave uzduociu, sokiu, zaidimu lotuliukas.gif aisku neapsiejom ir be kalniuku doh.gif Zodziu MOhito, muzika, vanduo ir nuotaika assa.gif Musu nestukei jaunajai patiko manau (geriau nei tampytis po barus visokius) mirksiukas.gif
Atsakyti
ne tai po barus zinai kokia ceremonija biggrin.gif o jei dar ir i akropoli nuveda tai isvis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 30, 08:31)
ne tai po barus zinai kokia ceremonija biggrin.gif o jei dar ir i akropoli nuveda tai isvis biggrin.gif

NiU! doh.gif negaliu ziureti kai panos bastosi po trakus, po senamiesti su trumpais sijonais ( nes taip nori organizatore, dzin a stora a kuda, ,,,,, maza to ragus kokius uzsideda....uodegas...ir girtos slankioja vyram ant kaklu pinas) doh.gif niu negaliu ziuret lotuliukas.gif o dar geriau keliaraistis.... doh.gif nzn is kur ta tradicija atsirado, bet ar jus zinot ka reiskia keliaraiscio simbolis???? lotuliukas.gif jei kas nezinot, tai uzmeskit akute, kad zinotumet mirksiukas.gif
http://www.delfi.lt/...php?id=10378665
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vampyre: 30 liepos 2009 - 07:52