Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(Shin @ 2009 07 25, 11:36)
o Tau elastikiu nereik visada nesioti? man tai sake kiaura para nesiot, tik kai valgau ir valau dantukus galiu nusiimti smile.gif

jo visada reikia,bet uzmirstu daznai pavalgius neisidedu,ir islekiu kur doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tavolaime @ 2009 07 26, 01:22)
As nesioju metalo spalvos gumytes ir jokio vargo nematau-galiu gerti ir valgyti ka noriu tongue.gif
Papildyta:

As kazka panasaus irgi buvau sau pasizadejusi rolleyes.gif Taciau ne nuo manes vienos priklauso tokie dalykai lotuliukas.gif Noreti-nedraudziama biggrin.gif
Papildyta:
Amusante20,kokie baltuciai tavo dantusikai good.gif

tai mes susitarėm su MB, kad kai nuims breketus, tada ženysimės lotuliukas.gif nes mes jau apie tai mąstėm, kad už poros metų jau reikėtų, kaip tik man breketus uždėjo, tai vat taip ir išėjo ta kalba, sakau kai nuims, tada ir ženysimės lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 26 liepos 2009 - 11:40
Vampyre, kaip tau dantukai po suverzimo?? dar tik kelios dieneles, neskauda?? ar juda kas kur nors, ar veiksmas vyksta??? ax.gif
[/quote]

Liabu smile.gif
Na man po paverzimo tai visai norma, net kazkaip tikejausi daugiau skausmo... g.gif kolkas tik maudimas , labiau jau ir neskaudes manau.. schmoll.gif
Papildyta:
Jetau kokios jus iskalbingos... doh.gif jeigu darytumeme meeta tai jauciu neuztektu mum savaitgalio lotuliukas.gif as katik is Traku, kaip visada savaitgaliais mirkstu ten kur gyva muzika, valtis, jachtos, ezeras, kibinai, alus , sokiai pokiai ir t.t.t.. kaip Jus laikotes, mano mielosios miesto damos??? kaip savaitgalis? kaip dantusikai?
Papildyta:
QUOTE(Achilles @ 2009 07 26, 12:40)
tai mes susitarėm su MB, kad kai nuims breketus, tada ženysimės  lotuliukas.gif  nes mes jau apie tai mąstėm, kad už poros metų jau reikėtų, kaip tik man breketus uždėjo, tai vat taip ir išėjo ta kalba, sakau kai nuims, tada ir ženysimės  lotuliukas.gif

thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Svajaaa @ 2009 07 26, 11:29)
jo visada reikia,bet uzmirstu daznai pavalgius neisidedu,ir islekiu kur doh.gif

Buozgalviuk, as taves per ta laika pasigedau cia 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(amusante20 @ 2009 07 25, 14:41)
sveikos, na aš irgi noriu įsirašyt į jūsų sąrašiuką, esu breketuota jau 2 mėn.
viršus 2009-05-27, o apačia 2009-07-23 , kaunas gydytoja Damušienė.
tai vat prieš keletą dienų uždėjo apačią, tai žiauriai skauda (net nemaniau, kad taip skaudės, nes viršuj kai uždėjo neskaudėjo (išskyrus, keletą dienų galvą).
na ir įdedu nuotraukėlės kaip atrodžiau, kai uždėjo viršų, ir kaip po 2 mėn.
nuorodoj  ax.gif
http://public.fotki....nte20/dantukai/

slaptažodis leonarda


Sveikinu prisijungus prie tikrai saunaus burelio 4u.gif

vyra reikia valdyti taip, kad jis pats to nejaustu


Maza maza, as tau pritariu mirksiukas.gif notworthy.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vampyre: 26 liepos 2009 - 12:44

Vampyre, as irgi lankiausi pas Dalia Latkauskiene. Ji tikra darboholike smile.gif Perna liepa as pas ja ateinu, o man sako, kas po savaites gimdis smile.gif Dirbo iki pat gymdymo!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anira: 26 liepos 2009 - 12:55
QUOTE(Anira @ 2009 07 26, 13:53)
Vampyre, as irgi lankiausi pas Dalia Latkauskiene. Ji tikra darboholike  smile.gif Perna liepa as pas ja ateinu, o man sako, kas po savaites gimdis  smile.gif Dirbo iki pat gymdymo!

Aga, tikrai taip....smile.gif man ji patinka, prikolna tokia visai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 26, 14:01)
Aga, tikrai taip....smile.gif man ji patinka, prikolna tokia visai ax.gif


Ir man ji patinka, kaip jau kazkada sakau, kad liudna man truputi, kad jau nesilankysiu pas ja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 26, 13:40)
Vampyre, kaip tau dantukai po suverzimo?? dar tik kelios dieneles, neskauda?? ar juda kas kur nors, ar veiksmas vyksta???  ax.gif


Liabu smile.gif
Na man po paverzimo tai visai norma, net kazkaip tikejausi daugiau skausmo... g.gif kolkas tik maudimas , labiau jau ir neskaudes manau.. schmoll.gif
Papildyta:
Jetau kokios jus iskalbingos... doh.gif jeigu darytumeme meeta tai jauciu neuztektu mum savaitgalio lotuliukas.gif as katik is Traku, kaip visada savaitgaliais mirkstu ten kur gyva muzika, valtis, jachtos, ezeras, kibinai, alus , sokiai pokiai ir t.t.t.. kaip Jus laikotes, mano mielosios miesto damos??? kaip savaitgalis? kaip dantusikai?
Papildyta:

thumbup.gif
Papildyta:

Buozgalviuk, as taves per ta laika pasigedau cia 4u.gif
Papildyta:
as isvykusi atostogaut ax.gif
Atsakyti
Sveikutės, kaip laikotės?

mes buvom išlėkę su MB ir dukryte prie ežero, kątik grįžom, tai ilsimės bambas išvertę.. buvo labai smagu, oras geras, nei per šilta, nei per šalta smile.gif pasipliuškenom, pasideginom, prisivalgėm ir tiek. vėliau sumesiu foto smile.gif dabar bėgu murzės praust, nes įsisuko į pomidorų padažą biggrin.gif

pakalbėjom su MB, kad gal geriau greičiau breketukus susidėt man, kad ir kitą mėnesį, pakratysim pinigines.. smile.gif bet dar neiašku, nors gydytoja sakė, kad paskambinčiau, kai jau norėsiu.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(katyte* @ 2009 07 26, 15:14)
Sveikutės, kaip laikotės?

mes buvom išlėkę su MB ir dukryte prie ežero, kątik grįžom, tai ilsimės bambas išvertę.. buvo labai smagu, oras geras, nei per šilta, nei per šalta smile.gif pasipliuškenom, pasideginom, prisivalgėm ir tiek. vėliau sumesiu foto smile.gif dabar bėgu murzės praust, nes įsisuko į pomidorų padažą biggrin.gif

pakalbėjom su MB, kad gal geriau greičiau breketukus susidėt man, kad ir kitą mėnesį, pakratysim pinigines.. smile.gif bet dar neiašku, nors gydytoja sakė, kad paskambinčiau, kai jau norėsiu..  blush2.gif

Atleisk, jei ką nors praleidau.. bet.. kodėl tu jų iškart nesidedi? Taupai breketams vis dar ar dėl kokių kitų priežaščių? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 26, 15:38)
Atleisk, jei ką nors praleidau.. bet.. kodėl tu jų iškart nesidedi? Taupai breketams vis dar ar dėl kokių kitų priežaščių?  blush2.gif

norim pakrikštyt mažytę, o tada jau mano dantukams eilė ateis. na, finansai nelabai leidžia iš karto, taip jau yra, kai moki paskolą už butą ir pan.. blush2.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif va grizau ir as jau namucio is kaimo, pailsejau biski. bet kazkaip liudna buvo kaime, nes dazniausiai bunu ten su MB, o si savaitgali jau jo ner, anglijoj tupi, tai taip keista ir liudna buvo, bet nieko smile.gif su dukterecia leidau laikai 4u.gif
na dieta savaitgali paturejau, i saslykus tik paziuret ir varvint seile tegalejau biggrin.gif pavarvinau ir gana biggrin.gif skauda dantukus, bet sian jau ne taip, maudimas toks jauciasi ir jautrumas, bet kentet galima biggrin.gif jau ir pokyciai matosi dantuku apacioje biggrin.gif lyginasi, tai vis i veidrodi ziuriu kur kas pasislinko thumbup.gif
kaip Jus laikotes? kaip savaitgalis?

ou_jeaa
hmm, blogai.. bet manau kad viskas pas jus bus gerai.. as ir dbr sedziu su baime, nezinodama kaip bus po puses metu kai gris atostogom Jis.. bet po kolkas viskas gerai, manau taip bus ir veliau wub.gif o tu nepergyvenk, viskas susitvarkys 4u.gif
as avinas, o MB liutas ir gyvenam po kolkas biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justyte**: 26 liepos 2009 - 16:49
Man kažkaip tai daugiau tai mažiau tuos dantis skauda... Čipsų nelabai galiu kramptyti...
Sakykit o jei neužeina dantys ant dantų, ar breketai gali su tais lankais plėsti žandikaulį? Ar jie tik pačius dantis taiso, o jau elastikai sakandį tvarko? g.gif

Pas broli, damonai, o pas ji viršutinių vielutė labai juda.. tai kaip tie dantys susistatys i vieną vietą jei ta vielutė šitaip vaikšto???
Atsakyti