Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

Labas rytas smile.gif

ech nesamone tie elastikai..net sypsotis neina nuo centrinio... tai jau supykus darbe tik du desiuos.. o tai vejai cia man gaunas.. doh.gif
Atsakyti
sveiki,sveiki 4u.gif

QUOTE(Cefeidė @ 2009 07 26, 19:48)
Man kažkaip tai daugiau tai mažiau tuos dantis skauda... Čipsų nelabai galiu kramptyti...
Sakykit o jei neužeina dantys ant dantų, ar breketai gali su tais lankais plėsti žandikaulį? Ar jie tik pačius dantis taiso, o jau elastikai sakandį tvarko?  g.gif

Pas broli, damonai, o pas ji viršutinių vielutė labai juda.. tai kaip tie dantys susistatys i vieną vietą jei ta vielutė šitaip vaikšto???

skaiciau kad damonu vielute labiau uz paprastu breketu vielutes juda,nes ji taip veikia, ir tuo paciu maziau trinties atsiranda, tai gal tiesiog viskas pas ji jau veikti pradejo. (o ar jau issitiesino dantukai kazkiek?) o damonai - taip, plecia zandikauli thumbup.gif

kazkuri cia idejo tinklapi su tom apsaugom nuo breketu braizymo thumbup.gif
kaip as tokio noreciau,,.bet tikriausiai labai brangiai butu.
vaskas gerai kai eini kurnors ir bendrauji su zmonem,nes netaip matytusi ir seip galima ne ant visu breketu deti, .
o tokia apsauga tai nakciai labai super butu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
beje, kazkur savaite negalesiu prisijungti prie kompo, ax.gif
tai jau kai cia grisiu turesiu darbo skaityti..
ziurekit neuzbaikit dar sitos temos lotuliukas.gif thumbup.gif blush2.gif
hi.gif bye1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baby..: 27 liepos 2009 - 10:53
QUOTE(Baby.. @ 2009 07 27, 09:52)
beje, kazkur savaite negalesiu prisijungti prie kompo,  ax.gif
tai jau kai cia grisiu turesiu darbo skaityti..
ziurekit neuzbaikit dar sitos temos  lotuliukas.gif  thumbup.gif  blush2.gif
hi.gif  bye1.gif


IKI Baby, lauksim taves sugriztant biggrin.gif



Papildyta:
QUOTE(vampyre @ 2009 07 27, 09:23)
Ogo blink.gif  net nzn  g.gif  o tai tau vaskas nepadeda? blush2.gif


cia kap ir Baby sake, vaskas yra super dienos metu, man jis labai gerai paskutiniam dantim, ten kur ta vielyte islindus kabinasi i zandus thumbup.gif
o va nakciai kazkaip atrodo jau ir ten uzsidejau ir ten, o atsikeliu visai kitur skauda sad.gif be to pas mane toj vietoj kur dantuko nera kol kas didelis tarpas ir ta vielute tiesiog pjauna, vasko uzsidedu toki dideli gabala nuo vieno danties per visa tarpa iki kito danties, bet kazkaip neissilaiko, vistiek ta vielyte per ta vaska islenda ir i zanduka reziasi...
kazkaip nesuprantu as, viena diena maziau visur drasko, kita diena daugiau. galvoju tos apsaugos nakti butu super kad visi zandukai pailsetu unsure.gif

galima nusipirkti is tos nuorodos, ale siuntimo kaina dar didesne negu to daikto doh.gif
Atsakyti
sveikos visos smile.gif kaip laikotes? o man labai nutryne apacioje breketai... virsuje to nebuvo, tai dbr vaska eisiu geliotis, nes jau taip skauda... schmoll.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Shin @ 2009 07 27, 12:26)
Labas rytas smile.gif

ech nesamone tie elastikai..net sypsotis neina nuo centrinio... tai jau supykus darbe tik du desiuos.. o tai vejai cia man gaunas.. doh.gif

jei nesidesi tiek kiek reikia ir nenesiosi kiek gydytoja liepe, taip pati sau prailginsi laika breketu nesiojimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 27, 12:23)

galima nusipirkti is tos nuorodos, ale siuntimo kaina dar didesne negu to daikto  doh.gif


Sveikos,
pamėginkit per tarpininkes čia SM paieškot, gal kuri parsiųstų, tai manau, jei ne viena siųstumėtės, pigiau gautųsi 4u.gif

o mes neseniai grįžom iš infekcinės ligoninės, gi mažajai erkė įsisiurbus buvo sad.gif ištraukė, dabar stebėsim, ar kokio pašalinio poveikio nėra. o po mėnesio skiepysim. baisu dar ir dabar, aš kažkaip bijau visko, tai neramu vis tiek liko...
Atsakyti
Och Jus mano traumutes... doh.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 07 27, 12:27)
sveikos visos smile.gif kaip laikotes? o man labai nutryne apacioje breketai... virsuje to nebuvo, tai dbr vaska eisiu geliotis, nes jau taip skauda... schmoll.gif  doh.gif
Papildyta:

jei nesidesi tiek kiek reikia ir nenesiosi kiek gydytoja liepe, taip pati sau prailginsi laika breketu nesiojimo  4u.gif



bet net neina kalbet.. juk tik darbo metu vieno elastiko nesidesiu.. o seip visada uzdeti visi trys bus.. ech Tavo zodziai man taip per sazine verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte* @ 2009 07 27, 13:27)
Sveikos,
pamėginkit per tarpininkes čia SM paieškot, gal kuri parsiųstų, tai manau, jei ne viena siųstumėtės, pigiau gautųsi  4u.gif

o mes neseniai grįžom iš infekcinės ligoninės, gi mažajai erkė įsisiurbus buvo sad.gif ištraukė, dabar stebėsim, ar kokio pašalinio poveikio nėra. o po mėnesio skiepysim. baisu dar ir dabar, aš kažkaip bijau visko, tai neramu vis tiek liko...

uj as kaip erkiu bijau... vargsiuke mazyle, tikekimes viskas gerai bus, laikysim kumscius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Shin @ 2009 07 27, 13:30)
bet net neina kalbet.. juk tik darbo metu vieno elastiko nesidesiu.. o seip visada uzdeti visi trys bus.. ech Tavo zodziai man taip per sazine verysad.gif

na ziurek kaip Tau bus geriau 4u.gif mano poziuris asmeniskai yra toks smile.gif o Tu jau ziurek kaip Tau geriau oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 07 27, 12:50)
na ziurek kaip Tau bus geriau  4u.gif  mano poziuris asmeniskai yra toks smile.gif o Tu jau ziurek kaip Tau geriau  oro_buckis.gif



aciu 4u.gif
Atsakyti
Teisios,jus damutes,kad DAMONAI plecia zandikauli 4u.gif Kazkaip tuo momentu apie juos nepagalvojau doh.gif blush2.gif
Atsakyti
labasss mergytes!!!

leinkejimai is zemaitijos smile.gif atostogauju as pagaliau smile.gif trumpam grysiu treciadieni vizitui pas ortodonta !!!


Kas ketvirtadieni nori ismokti dekupazo SIAULIUOSE!!! dar yra kelios vietos laisvos!!!
Atsakyti