Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(Svajaaa @ 2009 07 24, 22:47)
Sveikos visos 4u.gif ieinu i sena tema,o ji jau prirasyta bigsmile.gif bet naujoj temoj irgi nemazai jau prikalbeta thumbup.gif kaip gyvenate?labai grazi nauja tema wub.gif as per atostogas truputi apleidau dantukus,kartais ir elastikus pamirstu isidet,bet grysiu pasitaisysiu smile.gif



o Tau elastikiu nereik visada nesioti? man tai sake kiaura para nesiot, tik kai valgau ir valau dantukus galiu nusiimti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shin @ 2009 07 25, 11:36)
o Tau elastikiu nereik visada nesioti? man tai sake kiaura para nesiot, tik kai valgau ir valau dantukus galiu nusiimti smile.gif

visiems skirtingai buna,vieniems 16 h , kitiems 24, o kitiems gal isvis 12 hihihi.gif
Atsakyti
sveikos, na aš irgi noriu įsirašyt į jūsų sąrašiuką, esu breketuota jau 2 mėn.
viršus 2009-05-27, o apačia 2009-07-23 , kaunas gydytoja Damušienė.
tai vat prieš keletą dienų uždėjo apačią, tai žiauriai skauda (net nemaniau, kad taip skaudės, nes viršuj kai uždėjo neskaudėjo (išskyrus, keletą dienų galvą).
na ir įdedu nuotraukėlės kaip atrodžiau, kai uždėjo viršų, ir kaip po 2 mėn.
nuorodoj ax.gif
http://public.fotki....nte20/dantukai/

slaptažodis leonarda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amusante20: 25 liepos 2009 - 14:02
QUOTE(amusante20 @ 2009 07 25, 14:41)
sveikos, na aš irgi noriu įsirašyt į jūsų sąrašiuką, esu breketuota jau 2 mėn.
viršus 2009-05-27, o apačia 2009-07-23 , kaunas gydytoja Damušienė.
tai vat prieš keletą dienų uždėjo apačią, tai žiauriai skauda (net nemaniau, kad taip skaudės, nes viršuj kai uždėjo neskaudėjo (išskyrus, keletą dienų galvą).
na ir įdedu nuotraukėlės kaip atrodžiau, kai uždėjo viršų, ir kaip po 2 mėn.
nuorodoj  ax.gif
http://public.fotki....nte20/dantukai/

slaptažodis leonarda

sveika prisijungusi. įtrauksiu tave į sąrašus kitoj temoj 4u.gif
pažiūrėjau tavo dantukų foto. antrukai tai jau pasistūmėję pirmyn, bet va ar man taip atrodo, ar priekiniai dantys į šonus "išėję"? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 25, 15:52)
sveika prisijungusi. įtrauksiu tave į sąrašus kitoj temoj  4u.gif
pažiūrėjau tavo dantukų foto. antrukai tai jau pasistūmėję pirmyn, bet va ar man taip atrodo, ar priekiniai dantys į šonus "išėję"?  smile.gif

gerai pastebėjot ax.gif jie pas mane buvo nelygūs, t.y. atrodė kaip sijonukas blush2.gif ()
o dabar tai su nekantrumu laukiu rugsėjo pabaigos, įdomu, kokia šypsena tada jau bus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(amusante20 @ 2009 07 25, 14:41)
sveikos, na aš irgi noriu įsirašyt į jūsų sąrašiuką, esu breketuota jau 2 mėn.
viršus 2009-05-27, o apačia 2009-07-23 , kaunas gydytoja Damušienė.
tai vat prieš keletą dienų uždėjo apačią, tai žiauriai skauda (net nemaniau, kad taip skaudės, nes viršuj kai uždėjo neskaudėjo (išskyrus, keletą dienų galvą).
na ir įdedu nuotraukėlės kaip atrodžiau, kai uždėjo viršų, ir kaip po 2 mėn.
nuorodoj  ax.gif
http://public.fotki....nte20/dantukai/

slaptažodis leonarda

sveika prisijungus. 4u.gif oho rezultatas akivaizdus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kažko tylu šian g.gif Man nuo vakar iltinį skauda, tikiuos, kad progresas vyksta, nes kitaip tai aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 25, 20:18)
Kažko tylu šian  g.gif  Man nuo vakar iltinį skauda, tikiuos, kad progresas vyksta, nes kitaip tai  aggressive.gif


Sveika. Tai aisku vyksta, kaip gi kitaip 4u.gif Laikykis 4u.gif O kiek pradzioje sake tau reikes nesioti?
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 07 25, 21:52)
Sveika. Tai aisku vyksta, kaip gi kitaip  4u.gif  Laikykis  4u.gif  O kiek pradzioje sake tau reikes nesioti?

Apie 2 metus. bet man atrodo, kad užtruks žymiai ilgiau, nes man dar apačią dės, bet kol kas gydytoja apie tai dar nekalba, tai kažkaip nujaučiu, kad dar ilgokai teks palaukti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 25, 21:54)
Apie 2 metus. bet man atrodo, kad užtruks žymiai ilgiau, nes man dar apačią dės, bet kol kas gydytoja apie tai dar nekalba, tai kažkaip nujaučiu, kad dar ilgokai teks palaukti  g.gif


Na, man pradzioje irgi sake, kad nesiosiu du metus, o atnesiojau daugiau nei 3 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2009 07 25, 22:03)
Na, man pradzioje irgi sake, kad nesiosiu du metus, o atnesiojau daugiau nei 3  biggrin.gif

aš sakiau, kad kai nuims breketus, tai ženysiuos biggrin.gif tai dabar vat įdomu kiek laiko reiks nešiot biggrin.gif
Atsakyti
As nesioju metalo spalvos gumytes ir jokio vargo nematau-galiu gerti ir valgyti ka noriu tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(Achilles @ 2009 07 25, 22:43)
aš sakiau, kad kai nuims breketus, tai ženysiuos  biggrin.gif  tai dabar vat įdomu kiek laiko reiks nešiot  biggrin.gif

As kazka panasaus irgi buvau sau pasizadejusi rolleyes.gif Taciau ne nuo manes vienos priklauso tokie dalykai lotuliukas.gif Noreti-nedraudziama biggrin.gif
Papildyta:
Amusante20,kokie baltuciai tavo dantusikai good.gif
Atsakyti