Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

QUOTE(justyte** @ 2009 07 24, 12:03)
gero Jum savaitgalio paneles smile.gif vaziuoju i kaima 4u.gif
iki sekmadienio  thumbup.gif  drinks_cheers.gif


bye1.gif
Papildyta:
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 07 24, 12:01)
kiek as suprantu, tai suknadima tie elastikai taiso, bet gal ir klystu.. smile.gif
o kaip su damonais man irgi idomu, nors siaip pas mane yra ant tu tolesniu (ta prasme ne ant priekiniu) dantu breketai su kabliukais, tai jauciu ant ju ir des tuos elastikus.. bet gydytoja nieko nesake apie tuos elastikus kol kas man.. dar per kreivi dantukai tam turbut, nes kad sakandi reikia tvarkyt tai faktas smile.gif


as irgi pastebejau ant keliu breketu kabliukus, bet nera jie taip sudeti ar tiek ju, kad galima butu akivaizdiai matyti kur nuo danties iki danties turetu eiti tos gumytes... gal gydymo eigoje ka dar priklijuoja, arba kazkaip prideda prie breketo... g.gif nes manau, kad man irgi reikes sakandi tvarkyti..
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 24, 13:57)

as zalio supratimo neturiu apie elastikus, tik galvoju, gal kas zino ar su damonais irgi veliau ju reikes ar nelabai?? kokia paskirtis tu elastiku??

o del dantenu, tai ar yra dar sansu, kad nereikes tos operacijos? jeigu labai labai stipriai priziuresi jas??




uzsidejau seip ne taip smile.gif
elastikai tvarko sakandi:) du soniniai sake sakandi, o viduri tai sucentruos dantukus smile.gif
grrr skauda.. meginsiu kantrybe kiek be vaistu iskesiu biggrin.gif

o del dantenu tai labai labai mazai sansu kad nereiks daryt operacijos...

Papildyta:
QUOTE(ajaja @ 2009 07 24, 14:09)
bye1.gif
Papildyta:
as irgi pastebejau ant keliu breketu kabliukus, bet nera jie taip sudeti ar tiek ju, kad galima butu akivaizdiai matyti kur nuo danties iki danties turetu eiti tos gumytes... gal gydymo eigoje ka dar priklijuoja, arba kazkaip prideda prie breketo...  g.gif nes manau, kad man irgi reikes sakandi tvarkyti..


man prie virsutiniu priekiniu breketu tokias ale vielytes prisuko ir uz ju uzsikabina vienas elastikas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shin @ 2009 07 24, 14:16)
uzsidejau seip ne taip smile.gif
elastikai tvarko sakandi:) du soniniai sake sakandi, o viduri tai sucentruos dantukus smile.gif
grrr skauda.. meginsiu kantrybe kiek be vaistu iskesiu biggrin.gif

o del dantenu tai labai labai mazai sansu kad nereiks daryt operacijos...


del dantenu tai negeris, kad operacija gresia.. o nuo ko taip atsitiko dantenom?
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 07 24, 14:18)
del dantenu tai negeris, kad operacija gresia.. o nuo ko taip atsitiko dantenom?


seip is tikro tai nera tiksliai ajsku kodel..
as manau kad bevalant akmenys uzkabino, o matyt tiek tereikejo..


p.s. tuoj imesiu dantu fotkes kaip daba atrodo smile.gif lupa patinus, veidas isbertas, bet nekreipkit demesio wink.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif
Labai graži nauja tema bigsmile.gif
Ar įmanoma su jumis spėti?
Savaitgalį buvau vestuvėse, šypsojaus vos vos prasižiojus, tad fotkėse breketukai nesimato, viskas gražu (o aš bijojau)
Atsakyti
QUOTE(Shin @ 2009 07 24, 12:24)
seip is tikro tai nera tiksliai ajsku kodel..
as manau kad bevalant akmenys uzkabino, o matyt tiek tereikejo..
p.s. tuoj imesiu dantu fotkes kaip daba atrodo smile.gif lupa patinus, veidas isbertas, bet nekreipkit demesio wink.gif


rozines gumytes apacioj labai grazuu wub.gif ir dantukai jau visi lygus lyguciai atrodo, matyt jau tik ir liko sakandi taisyti??

o del tu elastiku tai eina sau, vadinas sukabini virsutinius su apatiniais, tai kaskart valgant, dantis valant ir t.t. reik nusiimti, o po to vel detis? ar jie tamposi? o kaip kalbeti ??

o kurioj vietoj tau ten ta problema su dantena, nuotraukytej nesimato?
Papildyta:
QUOTE(Gitusia @ 2009 07 24, 12:33)
Labukas 4u.gif
Labai graži nauja tema bigsmile.gif
Ar įmanoma su jumis spėti?
Savaitgalį buvau vestuvėse, šypsojaus vos vos prasižiojus, tad fotkėse breketukai nesimato, viskas gražu (o aš bijojau)


na ir saunu, kad viskas grazu, gal nori ir mums parodyti?

as ir ruosiuosi i vestuves rugpjucio gale, tai nzn kaip bus, jau ipratau sieptis iki ausu, ir visi aplink jau prie manes metalistes priprato.... bet tenai nepratusiu zmoniu nesinori labai gasdinti, tai nzn kaip bus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 24 liepos 2009 - 13:42
QUOTE(ajaja @ 2009 07 24, 14:39)
rozines gumytes apacioj labai grazuu  wub.gif

o del tu elastiku tai eina sau, vadinas sukabini virsutinius su apatiniais, tai kaskart valgant, dantis valant ir t.t.  reik nusiimti, o po to vel detis? ar jie tamposi? o kaip kalbeti ??

o kurioj vietoj tau ten ta problema su dantena, nuotraukytej nesimato?



aha rozines gumytes tai wub.gif jau gailiuos kad virsuj ne metaliniai breketai.. o tai visa burna galeciau rozine padaryti blush2.gif o del elastiku, tai jo kai valgai, kai valai dantis turi nusiimti.. o kalbet kazkaip gaunas smile.gif kai tik uzdejo tai tai idomiai kai neina prasziot normaliai biggrin.gif

o dantena yra apacioj paraudusi ir nuvaziavusi zemyn.. hm fotkeje nepavyko iamzint.. tuoj pameginsiu gal kas pavyks smile.gif hm neina nufotkint kad matytusi :/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shin: 24 liepos 2009 - 13:48
sveikutes smile.gif
QUOTE(justyte** @ 2009 07 23, 22:29)
ne taip gavosi kaip norejau bet nieko.. wink.gif
nelb grazus bet nieko tokio  smile.gif
http://www.postimage...b7804067df1.jpg

Fainai thumbup.gif
as ir galvoju gal jau prasyt kokiu spalvotu gumyciu jau pirmadieni, nes dantukai kaip ir beveik tiesus biggrin.gif
QUOTE(ajaja @ 2009 07 24, 10:29)
zinai cia airijoj toks pasakymas yra, "it will either make you or break you", lietuviskai turbut atitinka posaki, kad atstumas arba suartina, arba isskiria. manau nepergyvenk labai, tikek, kad kaip lemta taip ir bus, nuo likimo nepabegsi. jei jis tau skirtas, busite kartu, o jei ne- anksciau ar veliau issiskirsit. tikiu, kad vien apie tai galvojant sirdis plysta, bet zinok, kad viskas atsitinka del priezasties. kaip ten bebutu praejus keliems metams suprasi kodel atsitiko butent taip kaip atsitiko ir dziaugsies kad taip atsitiko. viskam reikia laiko. viskas bus gerai. o kol kas dziaukis graziais jausmais ir brangiom akimirkom kartu kai susitinkat. svarbiausia, kad jam isvaziavus nesedi namie ir nebliauni, randi uzsiemimu su draugem ir t.t.  thumbup.gif 


na ziuresim kaip cia bus.. nemanau, kad lemta mum, charakteriai tai kaip diena ir naktis skirias,o as dar tokia esu, kad megstu neklausyt,o jis avinas uzsisipyres tai pastoviai ir pykstames, jis mane po padu laiko, kas mane laaabai varzo ir nekenciu kai elgiamasi pries mano valia schmoll.gif
Atsakyti
tai sakot spalvotas gumytes geriau dėtis, kada dantukai jau tiesūs? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 24, 14:36)
tai sakot spalvotas gumytes geriau dėtis, kada dantukai jau tiesūs?  g.gif

man ortodonte patare taip, nes tada ne taip aki rezia kreivi dantys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 24, 11:31)
kabesita, o koks pas tave miestas? aš atsimenu, kad reikėjo pataisyti, bet nebuvau užtikrinta tau ar meri ceri. tai negi aš pakeičiau meri ceri ir dabar pas jus abi blogi miestai?  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Aha dabar abieju miestai blogai hihihi.gif Mes su Meri ceri Kaune gydomes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 07 24, 15:42)
man ortodonte patare taip, nes tada ne taip aki rezia kreivi dantys smile.gif

bet tai jeigu man jau dės gumytes, (dabar man su vielutėm kol kas), o mano dantys dar nebus tiesūs, tai man dėtis permatomus? Bet juk tada dažys labai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(kabesita @ 2009 07 24, 15:53)
Aha dabar abieju miestai blogai  hihihi.gif Mes su Meri ceri Kaune gydomes  mirksiukas.gif

ok, kitoj temoj pakeisiu biggrin.gif
Atsakyti