Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

Grizau is atostogu o jus jau sunku surast blush2.gif
Kaip sekasi visoms breketininkems? biggrin.gif

Archille, ar gali kada sarasiuke prie manes miesta pataisyt, jau praeita karta prasiau, bet gal pamirsai blush2.gif
Atsakyti
Laba visiems 4u.gif
Grizau ir as jau is atostogu Austrijoje bei Lenkijoje.Laika praleidau puikiai!!!Kiek jus jau prirasete-tai reikejo keletos valandu viskam perskaityti swoon.gif
Jei atsimenate,kazkas klause apie mano augintini,kurio neturejau kam palikti-tai ilgaplaukis rusu zaisliukas wub.gif Aciu Dievui viskas issisprende ir saugiai palikau pas gimines,isskyrus tai,kad pradejo serti pieniskomis desrelemis doh.gif Nors grieztai sakiau neduoti nieko apart sauso maisto blink.gif
Dantusikai savo vietose.Rugpjucio 11 des apacia ir pavers virsu bigsmile.gif Rytoj man irgi kaip gimtadienis-du menesiai kaip su virsutiniais breketais clap_1.gif
Smagu cia pabuti... thumbup.gif
Visoms linkejimai is Klaipedos sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 07 23, 21:04)
Kad geras oras ,tai ko cia namie sedet biggrin.gif reik galva pravedint  thumbup.gif tai vis su kokia drauge islekiam i miesta smile.gif
o del brangiausio...  verysad.gif  zino apie auskara, bet... bet kazin kaip viskas bus...man atrodo, kad laikas skiria mus, bent is jo puses...ziuresim kaip bus kai gris...  verysad.gif


zinai cia airijoj toks pasakymas yra, "it will either make you or break you", lietuviskai turbut atitinka posaki, kad atstumas arba suartina, arba isskiria. manau nepergyvenk labai, tikek, kad kaip lemta taip ir bus, nuo likimo nepabegsi. jei jis tau skirtas, busite kartu, o jei ne- anksciau ar veliau issiskirsit. tikiu, kad vien apie tai galvojant sirdis plysta, bet zinok, kad viskas atsitinka del priezasties. kaip ten bebutu praejus keliems metams suprasi kodel atsitiko butent taip kaip atsitiko ir dziaugsies kad taip atsitiko. viskam reikia laiko. viskas bus gerai. o kol kas dziaukis graziais jausmais ir brangiom akimirkom kartu kai susitinkat. svarbiausia, kad jam isvaziavus nesedi namie ir nebliauni, randi uzsiemimu su draugem ir t.t. thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(justyte** @ 2009 07 23, 21:29)


uj kaip bijau kad musu laikas neisskirtu sad.gif


ne taip gavosi kaip norejau bet nieko.. wink.gif
nelb grazus bet nieko tokio  smile.gif
http://www.postimage...b7804067df1.jpg


vajei man kaip grazu tos spalvotos gumytes wub.gif kodel ar nesidejau paprastu metaliniu breketu ???
Atsakyti
kabesita, o koks pas tave miestas? aš atsimenu, kad reikėjo pataisyti, bet nebuvau užtikrinta tau ar meri ceri. tai negi aš pakeičiau meri ceri ir dabar pas jus abi blogi miestai? blush2.gif blush2.gif blush2.gif

ajaja, tu galėtum būti psichologė 4u.gif

justyte, labai gražiai atrodo žalios. Dabar galvoju, kai man dės, gal irgi spalvotas dėtis? Šiaip norėjau permatomų, bet jos tikriausiai dažysis labai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Achilles: 24 liepos 2009 - 10:32
sveikos sugrizusios is atostogu kabesita ir tavo laime 4u.gif 4u.gif dabar pailsejusios, atsigavusios kalnus galit versti smile.gif

Kabesita, ar ne tu i vestuves ejai pries kelias savaites?? kaip ten sekesi sypsotis?? ax.gif


Papildyta:
QUOTE(Achilles @ 2009 07 24, 09:31)

ajaja, tu galėtum būti psichologė  4u.gif



aciu smile.gif viskas is daugiametes gyvenimo patirties ax.gif

tik dabar negalvokit, kad as jau visai pensininke lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 24, 11:37)
sveikos sugrizusios is atostogu kabesita ir tavo laime  4u.gif  4u.gif  dabar pailsejusios, atsigavusios kalnus galit versti smile.gif

Kabesita, ar ne tu i vestuves ejai pries kelias savaites?? kaip ten sekesi sypsotis??  ax.gif
Papildyta:
aciu smile.gif viskas is daugiametes gyvenimo patirties  ax.gif 

tik dabar negalvokit, kad as jau visai pensininke  lotuliukas.gif

mes žinom kiek tau metų cool.gif
Atsakyti
labuuusiiikasss visoms !!

KAS DAR NORIT I KURSUS UZSIRASYTI DEKUPAZO?? smile.gif SIANDIEN PASKUTINE DIENA SEDZIU INTENSYVIAI PRIE PC smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Achilles @ 2009 07 24, 09:51)
mes žinom kiek tau metų  cool.gif


vajei tikrai doh.gif taigi kazkada laimejus buvau metuku varzybas lotuliukas.gif taip ir nesulaukiau savo prizo- ketureiliu is visu kitu formumo dalyviu ax.gif
Atsakyti
sveikos gyvos mirksiukas.gif
na ka gryzau katik is ortodontes smile.gif yra dvi zinios, viena gera, kita sakyciau bloga :/
tai va nuo geros: uzsidejau apacioj ruzavas gumytes thumbup.gif taip linksmai atrodo lotuliukas.gif ir jau pradejo taisyt sakandi thumbup.gif tai burna su tais elastikais atrodo labai juokingai tongue.gif dave du maisus gumu ir uzmirsau kurias gumas kur det doh.gif reiks megint pagal spalvas gal atskirt, nors jos tik vos vos skiriasi g.gif o gal kuri zino kur kurias det? smile.gif

va o blogoji zinia tai del mano dantenos...pasirodo yra recesija..tai kolkas iki spalio galo kruopstus valymas ir prieziura, o paskui spresim ar operuojam ar nea.. unsure.gif ta operacija biski per kisene kirstu man..apie 700lt..

p.s. ryte pramiegojau ir nespejau pavalgyt pries ortodonte, tai daba pilvas urzgia, o nieko kramtyt negaliu sad.gif skauda verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vampyre @ 2009 07 24, 09:53)
Liau liau liau , mielosios metalurges hi.gif
Kiek cia naujienu! vaj vaj vaj lotuliukas.gif  Justyte, kokia salotava,,  bigsmile.gif  o grazi wub.gif
Na ka, pagaliau penktadienis, nuotaika dar geresne nei pries tai  yu.gif  assa.gif
Justuk, atstumas pats geriausias dalykas, kad ir koks jis nemalonus,,,tikriem santykiam, tikrai meilei atstumas ne beda... todel nosi i virsu , papus i prieki ir skirk ta laika geriau saves tobulinimui  mirksiukas.gif  nail.gif  brunette.gif


tobulinu tobulinu, kad kai gris negales atsiziuret biggrin.gif thumbup.gif


aciu visoms wink.gif
o kas ten klause del bespavliu, tai man net gydytoja sake, kad su jom reik lb atsargiai nes del bet kokio spalvoto maisto nusidazo... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justyte**: 24 liepos 2009 - 11:41
zinomas jausmas kad kramtyt negali.. o tai elastikus neparode kaip detis? nes as nesiopju tai trikampiuku tokiu sukabinti reikia
Atsakyti
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 24, 12:38)
zinomas jausmas kad kramtyt negali.. o tai elastikus neparode kaip detis? nes as nesiopju tai trikampiuku tokiu sukabinti reikia


kaip kabint parode, bet uzmirsau kur kuriuos kabint doh.gif
Atsakyti