Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

o as sian net dantu sukast negaliu... vakar net vaistus geriau nuo skausmo, ko nebuvo kai virsu uzdejo... g.gif

dieta tikrai nusimato... o man ta dieta tikrai ne vietoje ir nelaiku kaip sakoma biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 07 24, 12:42)
o as sian net dantu sukast negaliu... vakar net vaistus geriau nuo skausmo, ko nebuvo kai virsu uzdejo...  g.gif

dieta tikrai nusimato... o man ta dieta tikrai ne vietoje ir nelaiku kaip sakoma biggrin.gif thumbup.gif



ale ko tik neiskenciam del grozio biggrin.gif

as tai sakiau eisu manu kose virtis biggrin.gif nereiks kramtyt, o ir soti busiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shin @ 2009 07 24, 12:45)
ale ko tik neiskenciam del grozio biggrin.gif

as tai sakiau eisu manu kose virtis biggrin.gif nereiks kramtyt, o ir soti busiu biggrin.gif


man jogurtai tokiu atveju padeda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 07 24, 13:52)
man jogurtai tokiu atveju padeda  smile.gif

as tai jogurtu neprivalgau, tai verduosi bulviu kose biggrin.gif skanu ir sotu biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
nuemiau elastiku a kaip uzdet reiks? g.gif jokio kabliuko nedave..
Atsakyti
Sveikutes. Norejau paklausti tu, kas jau be breketu blush2.gif Ar galima iskart po breketu nuemimo naudoti balinamaja dantu pasta? Ir gal kas gali patarti kokia gera galima naudoti?
Atsakyti
Liabu tapu ax.gif
MAno odontologe siule naudoti is balinamuju tik VELYM...nzn kodel , o ir nebandziau.... g.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 07 24, 10:42)
o as sian net dantu sukast negaliu... vakar net vaistus geriau nuo skausmo, ko nebuvo kai virsu uzdejo...  g.gif

dieta tikrai nusimato... o man ta dieta tikrai ne vietoje ir nelaiku kaip sakoma biggrin.gif thumbup.gif


ale gerai ten tau uzverze, iskart jauciasi, manau turetu po 3-5 dieneliu stipriai palengveti... tik ziurek pati per daug nepalengvek per tas dienas, vejas kai nupus, tai brangusis grizes nezinos kur ir ieskoti, jeigu jau ir dabar galvoja, kad is sono taves net nesimato lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Shin @ 2009 07 24, 11:22)
nuemiau elastiku a kaip uzdet reiks? g.gif  jokio kabliuko nedave..


as zalio supratimo neturiu apie elastikus, tik galvoju, gal kas zino ar su damonais irgi veliau ju reikes ar nelabai?? kokia paskirtis tu elastiku??

o del dantenu, tai ar yra dar sansu, kad nereikes tos operacijos? jeigu labai labai stipriai priziuresi jas??
Papildyta:
QUOTE(vampyre @ 2009 07 24, 11:49)
Liabu tapu  ax.gif
MAno odontologe siule naudoti is balinamuju tik VELYM...nzn kodel , o ir nebandziau.... g.gif  smile.gif  smile.gif


Vampyre, kaip tau dantukai po suverzimo?? dar tik kelios dieneles, neskauda?? ar juda kas kur nors, ar veiksmas vyksta??? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 24 liepos 2009 - 12:58
QUOTE(ajaja @ 2009 07 24, 13:57)

as zalio supratimo neturiu apie elastikus, tik galvoju, gal kas zino ar su damonais irgi veliau ju reikes ar nelabai?? kokia paskirtis tu elastiku??



kiek as suprantu, tai suknadima tie elastikai taiso, bet gal ir klystu.. smile.gif
o kaip su damonais man irgi idomu, nors siaip pas mane yra ant tu tolesniu (ta prasme ne ant priekiniu) dantu breketai su kabliukais, tai jauciu ant ju ir des tuos elastikus.. bet gydytoja nieko nesake apie tuos elastikus kol kas man.. dar per kreivi dantukai tam turbut, nes kad sakandi reikia tvarkyt tai faktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 24, 14:57)
ale gerai ten tau uzverze, iskart jauciasi, manau turetu po 3-5 dieneliu stipriai palengveti... tik ziurek pati per daug nepalengvek per tas dienas, vejas kai nupus, tai brangusis grizes nezinos kur ir ieskoti, jeigu jau ir dabar galvoja, kad is sono taves net nesimato  lotuliukas.gif


na paverze tai tikrai neblogai biggrin.gif tai jis man sake su savim svarmenu ieskotis biggrin.gif:D siaip po breketu sudejimo per metus tai numeciau kazkiek svorio biggrin.gif kai taip skauda, tai net i maista ziurete nesinori biggrin.gif

gero Jum savaitgalio paneles smile.gif vaziuoju i kaima 4u.gif
iki sekmadienio thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
as tai ta nusipirkau kur nippe cia uzrode ax.gif
tik naudot gal bus galima po breketu nuemimo, nors karts nuo karto ja prasinesu-stebuklo neivyko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(justyte** @ 2009 07 24, 14:03)

gero Jum savaitgalio paneles smile.gif vaziuoju i kaima 4u.gif
iki sekmadienio  thumbup.gif  drinks_cheers.gif


ir jumi gero savaitgalio kaimuky 4u.gif
Atsakyti