Įkraunama...
Įkraunama...

Breketai breketukai

valioooo clap.gif skambino administratore ortodontes ir sake ryt galiu ateit paverzimui thumbup.gif o maniau kad dar teks ilgai laukt smile.gif nuotaika super clap_1.gif yahoo.gif ploja.gif assa.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

QUOTE(ajaja @ 2009 07 22, 18:59)
nepamenu, kad buciau skaicius, gal dar neprisijungus buvau... o gal atmintis mano prasta  g.gif
butu idomu jei parasytum... net nzn kodel as cia taip domiuosi, man gi jau vistiek "saukstai" po pietu Damonai uzdeti.... jei reikejo dometis, tai pries visus breketus,  o ne dabar...
na bet vistiek idomu daugiau info tureti ir nuomoniu ivairiu isgirsti, tad lauksiu  bigsmile.gif

Kaip tavo auskariuks ??

As rinkausi paprastus, nes klausiau kaip del tu damon? sako tikslas toks pats, kad islyginti dantukai butu, tik principas gal biski kitoks,mazesni jie, kad greiciau , trumpiau nesiot, i paverzimus reciau ir pan, sako aisku skiriasi ir kaina, bet mano atveju patare detis paprastus, plius neatrodo labai tragiskai,taigi nusprendziau detis paprastus ir nesigailiu smile.gif

auskariukas gerai, nepuliuoja nieko, labai super gija thumbup.gif
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 23, 08:36)
biggrin.gif:D:D:D

as nuo rugsejo eisiu i sporta tikiuosi paroje laiko uzteks gal kas is kaunieciu irgi ketina eiti? smile.gif

I koki sporto kluba tu nori eiti ? smile.gif
Atsakyti
as ir vel ciaaa thumbup.gif
QUOTE(smilsee @ 2009 07 23, 12:50)
Ooo kokiu temu as cia prisikaiciau lotuliukas.gif  Nu Bay prisizadejai priimt tai dabar jau po kito vizito man atrodo lauk sveciu lotuliukas.gif  O as irgi pagaliau parasiuka isitaisiau thumbup.gif
Man tai ir prasyt nereikejo,pati paklause kokios spalvos noriu biggrin.gif

tai jau lauksiu tada taves, drinks_cheers.gif thumbup.gif beje,liniuote labai graziii blush2.gif

QUOTE(daivasta @ 2009 07 23, 13:08)
supratau.Tai man ortodonte pasake kur ju yra pirkt dvi vietas,bet galvojau gal tu trecia pasakysi ir bus man arciau namu kaip sakant  biggrin.gif .Tik nesuprantu kodel ju nera kiekvienoj vaistinej...

nes tas siulas specialus breketams,tai gal gamina ne tiek daug jo doh.gif


Papildyta:
QUOTE(ajaja @ 2009 07 23, 13:32)
ka gi, reikes pradeti alaus gydymo kursa  lotuliukas.gif susiruosus issimatuosiu visas apimtis, nusifotografuosiu is visu pusiu, o po gydymo butinai idesiu jums nuotraukas...  pries ir po... lotuliukas.gif

lauksim foto thumbup.gif lotuliukas.gif cia bus kaip su breketais -atskiras fotoalbumas

QUOTE(vampyre @ 2009 07 23, 13:36)
ax.gif  chi chi  hihihi.gif
Niu tai reik gi kazkaip prie jusu derintis....as ta zodi "Vampyre" pati nzn is kur istraukiau, jeigu ciesnai tai pati negalvojau, kad uzsibusiu cia sitaip.... doh.gif bet va se tau kad nori blush2.gif  O siaip tai as geriete, kaip ir sakai, Ajaja, mane draugai taip ir vadina angel.gif

as irgi maniau uzsuksiu tik pasiskaitineti,bet vat patiko ir dabar neatsitraukiu nuo pc blush2.gif

QUOTE(nepatinka_ziema @ 2009 07 23, 13:54)
va, idedu savo dantukus is arti.. smile.gif kai sese persius is kompo fotkes, parodysiu kokie pries tai buvo.. smile.gif ir apatinius reikes prie progos nufotkint..

user posted image

labai grazus dantukai dabar jau,ir tokie baltii wub.gif
o cia pas tave damon ? ax.gif

QUOTE(maza_maza @ 2009 07 23, 13:55)

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


Papildyta:
QUOTE(justyte** @ 2009 07 23, 14:21)
uj kaip laukiu  16h, pagaliau des apacia  thumbup.gif  clap.gif
bet turbut bus dieta nereali, tai dar numesiu kelis kg ir isvis manes neliks
biggrin.gif biggrin.gif  ir taip MB juokiasi, kad kai pasisuku sonu manes nesimato biggrin.gif  lotuliukas.gif

lauksim taves cia vakare,papasakosi kaip praejo klijavimas,ir jei skaudes pasiskusi, o vampyre paguos lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 07 23, 15:34)
as ir vel ciaaa   thumbup.gif

tai jau lauksiu tada taves,  drinks_cheers.gif  thumbup.gif beje,liniuote labai graziii  blush2.gif
nes tas siulas specialus breketams,tai gal gamina ne tiek daug jo  doh.gif


Baby pastebejau pas tave ant liniuotes, kad breketukams tavo 3 menesiai, o mano siandien kaip tik 1 men sukaktis, vadinas dejomes abi 23 diena, tik tu 2 menesiais anksciau biggrin.gif biggrin.gif
na tai su ta sukaktim 4u.gif
as galvoju jei nesioti juos teks 2 metus tai viena 24-aja kelio jau nuejau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ou_jeaa @ 2009 07 23, 15:28)
Sveikos smile.gif
As rinkausi paprastus, nes klausiau kaip del tu damon? sako tikslas toks pats, kad islyginti dantukai butu, tik principas gal biski kitoks,mazesni jie, kad greiciau , trumpiau nesiot, i paverzimus reciau ir pan, sako aisku skiriasi ir kaina, bet mano atveju patare detis paprastus, plius neatrodo labai tragiskai,taigi nusprendziau detis paprastus ir nesigailiu smile.gif

auskariukas gerai, nepuliuoja nieko, labai super gija  thumbup.gif




kur dingus ou-jeaa, aciu uz atsakyma del breketu, siaip idomu kas ka del ko renkasi ax.gif
na taip damonai labai iskile, man kol neidejo as net negalvojau doh.gif as itariu, kad jie ir burnos vidu labiau kankina doh.gif doh.gif

ar brangiausiasis zino apie auskariuka, ar bus cia jam surprise? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ajaja: 23 liepos 2009 - 16:46
QUOTE(vilmosius @ 2009 07 23, 14:23)
apacia kai zudes dieta bus stipriai didele smile.gif man kai uzdejo taip tryne kad maniau kiaurai pratrins..

o cia tiesa kad apacia labiau skauda ax.gif ??

P.S.
norejau paklausti, ar jums neatsiranda akivaizdziu demeliu ant dantu ??
nes man ant vieno priekinio buvo tokia tamsesne deme atsiradusi,poto labiau tryniau ta vieta dingo,dabar ant kito danties, bet nors visaip trinu- nenusivalo..
atrodo juk valau labai atsakingai ir ne viena karta per diena su visais sepetukais ir siuliukais?
tai kaip cia taip ? geriau valyti reikia? ar cia taip tik atrodo ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 07 23, 15:46)
o cia tiesa kad apacia labiau skauda  ax.gif  ??

P.S.
norejau paklausti, ar jums neatsiranda akivaizdziu demeliu ant dantu ??
nes man ant vieno priekinio buvo tokia tamsesne deme atsiradusi,poto labiau tryniau ta vieta dingo,dabar ant kito danties, bet nors visaip trinu- nenusivalo..
atrodo juk valau labai atsakingai ir ne viena karta per diena su visais sepetukais ir siuliukais?
tai kaip cia taip ? geriau valyti reikia? ar cia taip tik atrodo ?  blush2.gif


nea, pas mane demeliu kol kas jokiu nesimato...

del apatiniu nzn, man vienas priekinis apacioj taip i prieki issisoko, kad net eme virsutini stumti, tai to apatinio neskauda, o virsutini kai prilieciu net keliai linksta verysad.gif paskambinau gyd, o tas atostogauja, liepe ateiti rugpjucio 4d... nzn kas bus is tu dantuku iki to laiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ajaja @ 2009 07 23, 17:41)
Baby pastebejau pas tave ant liniuotes, kad breketukams tavo 3 menesiai, o mano siandien kaip tik 1 men sukaktis, vadinas dejomes abi 23 diena, tik tu 2 menesiais anksciau  biggrin.gif  biggrin.gif
na tai su ta sukaktim  4u.gif 

as galvoju jei nesioti juos teks 2 metus tai viena 24-aja kelio jau nuejau  doh.gif


taip,dejausi 23 diena..dabar kiekvieno menesio 23diena vis paskaiciuoju kiek jau esu su breketais hihihi.gif
ir tave su sukaktim friends.gif
cia kaip koks jubiliejus mirksiukas.gif ,30dienu ir jau galima skaiciuoti kiek menesiu su breketukais draugaujam thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baby.. @ 2009 07 23, 17:38)
labai grazus dantukai dabar jau,ir tokie baltii  wub.gif
o cia pas tave damon ?  ax.gif


joa, damon'ai, bet tie senesni, nera tos permatomos dalies. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nepatinka_ziema: 23 liepos 2009 - 17:16

Papildyta:

lauksim taves cia vakare,papasakosi kaip praejo klijavimas,ir jei skaudes pasiskusi, o vampyre paguos lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
[/quote]
na as jau cia thumbup.gif ir su apacia jau breketuota smile.gif klyjavimas vyko sklandziai, dbr dar neskauda bet jauciasi toks tempimas, ir keista kazkaip... uzdejo kalneli ant galiniu dantu, bet mazus tokius, tai net nesijaucia jie, na nzn kas bus su skausmu veliau smile.gif dbr keista save matyti pilna burna metalu biggrin.gif kaip sese juokiasi is manes ir sako; va dbr jau dvieju eiliu gelezinkelis atsidare biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=justyte**,2009 07 23, 18:28]
Papildyta:

lauksim taves cia vakare,papasakosi kaip praejo klijavimas,ir jei skaudes pasiskusi, o vampyre paguos lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
[/quote]
na as jau cia thumbup.gif ir su apacia jau breketuota smile.gif klyjavimas vyko sklandziai, dbr dar neskauda bet jauciasi toks tempimas, ir keista kazkaip... uzdejo kalneli ant galiniu dantu, bet mazus tokius, tai net nesijaucia jie, na nzn kas bus su skausmu veliau smile.gif dbr keista save matyti pilna burna metalu biggrin.gif kaip sese juokiasi is manes ir sako; va dbr jau dvieju eiliu gelezinkelis atsidare biggrin.gif lotuliukas.gif
[/quote]

sveikinu uzsidejus apatinius breketus thumbup.gif
is manes irgi sese juokes, kai uzdejo apatinius breketus, sake, isvis dabar dantu nesimato, tik gelezys burnoj biggrin.gif
Atsakyti
justyte, sveikinu pagaliau sulaukus šios akimirkos 4u.gif
Atsakyti
[quote=justyte**,2009 07 23, 18:28]
Papildyta:

lauksim taves cia vakare,papasakosi kaip praejo klijavimas,ir jei skaudes pasiskusi, o vampyre paguos lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
[/quote]
na as jau cia thumbup.gif ir su apacia jau breketuota smile.gif klyjavimas vyko sklandziai, dbr dar neskauda bet jauciasi toks tempimas, ir keista kazkaip... uzdejo kalneli ant galiniu dantu, bet mazus tokius, tai net nesijaucia jie, na nzn kas bus su skausmu veliau smile.gif dbr keista save matyti pilna burna metalu biggrin.gif kaip sese juokiasi is manes ir sako; va dbr jau dvieju eiliu gelezinkelis atsidare biggrin.gif lotuliukas.gif
[/quote]
sveikinu, pagaliau jau visa apsiklijavai hihihi.gif
tai gal visdel to noretum pasirodyti is arciau? blush2.gif
beje kokios spalvos tavo gumytes apacioj? ax.gif
Atsakyti