Įkraunama...
Įkraunama...

Amway kosmetika

Seip tai man paistalai, dabar sakykime esu oriflame konsultante, tai juk prekes gauname tiesiai is sandeliu. Tai jusu manymu, gaudama prekes dar namie sakykime kvepalus atskiedziu, ar ten koki krema biggrin.gif na man tai juokingai skamba doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2010 01 27, 22:44)
Hm, tai negi jūs visada važiuojate pirkti pas gamintojus į fabrikus? Į JAV, UK, Švediją ar Suomiją ar dar kur... g.gif



as turiu savu paslapciu smile.gif man nereikia vazinet... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Bitukas* @ 2010 01 28, 00:10)
Seip tai man paistalai, dabar sakykime esu oriflame konsultante, tai juk prekes gauname tiesiai is sandeliu. Tai jusu manymu, gaudama prekes dar namie sakykime kvepalus atskiedziu, ar ten koki krema biggrin.gif na man tai juokingai skamba  doh.gif



man tie sandiliai yra visiskas 0.00... o ant konsultantu niekas nieko ir nesako...
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 01 28, 18:03)
as turiu savu paslapciu smile.gif  man nereikia vazinet... smile.gif
Papildyta:
man tie sandiliai yra visiskas 0.00... o ant konsultantu niekas nieko ir nesako...


tai atskleiskite paslaptis, jeigu jau kalbate, tai kalbėkite iki galo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2010 01 28, 18:26)
tai atskleiskite paslaptis, jeigu jau kalbate, tai kalbėkite iki galo mirksiukas.gif



negaliu, nes jus svetimas zmogus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 01 28, 19:20)
negaliu, nes jus svetimas zmogus smile.gif


tai tada išvis nesuprantu, kam čia rašėte g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2010 01 28, 19:55)
tai tada išvis nesuprantu, kam čia rašėte g.gif


o negalima? as galvojau, kad cia laisvas portalas smile.gif as neprivalau, kaip ir jus neprivalot isduoti savu paslapciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 01 28, 20:47)
o negalima? as galvojau, kad cia laisvas portalas smile.gif  as neprivalau, kaip ir jus neprivalot isduoti savu paslapciu smile.gif


viskas galima, tiesiog tema apie Amway kosmetiką, tai ir norisi kalbėti tik apie tai 4u.gif Jei užsiminėte apie kažką kitą, tai norisi išgirsti iki galo, o ne tik užuominas 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos smile.gif ,gal galetumet padeti? Papasakokit apie AMWAY plauku aliejuka,ir kur butu galima isigyti 4u.gif Is anksto aciux 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2010 01 28, 23:42)
viskas galima, tiesiog tema apie Amway kosmetiką, tai ir norisi kalbėti tik apie tai 4u.gif  Jei užsiminėte apie kažką kitą, tai norisi išgirsti iki galo, o ne tik užuominas 4u.gif



zinot, kai cia yra kalbama apie platinima, tai mane ima pyktis ir tada as isreiskiu savo nuomone...
amway ne tik kosmetika yra super gera, bet ir buitines prekes yra geros. as esu amway versle ir todel esu pries platinima, ir todel perku tiesiogiai is gamintojo. ir zinau kaip kur kas vyksta...
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 01 29, 14:25)
zinot, kai cia yra kalbama apie platinima, tai mane ima pyktis ir tada as isreiskiu savo nuomone...
amway ne tik kosmetika yra super gera, bet ir buitines prekes yra geros. as esu amway versle ir todel esu pries platinima, ir todel perku tiesiogiai is gamintojo. ir zinau kaip kur kas vyksta...

O DABAR TAI TIKRAI susidomėjau g.gif , tai tos (tie) kurie platina AMWEY apgaudinėja....na nesuprantu to parašymo-aš žinau..kaip kas vyksta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vikce333 @ 2010 01 29, 14:25)
zinot, kai cia yra kalbama apie platinima, tai mane ima pyktis ir tada as isreiskiu savo nuomone...
amway ne tik kosmetika yra super gera, bet ir buitines prekes yra geros. as esu amway versle ir todel esu pries platinima, ir todel perku tiesiogiai is gamintojo. ir zinau kaip kur kas vyksta...


ar galite paaiškinti, nes aš irgi amway versle, bet visai kitaip matyt jį suprantu, negu jūs? g.gif

O apie Amway buitines prekes, ne tik kosmetiką yra kita tema sm mirksiukas.gif
Atsakyti
aš ir naudoju tos firmos ir plovimo priemones ir veido priežiūros priemones(na kremukus,...) o dabar jau baigiu kremą, tai ir galvoju ar man toliau pirkt (nes kaina tikrai nėra maža) ar nusipirkt ir ekologiškus tik iš vaistinės(aišku ir kitur yra) pvz. WELEDA firmos kremą, o dabar padiskutuokime labai įdomu.
taip ir kyla abejonės, vieni giria kiti peikia...prekes blush2.gif
Atsakyti