Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(ajaja @ 2009 07 27, 18:18)
o as ir nezinojau, kad tie Damonai tokia galingi, kad dar gali ir zandikauli isplesti...  blush2.gif


as irgi internete prisiskaiciau visko, kad damonai plecia zandiklauli, nereikia dantu tada rauti ir tt. bet man gydytoja sake, kad nieko jie ten neplecia, cia taip sakoma, nes nauji ir reikia isreklamuot kazkaip.. logiskai pagalvojus, tai nelabai galima ir isivaizduot, koks skirtumas koks breketas, juk tiesina ta viela dantis. Skirtumas tik tas, kad paprasta breketa prie vielutes tvirtina gumyte, o damona - beligatura (dureles tos), dantim leidziama laisviau judeti ir mazesne trintis. Bet zandikaulio jie neplecia tikrai.

beje, pati damonus nesioju jei ka smile.gif bet dejausi juos, nes gydytoja nedirba su paprastais breketais, aisq, galejau keisti gydytoja, bet su damonais vizitai trumpesni, retesni (dantis tvarkausi Vilniuj, dabar gyvenu Klaipedoj), todel ir dejausi juos smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

As irgi 5ni buvau pasikonsultuoti pas Sharva del breketu,Jis is principo nedirba su beligaturiniais breketais, nes sako jog sie turi daug trukumu apie kuriuos dar mazai kalbama. Suzinoti ka nors daugiau be sansu, nes ir taip , jiem iprasta 5min konsultacija as savo klausimeliais istempiau iki 8 min, tai nelabai patenkintas buvo.

Siaip profesionalumas jo jauciasi, bet dar neturiu su kuo palyginti. Svarstau ar verta eiti kazkur kitur. Dar rytoj eisiu pas savo drauga odontologa, apsitarti tuos dalykus, kuriuos Sharva nurode man asmeniskai pasidaryti pries breketu dejima (tai bendroj sumoj galeciausi tik po kokiu 8 men breketus uzsideti, nes puse metu turi praeiti nuo odontologinio gydymo).

Tad tokios mano naujienos


Papildyta:
Nepatinka ziema,

pas kokia gydytoja lankaisi cia Vilniuj? Ar rezultatas pas tave jau matyti? Ir ar apskritai patenkintra kad juos dejaisi?

Ir kiek vienam zandikauliui kainavo?

Aciukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2009 07 28, 09:24)

Nepatinka ziema,

pas kokia gydytoja lankaisi cia Vilniuj? Ar rezultatas pas tave jau matyti? Ir ar apskritai patenkintra kad juos dejaisi?

Ir kiek vienam zandikauliui kainavo?

Aciukas smile.gif


gydausi Zalgirio klinikoj, gydytoja Ruta Almonaitiene, bet ji dabar i dekretines iseina, tai kita kazkokia gydys. Su virsutiniais jau daugiau nei 7 menesius, tai virsus jau tiesus praktiskai, apacia 4 menesius nesioju, tai irgi jau beveik issitiesino, liko tarpukus uzstumt ir dar viena danti vos vos pakreipt, pastumus dantukus jam vietos atsiras. o apacioj nei vienas dantis tiesiais neaugo (tiksliau kuris augo ta isrove, kad vietos butu biggrin.gif ). Aisku, dar sakandi tvarkyt reikes.. mokejau uz virsu 1100, uz apacia 1400 (pabrango bjaurybes), bet pas mane tie senesni damonai, be permatomos dalies tos. Bet tik tuo ir skiriasi, visa kita lygiai tas pats, o kaina skyresi labai zymiai.
o kad dejausi tikrai nesigailiu smile.gif
Atsakyti
Kaip faina kai rezultatai akivaizdus! Sekmes ir toliau! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2009 07 28, 09:50)
Kaip faina kai rezultatai akivaizdus! Sekmes ir toliau! smile.gif


sekmes ir tau. Linkiu kuo greiciau breketus uzsideti 4u.gif
Atsakyti
labas rytas!

as cia kai prisiskaitau tai kartais galvoju, gal nereikejo tu damonu detis, kitais kartais galvoju, o gal ir gerai, kad damonus uzsidejau... dar ir del gyd vis abejoju... bet manau viskas issisklaidys kai dantukai prades judeti ten kur reikia...

o idomu istikruju kokie damonu tie baisus trukumai. vienas ka skaiciau, kad gydymo pabaigoj juos sunkiau nureguliuot, nes tos dureles issiklibina... na ir dar kad labiau atsikise nei paprasti... gal dar kas ka zinot??
Papildyta:
Ir dar sumasciau, kad jei is naujo deciausi, tai gal bandyciau pas moteri gyd patekti, nes vistik man atrodo jos vistiek viska daro kitaip nei vyrai (tik niekas neisizeiskit, cia tik mano nuomone)... as sprendziu is lankymosi pas stomatologus patirties, vyrai kazkaip dazniausiai tept lept ir padaryta, o moterys kazkaip atidziau, svelniau, kruopsciau... aisku negali sito visiem pritaikyti, bet is mano patirties taip jau buna... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 28 liepos 2009 - 09:32
Sveikos mergaites smile.gif o kaip ten paskui buna su tuo sakandzio tvarkymu.. mano sakandis db geras, bet gydytoja minejo kad veliau jis isireguliuos turbut del breketu nesiojimo, ir reiks tvarkyt.. tai kaip ten deda gumytes kazkokias? cia ilgai trunka tas tvarkymas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kleopatra_Kaunas: 28 liepos 2009 - 12:49
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 07 28, 09:13)
as irgi internete prisiskaiciau visko, kad damonai plecia zandiklauli, nereikia dantu tada rauti ir tt. bet man gydytoja sake, kad nieko jie ten neplecia, cia taip sakoma, nes nauji ir reikia isreklamuot kazkaip.. logiskai pagalvojus, tai nelabai galima ir isivaizduot, koks skirtumas koks breketas, juk tiesina ta viela dantis. Skirtumas tik tas, kad paprasta breketa prie vielutes tvirtina gumyte, o damona - beligatura (dureles tos), dantim leidziama laisviau judeti ir mazesne trintis. Bet zandikaulio jie neplecia tikrai.

beje, pati damonus nesioju jei ka smile.gif  bet dejausi juos, nes gydytoja nedirba su paprastais breketais, aisq, galejau keisti gydytoja, bet su damonais vizitai trumpesni, retesni (dantis tvarkausi Vilniuj, dabar gyvenu Klaipedoj), todel ir dejausi juos smile.gif

Tai vat,reiskia,as buvau teisi sakydama,kad breketai NEPLECIA zandikaulio.Ta pati man sake ir gydytoja,o as tik pakartojau jos zodzius blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(maza_maza @ 2009 07 28, 09:13)
labas rytas! nail.gif
kiba atostogaujat visos?  vacation1.gif

As atostogauju jau beveik trys metai vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2009 07 28, 14:49)
Sveikos mergaites smile.gif o kaip ten paskui buna su tuo sakandzio tvarkymu.. mano sakandis db geras, bet gydytoja minejo kad veliau jis isireguliuos turbut del breketu nesiojimo, ir reiks tvarkyt.. tai kaip ten deda gumytes kazkokias? cia ilgai trunka tas tvarkymas?

sveika. mano sakandis pries breketu dejima buvo geras, bet del breketu pasidare isvis negeras. reikes det elastikus ant breketu ir juos nesiot taip ta sakandi sutvarkys 4u.gif
Atsakyti
kazin kiek apytiksliai tas procesas turi trukti (sakandzio tvarkymo) ? breketus pacius nesioti prognozavo puse metu...tai tikiuos tas sakandis labai nepratemps laiko...
Atsakyti
QUOTE(Kleopatra_Kaunas @ 2009 07 28, 16:05)
kazin kiek apytiksliai tas procesas turi trukti (sakandzio tvarkymo) ?  breketus pacius nesioti prognozavo puse metu...tai tikiuos tas sakandis  labai nepratemps laiko...

na mano draugei sakandzio tvarkymas labai uztempe laika..jei prognozavo 1.5m. kaip ir visiem beveik, o isnesiojo 3 schmoll.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif biski atostogauju, biski ne biggrin.gif vakar pas ortodonte buvau ...visa valanda prikankino, pritaise ten kaip ir spyruokles - nespyruokles prie breketu, kad kruminius zemyn traukt, pakeite lankus, gumytes, skaudejo ir skauda nezmoniskai smile.gif vakare imesiu foto kaip viskas atrodo , dabar tik rugseji reikes rodytis smile.gif
Atsakyti