Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

QUOTE(mamytė28 @ 2009 08 15, 09:28)
dėkoju už atsakymą  smile.gif , o kaip žinoti  tuos matmenis?  Ar yra kokie standartiniai? Atsiprašau už kvailus klausimus  blush2.gif , bet visa tai man dar naujiena.

standartu kaip ir nera wink.gif pasirenki matmenis kokia nuotraukos dydi darysi tongue.gif gali buti 10x15, 13x18, 15x20, 21x29.7 (A4 formatas) ir t.t. gali daryti ir kitokius matmenis - tik atsispauzdinsi ant A4 formato ir po to issikirpsi rolleyes.gif cia jau tau paciai spresti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 15 rugpjūčio 2009 - 09:17
QUOTE(mamytė28 @ 2009 08 15, 10:28)
dėkoju už atsakymą  smile.gif , o kaip žinoti  tuos matmenis?  Ar yra kokie standartiniai? Atsiprašau už kvailus klausimus  blush2.gif , bet visa tai man dar naujiena.

o kam tau butent tu dydziu reikia? jei nuotraukom daryti ,tai turiu as pasidarius vertikalios bei horizontalios foto sabloniukus ,kad nebereiktu sukt galvos pradedant dirbti ...atsidarau sabloniuka ,tada i ji perkeliu remeli ,atiderinu remelio didi pagal ji ir tada jau foto keliauja i sau skirta vieta -darau taip foto fotoatetelje ir gaunasi supper ,jei kartais reiketu ,tai parasyk i az pastuka savo ,mielai pasidalinsiu smile.gif
Atsakyti
Labas mergaitės , na netyčiom užtikau šią temikę ( tiksliau draugė užrodė ) .....pasakykite man dun dun fool.gif iš kur pas mane kompe atsirado Photoshopas unsure.gif .....aš jo neužsisakinėjau schmoll.gif ...iš kur sužinoti koks jis ? kur tai rašo ? .....kai ką išmokau ...padaryti lietų , saulės spindulius , mirgėjimą , užrašus na ir dar kai ką rolleyes.gif .....bet klausia koks jis , o aš nė nežinau unsure.gif ....kol jį atidarinėja tik pamatau 8.0.....ką čia reiškia ? , tiesa , pas mane viskas rusų kalba blush2.gif ....ir gal galite imesti pamokėlę , kaip nuimti esamą foną ir uždėti norimą .....širdingai dėkoju blush2.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ....nepykite , tiesiog perskaityti visų temų neturiu laiko .....nepyksiu jei ir neatsakysite rolleyes.gif .



Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 08 18, 00:12)
iš kur sužinoti koks jis ? kur tai rašo ? ....ir gal galite imesti pamokėlę , kaip nuimti esamą foną ir uždėti norimą .....širdingai dėkoju  blush2.gif 

photoshopo versija gali pamatyti kai uzsikrauna ir lango kairiajame virsutiniame kampe yra parasyta wink.gif
cia labai daug yra vaizdiniu pamoku PS pamokos
Atsakyti
Chera....širdingai dėkoju user posted imageuser posted imageuser posted image



Atsakyti
sweikos mamytes gal kas turit pamoku twarkarasciu kur galmetu ideti foto? blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamytė28 @ 2009 08 15, 09:28)
dėkoju už atsakymą  smile.gif , o kaip žinoti  tuos matmenis?  Ar yra kokie standartiniai? Atsiprašau už kvailus klausimus  blush2.gif , bet visa tai man dar naujiena.

nukopijavau vienos mamytes zinute:
Jei kam reikia, galiu surašyti tikslius matmenis foto formatų,įrėmindamos arba darydamos tokius darbelius privalote jais vadovautis, kitaip gali ir apkarpyti, ir atsirasti balti kraštai(o gali būti ir labai super, jei laborantas darbo neturi - ir sutvarko, taip kaip turi būti ).

Žodžiu taip:
9x13 - 8,9x12,7
10x15 - 10,2x15,2
13x18 - 12.7x17.8
15x20 - 15,2x20,3
15x21 - 14,8x21,0
20x30(vadinamas A4) - 21,0x29,7
Na čia yra tokie standartai, aišku, kartais gali būti kažkokiu skirtumų tarp minilaboratorijų, bet čia jau retenybė turbūt
Atsakyti
Sveikos. Chera, o kaip atsisiųsti tavo nurodytas pamokas? blush2.gif
Papildyta:
na ką, doh.gif supratau ilgiau pasižiūrėjusi, kad ten iš karto ir rodo ką ir kaip daryti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamytė28 @ 2009 08 19, 10:58)
Sveikos. Chera, o kaip atsisiųsti tavo nurodytas pamokas?  blush2.gif

jų nereikia siųstis. atsidarai nete ir žiūrėdama darai su savo PS 4u.gif
Atsakyti
nu ar mamytes turit pamoku twarkarasti su nuotrauka?
blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(anze20 @ 2009 08 19, 12:40)
nu ar mamytes turit pamoku twarkarasti su nuotrauka?
blush2.gif

TUOJ PADARYSIU JAI TAIP REIKIA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anze20 @ 2009 08 19, 12:40)
nu ar mamytes turit pamoku twarkarasti su nuotrauka?
blush2.gif

va jai tinka....
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airiduko mamyte: 19 rugpjūčio 2009 - 12:57