Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

QUOTE(anze20 @ 2009 08 24, 20:13)
gal galit kas padeti nuo remelio nutrinti  teksta rusiska?

Idėk rėmelį pažiūrėsim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2009 08 24, 20:23)
Idėk rėmelį pažiūrėsim  thumbup.gif

ta pati norejau parasyti wink.gif
Atsakyti
o kas galetu man padeti kaip i remeli ar fona iklijuoti nuotrauka.gal kokia pamokele kas turit? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE((salotiene) @ 2009 08 25, 13:16)
o kas galetu man padeti kaip i remeli ar fona iklijuoti nuotrauka.gal kokia pamokele kas turit? aciu 4u.gif

Šitokių pamokėlių buvo ankstesnėse temose pajieškok senesnėse temose tikrai rasi thumbup.gif
Atsakyti
sakykit g.gif kaip klipartus padaryti png formatu?nes kai kuriuos parsisiuntus iš šio forumo tai jie yra ant balto fono
Atsakyti
atidarykit per paint, ir išsaugokit png formatu viskas ;] 4u.gif
Atsakyti
didelis ačiukas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lolipop' @ 2009 08 26, 16:47)
atidarykit per paint, ir išsaugokit png formatu viskas ;] 4u.gif

kazi ar kas gausis? g.gif
Atsakyti
user posted image buciau labai dekinga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anze20: 26 rugpjūčio 2009 - 16:46
nesuprantu kodel taip yra,pagal pamokeles tai man niekas neiseina,nors gana aiskiai parodyta,tik kad man neatsidaro naujas langas,kai as noriu ikelti nuotrauka i remeli,as atidarau norima remeli ir kai reikia atsidaryti nuotrauka man remelis dingsta ir lieka tik nuotrauka,o pamokelese rodo ir remeli ir nuotrauka atskirai,o man dingsta remelis.
ka darau ne taip ir kaip reikia daryti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE((salotiene) @ 2009 08 26, 19:01)
tik kad man neatsidaro naujas langas,kai as noriu ikelti nuotrauka i remeli,as atidarau norima remeli ir kai reikia atsidaryti nuotrauka man remelis dingsta ir lieka tik nuotrauka,


Paspausk atkurti ankstesnę mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos, paaiškinkit man, žaliai, blush2.gif kokius darbus reikia išsaugoti jpeg formatu ir kokius phg? Kuo jie skiriasi ir kada yra naudojamas kuris nors?
Atsakyti