Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

Damonai tikrai plecia smile.gif Buciau as juos dejusis nebutu reikeje traukt dantu ax.gif Bet dziaugiuos kad paprastus uzsidejau bigsmile.gif
Atsakyti
kazkokios mes siandien neaktyvios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 27, 11:10)
o man vis trina ir spaudzia zandu vidu... kaip "isisega" kartais vielytes galiukas, tai net keliai linksta... o ryte atsikelus jauciu, kad vel ornamentai ornamentuoti ten pas mane...  juokas pro asaras  blush2.gif
maciau internete pirkti tokiu kaip ir apsaugu burnai, atseit nakciai uzsidedi tokia kaip plasmase ar guma ant visu breketu ir niekas nespaudzia, bet galvojau apsieisiu, dabar galvoju gal jau reiketu, tik kad uz siuntima labai brangiai ima...
http://www.dentakit....waxalandli.html
gal kas zinot, gal lt yra kur pirkti tokiu "apsaugu"??

Ogho, koks superinis daiktas...
Aš tai kokią mažą mažą skiautelę kokios servetėlės įsidedu, jei jaučiu kad jau spaudžia kur... Geriau nei vaškas veikia thumbup.gif

Man šian skauda šoninius dantis, vėl nieko kramtyti negaliu doh.gif
Atsakyti
man dar neteko vaško naudoti, tfu tfu tfu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cefeidė @ 2009 07 27, 15:44)
Ogho, koks superinis daiktas...
Aš tai kokią mažą mažą skiautelę kokios servetėlės įsidedu, jei jaučiu kad jau spaudžia kur... Geriau nei vaškas veikia  thumbup.gif

Man šian skauda šoninius dantis, vėl nieko kramtyti negaliu  doh.gif


gera ideja, reikes pabandyti serveteles ir man... nors kazin ar nakciai tiks, bijosiu uzmigti, kad nenuslinktu kur i gerkle unsure.gif

kokia geda apturejau darbe! pietu siandien neturejau, nes buvo susirinkimas su bosu ir klientais, na tai grizusi prie stalo visa alkana pradejau tuoj pat valgyti (bendradarbe nupirko vistienos ir spinatu salotu), o cia bosas staiga pasikviete, sako ateik sekundelei... jauciu, kad breketai pilni spinatu ir vistos, bet einu, galvoju gal kokia smulkmena prisimine, pasakys, as palinkciosiu ir viskas. o tas sako prisesk... pradejo diskutuoti apie ta susirinkima, ka tu apie tai galvoji, kaip tau tas pasirode... o ka man daryt, bijau buvna praverti, visi pietus kaip ant delno doh.gif doh.gif
sakau atsiprasau, bet turiu pridengti burna ranka kai kalbu, nes kaip tik pietavau doh.gif bet tas nieko, nusisypsojo tik ir viskas. tai dar apie 10 min "kankino"... pravalas!!!!

Papildyta:
QUOTE(smilsee @ 2009 07 27, 12:48)
Damonai tikrai plecia smile.gif  Buciau as juos dejusis nebutu reikeje traukt dantu ax.gif  Bet dziaugiuos kad paprastus uzsidejau bigsmile.gif


o as ir nezinojau, kad tie Damonai tokia galingi, kad dar gali ir zandikauli isplesti... blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes,
gal kuri nors is jusu buvo pas ortodonte Aiste Kavaliauskiene? Uzsirasiau nes norejau greitai, o dabar galvoju a gerai padariau..... Niekur negirdeta ir nemineta ji, kiek ieskojau.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte* @ 2009 07 27, 10:27)
Sveikos,
pamėginkit per tarpininkes čia SM paieškot, gal kuri parsiųstų, tai manau, jei ne viena siųstumėtės, pigiau gautųsi  4u.gif

o mes neseniai grįžom iš infekcinės ligoninės, gi mažajai erkė įsisiurbus buvo sad.gif ištraukė, dabar stebėsim, ar kokio pašalinio poveikio nėra. o po mėnesio skiepysim. baisu dar ir dabar, aš kažkaip bijau visko, tai neramu vis tiek liko...


gal kvailas klausimas, bet kaip cia galima tarpininkes ieskoti, ta prasme yra tokia tema "tarpininkes" ar kaip? blush2.gif blush2.gif

oi kaip as tu erkiu bijau... turejau ir as tokio "dziaugsmo" net du kartus, vajei kaip neramu po to. as dar su ta erke kojoj specialiai iki infekcines nuvaziavau, galvoju isims ja ir istirs (kazkada senais senais laikas tas erkes tirdavo), o sesute istrauke, sako ne, nebetiriam... tai galvoju as ja ir pati namie issitraukti galejau doh.gif
tai per menesi ir pasirodytu tas salutinis poveikis? man atrodo ilgiau sake, seniai buvo, jau ir nepamenu... siaip nedaug % serganciu tu erkiu, nesijaudink labai viskas bus gerai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sakute @ 2009 07 27, 16:34)
Sveikutes,
gal kuri nors is jusu buvo pas ortodonte Aiste Kavaliauskiene? Uzsirasiau nes norejau greitai, o dabar galvoju a gerai padariau..... Niekur negirdeta ir nemineta ji, kiek ieskojau....   g.gif


na del gyd patarti as negaliu, nes ne Lietuvoj bunu, gal kuri is merginu ir zinos, o kokiam mieste ta ortodonte?
bet siaip manau, kad reikia butinai pries dedantis breketus kuo daugiau susizinoti apie ivairias ju rusis, ivertinti pliusus ir minusus, ir apie gydytoja, kiek metu patirties turi ir t.t. gi ne litas kainuoja. turbut geriausia eiti pas ta gyd, kuri kas nors jau isbande ir rekomendavo, nors nereiskia, kad kitu atveju bus blogas, bet kazkaip ant sirdies ramiau...
o tai jau data paskyre? ar papasakojo viska apie gydyma ir t.t.? kaip pirmas ispudis? nuotraukas ir viska jau padare?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 27 liepos 2009 - 19:17
QUOTE(ajaja @ 2009 07 27, 20:09)
gal kvailas klausimas, bet kaip cia galima tarpininkes ieskoti, ta prasme yra tokia tema "tarpininkes" ar kaip?  blush2.gif  blush2.gif

oi kaip as tu erkiu bijau... turejau ir as tokio "dziaugsmo" net du kartus, vajei kaip neramu po to. as dar su ta erke kojoj specialiai iki infekcines nuvaziavau, galvoju isims ja ir istirs (kazkada senais senais laikas tas erkes tirdavo), o sesute istrauke, sako ne, nebetiriam... tai galvoju as ja ir pati namie issitraukti galejau  doh.gif
tai per menesi ir pasirodytu tas salutinis poveikis? man atrodo ilgiau sake, seniai buvo, jau ir nepamenu...  siaip nedaug % serganciu tu erkiu, nesijaudink labai viskas bus gerai  4u.gif


prašom smile.gif http://www.supermama...p?showforum=139
nežinau, kokios šalies ta nuoroda, kur įmetus buvai, nepažiūrėjau.. bet jei iš JAV, tai aš pati siunčiaus iš rudaplaukes, jei iš UK, tai iš Agnetos, čia aiškiausia, pigiausia (mažiausi procentai) ir pan. na, čia mano patarimas, o jums jau rinktis wink.gif kai man reikės, ir aš ieškosiu, o dabar dar susilaikau blush2.gif

o dėl erkutės, tai sakė stebėt, bet kol kas (tfu tfu tfu), viskas ok. bet kokiu atveju skiepysim, čia be kalbų.
tik va, vaikščiot pradėjo mažoji wub.gif tai tą išgąstį rytinį pakeitė džiaugsmas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 27, 20:16)
gal kvailas klausimas, bet kaip cia galima tarpininkes ieskoti, ta prasme yra tokia tema "tarpininkes" ar kaip?  blush2.gif  blush2.gif

oi kaip as tu erkiu bijau... turejau ir as tokio "dziaugsmo" net du kartus, vajei kaip neramu po to. as dar su ta erke kojoj specialiai iki infekcines nuvaziavau, galvoju isims ja ir istirs (kazkada senais senais laikas tas erkes tirdavo), o sesute istrauke, sako ne, nebetiriam... tai galvoju as ja ir pati namie issitraukti galejau  doh.gif
tai per menesi ir pasirodytu tas salutinis poveikis? man atrodo ilgiau sake, seniai buvo, jau ir nepamenu...  siaip nedaug % serganciu tu erkiu, nesijaudink labai viskas bus gerai  4u.gif
Papildyta:
na del gyd patarti as negaliu, nes ne Lietuvoj bunu, gal kuri is merginu ir zinos, o kokiam mieste ta ortodonte?
bet siaip manau, kad reikia butinai pries dedantis breketus kuo daugiau susizinoti apie ivairias ju rusis, ivertinti pliusus ir minusus, ir apie gydytoja, kiek metu patirties turi ir t.t. gi ne litas kainuoja. turbut geriausia eiti pas ta gyd, kuri kas nors jau isbande ir rekomendavo, nors nereiskia, kad kitu atveju bus blogas, bet kazkaip ant sirdies ramiau...
o tai jau data paskyre? ar papasakojo viska apie gydyma ir t.t.? kaip pirmas ispudis? nuotraukas ir viska jau padare?





Na vat tas ir yra, kad buvau vienoj konsultacijoj pas viena zinoma ir isgirta ortodonte, taciau man ne viskas patiko, ka ji pasake. Tiesiog noreciau isgirsti kitu nuomoniu apie mano situacija. O nemazai gydytoju dabar atostogauja. Pas A. Kavaliauskiene uzrase ta pacia savaite, tai sakau pabandysiu nueiti..... (Cia Kaune). ax.gif Butu laaabai dziugu jei nors vienas zmogiukas pas ja buves atsilieptu...... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte* @ 2009 07 27, 18:18)
prašom smile.gif http://www.supermama...p?showforum=139
nežinau, kokios šalies ta nuoroda, kur įmetus buvai, nepažiūrėjau.. bet jei iš JAV,  tai aš pati siunčiaus iš rudaplaukes, jei iš UK, tai iš Agnetos, čia aiškiausia, pigiausia (mažiausi procentai) ir pan. na, čia mano patarimas, o jums jau rinktis wink.gif kai man reikės, ir aš ieškosiu, o dabar dar susilaikau  blush2.gif

o dėl erkutės, tai sakė stebėt, bet kol kas (tfu tfu tfu), viskas ok. bet kokiu atveju skiepysim, čia be kalbų.
tik va, vaikščiot pradėjo mažoji  wub.gif tai tą išgąstį rytinį pakeitė džiaugsmas  4u.gif


aciu aciu 4u.gif o as ir nezinojau, kad tokios merginos cia organizuotos

vajai kokia jums isimintina diena, kai mazule pirma karta pati zingsniuoti pradejo, kaip saunu!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 07 25, 21:03)
Na, man pradzioje irgi sake, kad nesiosiu du metus, o atnesiojau daugiau nei 3  biggrin.gif


kaip man baisu,pas mane tai tikrai labai negrazus dantukai,o man gydytoja sake kad nesioti reiks metus,maximum metus ir 2 menesius g.gif kaip bijau kad netektu nesiot 5 metu blink.gif


sveikutes pleputes drinks_cheers.gif

oi kai man siandien sunku dirbti buvo,nes savaitgalis visas audringas buvo, jau taip gryzusi is darbo atiguliau ir ruosiausi eiti miegucio,bet uzsukau pasiziureti ko jus cia prikalbejot ir uzsibuvau kelias valandas kol perskaiciau,negalejau atsitraukti,kaip magnetas cia traukia mirksiukas.gif
man irgi be proto pradejo trinti viena sona,visas zandas isdraskytas ir vaska deduosi,bet man jis nesilaiko taip gerai arba nemoku as jo prilipinti,o jau kiek jo suvalgius esu tai net nzn,vis pamirstu isimti kai valgau doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
labas rytas! nail.gif
kiba atostogaujat visos? vacation1.gif
Atsakyti