Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(ajaja @ 2009 07 24, 11:37)
sveikos sugrizusios is atostogu kabesita ir tavo laime  4u.gif  4u.gif  dabar pailsejusios, atsigavusios kalnus galit versti smile.gif

Kabesita, ar ne tu i vestuves ejai pries kelias savaites?? kaip ten sekesi sypsotis??  ax.gif

Kokie kalnu vertimai blush2.gif man dar atostogos iki rugpjucio 18d blush2.gif tai dabar sekmadieni i Lt vaziuojam blush2.gif

Aha as buvau vestuvese, nu ka zinau kazkaip sypsojaus, o po keliu gerimu tai man atrodo ir pamirsus buvau, kad breketus turiu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Shin @ 2009 07 24, 13:22)
nuemiau elastiku a kaip uzdet reiks? g.gif  jokio kabliuko nedave..

As tai su dantu krapstuku isigudrinau pakyst mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 07 24, 14:01)
kiek as suprantu, tai suknadima tie elastikai taiso, bet gal ir klystu.. smile.gif
o kaip su damonais man irgi idomu

as su damonais nesioju elastikus, man atrodo jei yra sakandzio problema, tai su bet kuriais breketais reikia nesiot elastikus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Achilles @ 2009 07 24, 15:54)
ok, kitoj temoj pakeisiu  biggrin.gif

mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 07 24, 13:18)
sveikutes smile.gif

Fainai  thumbup.gif
as ir galvoju gal jau prasyt kokiu spalvotu gumyciu jau pirmadieni, nes dantukai kaip ir beveik tiesus  biggrin.gif

na ziuresim kaip cia bus.. nemanau, kad lemta mum, charakteriai tai kaip diena ir naktis skirias,o as dar tokia esu, kad megstu neklausyt,o jis avinas uzsisipyres tai pastoviai ir pykstames, jis mane po padu laiko, kas mane laaabai varzo ir nekenciu kai elgiamasi pries mano valia  schmoll.gif


kaip keista, cia pries kelias savaites tu tokia buvai visa laiminga, spindinti, isimylejusi kai rasei apie savo brangiausiaji, o dabar nuotaika visai kita.... schmoll.gif
na visaip gyvenime buna, viskas keiciasi... o dar ir nuo nuotaikos priklauso. jei viena diena kazkoks dalykas atrodo menkniekis, kita diena gali atrodyti tikra tragedija.. doh.gif
jus dar abu labai jauni, pas jus daug kas gyvenime vyksta, keiciasi, charakteriai dar tik formuojasi... manau ar busit kartu, ar atskirai, dar teks daug ragucius apsilauzyti abiem... ax.gif
man atrodo, kad skirtingi charakteriai dar ne pasaulio pabaiga, taip gali buti dar idomiau, svarbiausia, kad butu meile ir PAGARBA vienas kitam, ir tas stiprus noras buti kartu, tada manau niekas tai porai nebaisu.
Gincai irgi normalus dalykas, daznai juose gimsta tiesa... svarbu, kad abu viens kitam nusileistu truputi, kad nei vienas nuskriaustas visa laika nesijaustu... ir kad nereikalautu vienas is kito absurdisku dalyku. kiekvienas turi tureti pakankamai laisves, kad isliktu savimi.
laikas parodys, kaip jums viskas bus, labai nepergyvenk, nepriiminek skubotu sprendimu, geriausia abiem ramiai pasikalbeti ar cia verta tuos santykius islaikyti, ar ne, jeigu abu graziai susitarsit, abiem maziau nuoskaudu bus, niekam nemalonu galvoti, kad kazkas mane paliko....
zinok, kad kaip bebutu viskas i gera. esi jauna, grazi, protinga, sauni ir tau po kojom sitiek galimybiu... ir kai vienos durys gyvenime uzsidaro, kitos tuoj pat atsidaro 4u.gif
nepykit merginos, kad cia tiek pripyskinau ne i tema blush2.gif kartais kai ikvepimas pagauna sustoti negaliu
Papildyta:
QUOTE(kabesita @ 2009 07 24, 14:03)
Kokie kalnu vertimai  blush2.gif man dar atostogos iki rugpjucio 18d  blush2.gif tai dabar sekmadieni i Lt vaziuojam  blush2.gif

Aha as buvau vestuvese, nu ka zinau kazkaip sypsojaus, o po keliu gerimu tai man atrodo ir pamirsus buvau, kad breketus turiu  lotuliukas.gif



na va as irgi galvoju, reiks ko stipresnio paragauti, o jau tada eisiu visiems paskaitas vesiu apie breketu poveiki... gal pabandysim visi praktikuoti dantuku skalavima vynu ar aluciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 07 24, 15:18)
na ziuresim kaip cia bus.. nemanau, kad lemta mum, charakteriai tai kaip diena ir naktis skirias,o as dar tokia esu, kad megstu neklausyt,o jis avinas uzsisipyres tai pastoviai ir pykstames, jis mane po padu laiko, kas mane laaabai varzo ir nekenciu kai elgiamasi pries mano valia  schmoll.gif


nieko blogo nenoriu pasakyt, bet man cia kvepia ta tokia pirma paauglystes meile kai jura iki keliu ir viskas arba nieko. jokiu kompromisu, nes tu MANO. supykau, nes tu NEKLAUSEI ir pan.
taip gi neturi but, net jei jis ir avinas, vistiek tas tavo avinas turi pagalvot "nu jei ji taip nori, tai tegul, nes as ja myliu", taip pat ir tau reikia kazkur nusileist, kazkur patylet blush2.gif ajaja rase, kad turi but kompromisai, charakteriai formuojasi ir jei taip sokinesit kaip jauni gaidukai, tai nieko ir nebus tongue.gif
kazkuris gi turi but protingesnis, o dazniausia tai buna moterys mirksiukas.gif
vyra reikia valdyti taip, kad jis pats to nejaustu hihihi.gif
nu nzn ar cia graziai gavos, bet zinau, kad taip buna, is patirties mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 07 24, 14:47)

vyra reikia valdyti taip, kad jis pats to nejaustu  hihihi.gif



auksiniai zodziai maza maza drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
vos neapsiverkiau perskaičius jūsų filosofijų bigsmile.gif žinosiu į ką kreiptis, kai širdelę skaudės blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
geriau nereiketu kreiptis mirksiukas.gif
mes uz grazia meile, susizavejima ir taikius santykius, bei ju issaugojima drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kabesita @ 2009 07 24, 16:03)


As tai su dantu krapstuku isigudrinau pakyst  mirksiukas.gif
Papildyta:



mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


xe aciu uz minti 4u.gif reiks pamegint smile.gif

jauciuos alkana belenkaip :/ dienos maistas: manu kose, bananas ir daba arbuza kramtau smile.gif rimtai mane vejas nupus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maza_maza @ 2009 07 24, 18:10)
geriau nereiketu kreiptis  mirksiukas.gif
mes uz grazia meile, susizavejima ir taikius santykius, bei ju issaugojima  drinks_cheers.gif

tai aš irgi, bet maža ką rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif

QUOTE(justyte** @ 2009 07 23, 23:29)
[color=yellow]
ne taip gavosi kaip norejau bet nieko.. wink.gif
nelb grazus bet nieko tokio  smile.gif
http://www.postimage...b7804067df1.jpg

labai grazu, 4u.gif o jau gumytes kokios 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(justyte** @ 2009 07 24, 12:36)
o kas ten klause del bespavliu, tai man net gydytoja sake, kad su jom reik lb atsargiai nes del bet kokio spalvoto maisto nusidazo... doh.gif

joo,ir teisingai sake, siandien man vel nusidaze doh.gif tikriausiai man tiesiog nesiseka su tom gumytem g.gif

QUOTE(justyte** @ 2009 07 24, 12:58)
as tai jogurtu neprivalgau, tai verduosi bulviu kose biggrin.gif skanu ir sotu biggrin.gif thumbup.gif

mano maistas po breketu uzdejimo buvo : jogurtai,surelei, sriubos,bananai trinti, nu ir beveik iki teslos smulkumo susmulkinti sumustiniai lotuliukas.gif doh.gif


Papildyta:
Papildyta:
QUOTE(justyte** @ 2009 07 24, 14:03)
gero Jum savaitgalio paneles smile.gif vaziuoju i kaima 4u.gif
iki sekmadienio  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

ir tau gero savaitgalio 4u.gif

QUOTE(Achilles @ 2009 07 24, 15:54)
bet tai jeigu man jau dės gumytes, (dabar man su vielutėm kol kas), o mano dantys dar nebus tiesūs, tai man dėtis permatomus? Bet juk tada dažys labai  doh.gif

tai jei nenori kad dazytusi dek metalo spalvos gumytes, kazkas cia apie tokias rase ax.gif

QUOTE(Achilles @ 2009 07 24, 17:51)
vos neapsiverkiau perskaičius jūsų filosofijų  bigsmile.gif  žinosiu į ką kreiptis, kai širdelę skaudės  blush2.gif  4u.gif

tikrai,visos tokios ismintingos, protingos ir mielos..neveltui kazkas man sake su breketais zmones tampa isskirtiniai group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baby..: 24 liepos 2009 - 20:48
Sveikos visos 4u.gif ieinu i sena tema,o ji jau prirasyta bigsmile.gif bet naujoj temoj irgi nemazai jau prikalbeta thumbup.gif kaip gyvenate?labai grazi nauja tema wub.gif as per atostogas truputi apleidau dantukus,kartais ir elastikus pamirstu isidet,bet grysiu pasitaisysiu smile.gif
Atsakyti
nu merginos cia ir priraset :verysad pasimeciau... angel_sadangel.gif baisu ka pasakyt, nes smerkt pradesit cray.gif cray.gif nezinant situacijos sunku ka bepasakyti... cray.gif


labanaktis verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ou_jeaa: 24 liepos 2009 - 23:01
QUOTE(Baby.. @ 2009 07 24, 19:48)
.neveltui kazkas man sake su breketais zmones tampa isskirtiniai group.gif


na sito dar negirdejau, betbe abejo sutinku drinks_cheers.gif aisku, kad mes isskirtinies cia visos ir ne tik del breketu nail.gif nail.gif

as pasigirsiu truputi blush2.gif tik ka is U2 koncerto, pavare jie vyrukai, 2 val be atokvepio vare, scena labai ispudinga, zodziu tikra fantastika ir svarbiausia, kad nelijo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 07 24, 22:01)
nu merginos cia ir priraset  :verysad pasimeciau... angel_sadangel.gif  baisu ka pasakyt, nes smerkt pradesit  cray.gif  cray.gif  nezinant situacijos sunku ka bepasakyti...  cray.gif
labanaktis  verysad.gif  4u.gif



neverk, nes ir taip dregna... blink.gif blink.gif
viskas bus gerai 4u.gif 4u.gif
Atsakyti