Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(ou_jeaa @ 2009 07 22, 17:27)
dabar neturiu laiko, veliau prisijungsiu ir pasakysiu ka sake ir koks mano sprendimas buvo smile.gif as cia tarp kitko kazkada ir rasiau smile.gif


nepamenu, kad buciau skaicius, gal dar neprisijungus buvau... o gal atmintis mano prasta g.gif
butu idomu jei parasytum... net nzn kodel as cia taip domiuosi, man gi jau vistiek "saukstai" po pietu Damonai uzdeti.... jei reikejo dometis, tai pries visus breketus, o ne dabar...
na bet vistiek idomu daugiau info tureti ir nuomoniu ivairiu isgirsti, tad lauksiu bigsmile.gif

Kaip tavo auskariuks ??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 22 liepos 2009 - 19:00
QUOTE(smilsee @ 2009 07 22, 17:19)
O tau visada gumytes dejo?Nes mano draugei tai ir vielutes kazkokias ir tada gumyciu nededavo.Idomu nuo ko priklauso ar deda gumeles ar ne g.gif

Aš breketus "nešioju" dar tik 2 mėn, tai man su vielutėm užveržė, bet gydytoja sakė, kad vėliau ir man dės gumytes. Tai kaip supratau, gumytes deda, kai situacija su dantukais jau kiek pasitvarko unsure.gif

PLEPUTĖS:

Achilles 107 first.gif
vampyre 68 second.gif
ajaja 67 third.gif
vilmosius 60
ou_jeaa 44
Svajaaa 38
Baby.. 37
justyte** 33
maza_maza 19
katyte* 15
Shin 14
smilsee 13
Vyshnia 10
Anira 10
Kleopatra_Kaunas 9
Cefeidė 7
nepatinka_ziema 7
Dinkute_4 6
la_unika 5
nippe 5
Gitusia 5
Vergine 4
daivasta 4
Lacrymosa 3
dimming 2
PILNATIS13 2
dindona 1
predator 1
Vikttorija 1
caramell 1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 22 liepos 2009 - 19:54
kazkaip i vakara dingo visos kazkur smile.gif kai reik dyrbt tai visos cia buna biggrin.gif o kai vakaras tai nei vienos g.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2009 07 21, 19:35)
Labas visoms,

Kadangi jus jau su patirtim, turiu jums klausimeli smile.gif

Ar nesiojant breketus (juos uzdejus, ar veliau kazka pakeitus, paverzus ir pan.) buna dienu , momentu, kai sunku kalbeti?

Nes mano darbas toks kad reikia kalbeti ir nemazai tiesiogiai su zmonem, o pradejau svarstyti breketu klausima...


tikrai jokiu pronlemu del kalbejimo neturejau,nes irgi bendrauti turiu su klientais thumbup.gif

QUOTE(katyte* @ 2009 07 22, 08:07)
Labas rytas smile.gif gana greitai ir aš prisijungsiu į Jūsų būrį.
Breketuota būsiu rugsėjo pradžioje. Galėčiau ir greičiau, bet norim dukrytę pakrikštyt, tai šiek tiek išlaidų papildomų turime.
Ar priimsite į savo draugišką kompaniją? 4u.gif


priimsim priimsim,cia visos lb draugiskos

QUOTE(katyte* @ 2009 07 22, 08:24)
Na, breketukai man grožio nepridės, bet paskui būsiu nors šiek tiek dailesnė sau. Nes šiaip esu didelis kompleksų maišas..  blush2.gif Nesuvokiu, ką MB manyje rado  blush2.gif
Jūs žiūriu čia visos susiplepėję, vis paskaitinėjau, tai nusprendžiau ir aš prisijungt, nors dar tik žengiu pirmus žingsniukus - "ragavau" košės, dariausi foto... ir laukiu nesulaukiu rugsėjo  thumbup.gif
Achilles, dėsiuos paprastus metaliukus. Norėtųsi, aišku, mažiau matomų, tačiau pažiūrėjau į savo gydytojos dantukus (ji irgi su breketais), tai nėra taip jau baisu. O ir į kainą remiuos..  blush2.gif


katyte* juk ne su dantim gyvena MB,visu pirma bendravimas, supratimas

QUOTE(katyte* @ 2009 07 22, 08:37)
Na, man sakė gydytoja, kad su metaliniais mažiau vargo, išlaidų ir tt.
O dėl šypsenos, tai aš turbūt vengsiu šypsotis, kol nematysiu poveikio, nes mano dantys labai negražūs..  ax.gif



mano dantys irgi lb negrazus,bet su breketais nenustoju sypsotis, kazkas jau sake cia kazkos stebuklas ar dar kas, nes suteikia tikrai kazko tokio musu burnytems wub.gif

QUOTE(la_unika @ 2009 07 22, 10:07)
Sveikos mergaites    O kaip toms kurioms teko rauti dantukus, kada jums juos isrove? Pries breketu dejima ar jau nesiojant breketukus  mirksiukas.gif  kiek teko pasiskaitineti tai nemazai kam teko rauti pries juos uzdedant, nors man ortodonte sake, kad sitaip negalima ir rauti teks tik gydymo eigoje  O kaip jums buvo?


man rove 2 dantukus pries dedant breketus, as issiroviau ir po keliu dienu dejo,nes negalejau rauti,nors jie nei kiek nekliuvo,nes rove galinius

QUOTE(Achilles @ 2009 07 22, 10:09)
ir ką čia tau atsakius. mergos, pasigirsiu, šiandien mano gimtadienis, laukiu sveikinimų      yahoo.gif



su tortadieniuku, zek nepadaugink nieko,nes ryt i darbeli thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif

Sveikos mergaiciukes, nebespeju, kai jus plepate as darbe bunu, o darbe nera kompo, o kai as namo griztu jus miegoti jau einate, na nieko kaip nors vysiuos jus.

LABAI GRAZUS NAUJI NAMUCIAI ACIU ACHILLES wub.gif wub.gif
Atsakyti
katyte*, dukryte tavo tokia meilute, grazute ax.gif del breketu, tai as irgi nutariau sutvwrkyti dantukus, kad sau grazi atrodyciau, nu ir istikruju sau labiau dabar patinku, negu pries breketus blush2.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif

Kaip dantukai jūsų laikosi?? bigsmile.gif Režkit daba, kuriai koks pakitimas matosi tongue.gif

Pagaliau atradau laiko prisėst, nes taip tai tik akim perbėgdavau, ką čia šnekat ir viskas blush2.gif

Ir dar, mane gal priimsit į sąrašiuką? ax.gif Prie tų, kurios nešioja holivudines šypsenas blush2.gif

Uždėta ir viršus ir apačia 2007.09.15 Nuimta 2009. 04.29 smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lacrymosa: 22 liepos 2009 - 22:12
Kiek matau pas dabartines mergaites nesiojancias breketus, ne vienos gydytojas nera M.Sarva

Cia kodel taip? Nes temose ankstesnese jis prie tu jau geruju priskirtas , ar as klystu? smile.gif
Atsakyti
Taip gražu būna su spalvotom gumytėm, gaila, kad pas mane Damon ir ant jų nededa jokių gumyčių verysad.gif
Papildysiu ir aš tą gausų būrį ax.gif Viršus 2008-04-18 , apačia 2008-08-26 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif ziuriu prizines vietos jau neuzemiau biggrin.gif
Atsakyti
Rytas labas , mielosios mano SAdo Mazo!!!!!!! hi.gif
Stai ir as ir vel gerai nusiteikus assa.gif Vakar mane paverze kai reikiant doh.gif kitas paverzimas bus tik rugsejo viduriuke, dave 2 men pasibuti taip ( netgi minejo , kad rugseji jau busiu prie finiso!!!) sokiai.gif na ten po to tik smulkmenos beliks ax.gif Sian jausmas burnyteje keistas (įtemptas), bet valgyt galiu hihihi.gif
Achille, niu ir pavarem gi mes cia!!! blink.gif lotuliukas.gif
Ajaja aplenkiau vienu tasku liezuvis.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos gyvos mirksiukas.gif
kaip nuotaikos toki lietinga ryta, bent jau vilniuje rolleyes.gif
ir kaip ten su paverzimo dziaugsmais vampyre laikos? ax.gif
Atsakyti
tai jau nusimato nuemimas??? smile.gif man jau irgi arteja vizitas idomu ka pasakys si karta smile.gif
Atsakyti