Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(ou_jeaa @ 2009 07 28, 16:19)
sveikos  4u.gif  biski atostogauju, biski ne biggrin.gif vakar pas ortodonte buvau ...visa valanda prikankino, pritaise ten kaip ir spyruokles - nespyruokles prie breketu, kad kruminius zemyn traukt, pakeite lankus, gumytes, skaudejo ir skauda nezmoniskai smile.gif vakare imesiu foto kaip viskas atrodo , dabar tik rugseji reikes rodytis smile.gif

man tai net rugsejo viduryje schmoll.gif taip ilgai laukt
Atsakyti
man irgi gan ilgai, buvau prieš dvi savaites, o dabar tik rugpjūčio 25, tai gaunas pus antro mėnesio. Irgi kažkaip ilgai man doh.gif
Ou_jeaa, labai įdomu tos nuotraukytės, greičiau vakaras ateitų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 28, 16:39)
man irgi gan ilgai, buvau prieš dvi savaites, o dabar tik rugpjūčio 25, tai gaunas pus antro mėnesio. Irgi kažkaip ilgai man  doh.gif
Ou_jeaa, labai įdomu tos nuotraukytės, greičiau vakaras ateitų  biggrin.gif

man tai isvis kas du men reik eit, tai man taip prailgsta kartais tie du men biggrin.gif
Atsakyti
nu tai man reikejo per menesi du kart ateit, tai dabar pertrauka sako darom ir ziuresim kaip bus viskas smile.gif sunki sistema pas mane... sake nera garantiju, kad pavyks visiskai sutvarkyt, bet darysim kiek imanoma verysad.gif nu ir nesiseka man doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 28, 15:39)
man irgi gan ilgai, buvau prieš dvi savaites, o dabar tik rugpjūčio 25, tai gaunas pus antro mėnesio. Irgi kažkaip ilgai man  doh.gif
Ou_jeaa, labai įdomu tos nuotraukytės, greičiau vakaras ateitų  biggrin.gif


oj laukiam laukiam, mes nuotraukyciu laukiam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 07 28, 15:44)
nu tai man reikejo per menesi du kart ateit, tai dabar pertrauka sako darom ir ziuresim kaip bus viskas smile.gif sunki sistema pas mane... sake nera garantiju, kad pavyks visiskai sutvarkyt, bet darysim kiek imanoma  verysad.gif  nu ir nesiseka man  doh.gif

o kame problemos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 07 28, 13:44)
nu tai man reikejo per menesi du kart ateit, tai dabar pertrauka sako darom ir ziuresim kaip bus viskas smile.gif sunki sistema pas mane... sake nera garantiju, kad pavyks visiskai sutvarkyt, bet darysim kiek imanoma  verysad.gif  nu ir nesiseka man  doh.gif


o as galvoju, kad lyg neseniai paverzime buvai, o cia ir vel... as manau, kad sutvarkys tau viska po truputi. na aisku, gal breketai nera atsakymas i visus klausimus, bet gi yra ir tu zandikaulio pletimo priemoniu ir visokiu operaciju zandikaulio, manau tikrai yra butu, kaip tau viska susitvarkyti, tik kad kainuos gal daugiau negu is anksto planavai.. viskas savo laiku, is anksto nera ko pergyventi.
negi gyd sake, kad jei nesutvarkys tai jau viskas, jokiu kitu keliu nera??
Atsakyti
sukandimas mano ziaurus, sake , kiek pades breketai tai reikes dziaugtis, o jei ne tai vos ne nafik visus dantis raut, ir implantai ir pan verysad.gif bet as viliuos viliuos, kad breketai bent kiek nors pades, nes operacijai tiek finansai neleis ir as pati nemanau, kad ryzciaus verysad.gif
Atsakyti
Nu gerai tada jus man kvankai paaiskinkit kodel tada man nebutu reikeje traukt dantu jei deciaus Damonus(apie jokius ''voriukus'' ar kazkokius kitokius variantus tikrai nesake)? unsure.gif O dantu pas mane labai ryskiai per daug tokiam mazam zandikauliui lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(smilsee @ 2009 07 28, 16:58)
Nu gerai tada jus man kvankai paaiskinkit kodel tada man nebutu reikeje traukt dantu jei deciaus Damonus(apie jokius ''voriukus'' ar kazkokius kitokius variantus tikrai nesake)? unsure.gif  O dantu pas mane labai ryskiai per daug tokiam mazam zandikauliui lotuliukas.gif

mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(smilsee @ 2009 07 28, 16:58)
Nu gerai tada jus man kvankai paaiskinkit kodel tada man nebutu reikeje traukt dantu jei deciaus Damonus(apie jokius ''voriukus'' ar kazkokius kitokius variantus tikrai nesake)? unsure.gif  O dantu pas mane labai ryskiai per daug tokiam mazam zandikauliui lotuliukas.gif

nežinau ką reiškia "tavolaime" žinutė, bet aš nesupratau tavo klausimo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 28, 17:28)
nežinau ką reiškia "tavolaime" žinutė, bet aš nesupratau tavo klausimo  bigsmile.gif

Sis zmogeliukas i lietuviu kalba isvertus reiskia "mastau" smile.gif O smilsee's klausima atsakymo taip pat neturiu.Kad i ji atsakyti-reikia nemazai tureti info siuo klausimu cool.gif
Atsakyti