Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

pagal sia pamoka man niekas neiseina,neikelia i remeli nuotraukos,nesidaro kaip cia parodyta doh.gif
user posted image

Dabar užeinam su pele ant Background copy.
einam į įrankių menių ir pasirenkam (stebuklingą lazdelę) aš jį pažymejau rauduonai ir spaudžiame klaviša (delete). Nereikalingas fonas rėmelyje ištrintas,dabar mums reikia tik sujungti foto su rėmeliu.
nesuprantu kaip cia padaryti????

ir dar

Pasirenkam ( Move Tool) ir ikeliame foto

kad ji man nesikelia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (salotiene): 26 rugpjūčio 2009 - 19:34
QUOTE(mamytė28 @ 2009 08 26, 19:21)
sveikos, paaiškinkit man, žaliai,  blush2.gif  kokius darbus reikia išsaugoti jpeg formatu ir kokius phg? Kuo jie skiriasi ir kada yra naudojamas kuris nors?

Jpg tai kaip nuotrauka, o png tai atskira detalė visai be jokio fono.
Papildyta:
QUOTE((salotiene) @ 2009 08 26, 19:30)
pagal sia pamoka man niekas neiseina,neikelia i remeli nuotraukos,nesidaro kaip cia parodyta doh.gif
user posted image

rolleyes.gif o kurioje vietoje konkrečiai nesigauna? Gal ne ant to sluoksnio atsistojai, žiūrėk layres.
Atsakyti
ačiū, supratau
Atsakyti
neisena ikelti nuotraukos i remeli,pasidarau antra sluoksni to remelio ir viskas daugiau niekas neiseina,nes man nuotrauka buna pasislepus jos nera salia remelio.
paspaudziu movie tols kaip ir raso nu ir kaip man ta nuotrauka ikelti i remeli g.gif
Papildyta:
kodel man va taip nebuna nerodo remelio ir nuotraukos ant fono kartu???
user posted image
ir virs tu spalvotu juosteliu spalvu man nerodo nuotraukos
Papildyta:
virsuje desinej kur nuotrauka pas mane jos nerodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (salotiene): 26 rugpjūčio 2009 - 19:47
QUOTE((salotiene) @ 2009 08 26, 19:46)
neisena ikelti nuotraukos i remeli,pasidarau antra sluoksni to remelio ir viskas daugiau niekas neiseina,nes man nuotrauka buna pasislepus jos nera salia remelio.
paspaudziu movie tols kaip ir raso nu ir kaip man ta nuotrauka ikelti i remeli g.gif

įsivaizduoju, kaip tau nelengva, bet kaip sunku paaiškinti raštu.
tai nuotrauką kelk kai pasidarai jau antra suoksnį rėmelio. tada tą nuotrauką tempk į rėmelį. Ir nuotrauka užsidės ant rėmelio. Tada žiūrėk layers ir per layers tempk nuotraukos vaizdą po antru sluoksniu rėmelio.
Jei neišeis, rašyk į skype: gitanamai

Sukeisk sluoksnius
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gitatuka: 26 rugpjūčio 2009 - 20:02
aciu bandysiu
Atsakyti
NEISEINA,MAN VISA NUOTRAUKA ISIKELIA O REMELIO NEBELIEKA JAI AS TEMPIU NUOTRAUKA I REMELI. doh.gif
O GAL PAS MANE KAS NORS KITAIP DAROMA??? g.gif CS4
Papildyta:
GAL KAS TURITE KOKIA KITA PAMOKA KAIP IKELTI NUOTRAUKA I REMELI???
Papildyta:
KA AS PASPAUDZIAU KAD MAN IKELUS REMELI JI RODO VISA KVADRATUKAIS??????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (salotiene): 26 rugpjūčio 2009 - 20:41
QUOTE((salotiene) @ 2009 08 26, 21:54)
NEISEINA,MAN VISA NUOTRAUKA ISIKELIA O REMELIO NEBELIEKA JAI AS TEMPIU NUOTRAUKA I REMELI. doh.gif
O GAL PAS MANE KAS NORS KITAIP DAROMA??? g.gif  CS4

o remelis su "skyle" ? Layer sluoksniuose ( kaip buvo parodyta anksciau - jie yra apacioje desiniajame kampa) nuotraukos sluoksnis turi buti po apacia remelio. O remelis turi tureti tuscia "skyle" per kuria matosi nuotraukos dalis.
QUOTE((salotiene) @ 2009 08 26, 21:54)
KA AS PASPAUDZIAU KAD MAN IKELUS REMELI JI RODO VISA KVADRATUKAIS??????

gal netinkamas nuotraukos formatas, kurio neatidaro photoshopas g.gif pas mane ps neatidaro php ir tub formatu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 26 rugpjūčio 2009 - 21:18
ne formatas kaltas,kazka paspaudziau ir nebezinau ka,smulkiais kvadratukais visa nuotrauka ir nezinau ka paspaudziau doh.gif
o del remeliu tai radau geras pamokeles mamos dienorasti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE((salotiene) @ 2009 08 26, 22:43)
ne formatas kaltas,kazka paspaudziau ir nebezinau ka,smulkiais kvadratukais visa nuotrauka ir nezinau ka paspaudziau doh.gif
o del remeliu tai radau geras pamokeles mamos dienorasti. 4u.gif

parašiau tau až parašyk man skypu paaiškinsiu jai išeis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 08 27, 00:27)
parašiau tau až parašyk man skypu paaiškinsiu jai išeis  mirksiukas.gif

nu ar nebandet nutrinti teksta? ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anze20 @ 2009 08 27, 00:41)
nu ar nebandet nutrinti teksta? ax.gif  ax.gif  ax.gif

mėginau bet nelabai gavosi žinok g.gif kažką ne taip darau reiktų pamokėlę iš naujo pažiūrėti rolleyes.gif
Atsakyti