Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(Achilles @ 2009 07 26, 12:40)
tai mes susitarėm su MB, kad kai nuims breketus, tada ženysimės  lotuliukas.gif  nes mes jau apie tai mąstėm, kad už poros metų jau reikėtų, kaip tik man breketus uždėjo, tai vat taip ir išėjo ta kalba, sakau kai nuims, tada ir ženysimės  lotuliukas.gif

Toookiu atveju-tai tada tik pirmyn 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Cefeidė @ 2009 07 26, 19:48)
Man kažkaip tai daugiau tai mažiau tuos dantis skauda... Čipsų nelabai galiu kramptyti...
Sakykit o jei neužeina dantys ant dantų, ar breketai gali su tais lankais plėsti žandikaulį? Ar jie tik pačius dantis taiso, o jau elastikai sakandį tvarko?  g.gif

Pas broli, damonai, o pas ji viršutinių vielutė labai juda.. tai kaip tie dantys susistatys i vieną vietą jei ta vielutė šitaip vaikšto???

Breketai zandikaulio neplecia schmoll.gif
O vielute yra idealios dantu lanko formos-taigi jos pagalba dantys ir susistato i idealu lanka,nes ji grizta i pradine padeti,t.y.i idealu lanka smile.gif
Atsakyti
Sveikos:)
prisedau ir as prie kompo pagaliau. Kazkaip keista, kad kokiu 20 puslapiu nepriraset per savaitgali smile.gif O mes savaitgali su MB ir jo draugais plaukem plaustais, visa veida nusvilau. Kaip jum savaitgalis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2009 07 26, 19:04)
Breketai zandikaulio neplecia schmoll.gif


Nu kaip tai ne? blink.gif Gi būtent breketai (ypač Damon'ai) kaip tik ir PLEČIA žandikaulį, kam to reikia. bigsmile.gif Čia jų gėris tame ir yra.. smile.gif
Atsakyti
Liabu, fainuolkoms!!!!!!! group.gif
Kaip savaitgalis? KAip primdienis?Kaip dantusikai laikos? friends.gif
Atsakyti
sveikos gyvos flirt.gif
sunku siandien... karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 07 27, 09:02)
sveikos gyvos  flirt.gif
sunku siandien...  karsta.gif

Niu ko gi daba??? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 27, 09:29)
Niu ko gi daba??? ax.gif

per daug matyt pakilnojau taure doh.gif doh.gif
o ir dantukai vel paskaudet nori. galvojau, kad nebevyksta jau niekas, nes antras paverzimas kita pirmadieni. paziuriu i veidrodi-mano tarpo kaip ir nebelike g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 07 27, 09:35)
per daug matyt pakilnojau taure  doh.gif  doh.gif
o ir dantukai vel paskaudet nori. galvojau, kad nebevyksta jau niekas, nes antras paverzimas kita pirmadieni. paziuriu i veidrodi-mano tarpo kaip ir nebelike  g.gif  g.gif

As tai kvanka vakar grizus is Traku pamiegojau pora val pietu miego, tai nakti miegojau atmerktom akim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 27, 09:43)
As tai kvanka vakar grizus is Traku pamiegojau pora val pietu miego, tai nakti miegojau atmerktom akim doh.gif

o as kaip tik galiu daug miegot, tiksliau visada stengiuos numigt per pietus, o ir po darbo nevengiu blush2.gif blush2.gif as kaip mazas vaikas rolleyes.gif rolleyes.gif
tai dabar ir tau sunku darbe? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 07 27, 09:53)
o as kaip tik galiu daug miegot, tiksliau visada stengiuos numigt per pietus, o ir po darbo nevengiu  blush2.gif  blush2.gif  as kaip mazas vaikas  rolleyes.gif  rolleyes.gif
tai dabar ir tau sunku darbe?  tongue.gif

Niu nelengva.... doh.gif visai numigciau dar posmeli viena kita rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(amusante20 @ 2009 07 25, 12:41)
sveikos, na aš irgi noriu įsirašyt į jūsų sąrašiuką, esu breketuota jau 2 mėn.
viršus 2009-05-27, o apačia 2009-07-23 , kaunas gydytoja Damušienė.
tai vat prieš keletą dienų uždėjo apačią, tai žiauriai skauda (net nemaniau, kad taip skaudės, nes viršuj kai uždėjo neskaudėjo (išskyrus, keletą dienų galvą).
na ir įdedu nuotraukėlės kaip atrodžiau, kai uždėjo viršų, ir kaip po 2 mėn.
nuorodoj  ax.gif
http://public.fotki....nte20/dantukai/

slaptažodis leonarda


sveika prisijungus 4u.gif
vau per du men visai gerai pajudejo, antri dantukai jau netoli savo vietos thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Achilles @ 2009 07 25, 20:43)
aš sakiau, kad kai nuims breketus, tai ženysiuos  biggrin.gif  tai dabar vat įdomu kiek laiko reiks nešiot  biggrin.gif


kaip fainai, busi pati graziausia nuotaka, su pacia graziausia sypsena biggrin.gif
Papildyta:
o man vis trina ir spaudzia zandu vidu... kaip "isisega" kartais vielytes galiukas, tai net keliai linksta... o ryte atsikelus jauciu, kad vel ornamentai ornamentuoti ten pas mane... juokas pro asaras blush2.gif
maciau internete pirkti tokiu kaip ir apsaugu burnai, atseit nakciai uzsidedi tokia kaip plasmase ar guma ant visu breketu ir niekas nespaudzia, bet galvojau apsieisiu, dabar galvoju gal jau reiketu, tik kad uz siuntima labai brangiai ima...
http://www.dentakit....waxalandli.html
gal kas zinot, gal lt yra kur pirkti tokiu "apsaugu"??
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 27, 11:10)
sveika prisijungus  4u.gif
vau per du men visai gerai pajudejo, antri dantukai jau netoli savo vietos  thumbup.gif
Papildyta:
kaip fainai, busi pati graziausia nuotaka, su pacia graziausia sypsena  biggrin.gif
Papildyta:
o man vis trina ir spaudzia zandu vidu... kaip "isisega" kartais vielytes galiukas, tai net keliai linksta... o ryte atsikelus jauciu, kad vel ornamentai ornamentuoti ten pas mane...  juokas pro asaras  blush2.gif
maciau internete pirkti tokiu kaip ir apsaugu burnai, atseit nakciai uzsidedi tokia kaip plasmase ar guma ant visu breketu ir niekas nespaudzia, bet galvojau apsieisiu, dabar galvoju gal jau reiketu, tik kad uz siuntima labai brangiai ima...
http://www.dentakit....waxalandli.html
gal kas zinot, gal lt yra kur pirkti tokiu "apsaugu"??

Ogo blink.gif net nzn g.gif o tai tau vaskas nepadeda? blush2.gif
Atsakyti