Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

sveiki 4u.gif reik pagalbos,gal kuri turit 2011 metu kalendoriaus maketa psd faile,kad bent pusmetis butu
Atsakyti
merginos, gal kuri galit pakeist kelių foto fona ? blush2.gif labai reikia.
jiai kuri norės padėt parasykit y az
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 05 08, 21:51)
merginos, gal kuri galit pakeist kelių foto fona ? blush2.gif labai reikia.
jiai kuri norės padėt parasykit y az

Gal tu pabandyk suuploidinti ir čia įmesk norimų keisti foto nuorodas (na,kad neužkrautume puslapio) ir kas jau norės ir galės tau pakeisti taip ir padarys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Siga* @ 2010 05 08, 10:21)
sveiki 4u.gif reik pagalbos,gal kuri turit 2011 metu kalendoriaus maketa psd faile,kad bent pusmetis butu

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos mamytes,isidejau ir as Adobe Photoshop CS3,senai norejau bet atideliojau,naudojaus anksciau Gimp'u,ir picasa,bet ten mazoka funkciju,
Gal turetumet kaip naujokei pamokeliu isivaziavimui,ar siaip patarimu kad butu pradziai lengviau perprasti 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2010 05 09, 10:08)

begalo aciu,visa google baigiu isvest is proto,nearndu lietuviu kalba kalendoriaus,labai padejot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siga* @ 2010 05 09, 13:22)
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2010 05 09, 10:08)

begalo aciu,visa google baigiu isvest is proto,nearndu lietuviu kalba kalendoriaus,labai padejot 4u.gif

prašom,kad tik mačytų mirksiukas.gif
dėjau psd formatą,o dabar žiūriu čia jpg,,,,keistokai man čia gavosi, bet nieko,,,svarbiausia tiko rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmutee @ 2010 04 28, 08:45)
Mergaites idekite cia viena is paveiksleliu kurio jums neatidaro, man net idomu pasidare  ax.gif

Žinot merginos,man kaip tai žirafai per ilgą kaklą irgi kol daėjo,,,,toptelėjo tokia mintis,štai vienai merginai nusiunčiu png formatu rėmukus ji irgi nemato,po begalinių diskusijų išsiaiškinome,kad ji net neturi fotošopo,todėl ir nemato nei png,nei psd formatų,,,gal ir pas tas merginas tokios pat bėdos,,,ką manai vilmutee ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2010 05 09, 13:55)
Žinot merginos,man kaip tai žirafai per ilgą  kaklą irgi kol daėjo,,,,toptelėjo tokia mintis,štai vienai merginai nusiunčiu png formatu rėmukus ji irgi nemato,po begalinių diskusijų išsiaiškinome,kad ji net neturi fotošopo,todėl ir nemato nei png,nei psd formatų,,,gal ir pas tas merginas tokios pat bėdos,,,ką manai vilmutee ?  g.gif

Labai tu teisingai parasei. Atsimenu kai issinstaliavau photoshopa ir as negalejau atidaryti nei PNG(png automatiskai paversdavo jpg formatu) nei PSD failu savo kompiuteryje, kadangi neturejau kitos palaikancios siuos failus programos drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2010 05 09, 12:55)
Žinot merginos,man kaip tai žirafai per ilgą  kaklą irgi kol daėjo,,,,toptelėjo tokia mintis,štai vienai merginai nusiunčiu png formatu rėmukus ji irgi nemato,po begalinių diskusijų išsiaiškinome,kad ji net neturi fotošopo,todėl ir nemato nei png,nei psd formatų,,,gal ir pas tas merginas tokios pat bėdos,,,ką manai vilmutee ?  g.gif

Pas mane yra photoshopas, bet rodo jpg ax.gif Del png nezinau, bet abejoju ar cia leistu psd kelti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(BEGALYBĖ @ 2010 05 09, 13:55)
Žinot merginos,man kaip tai žirafai per ilgą  kaklą irgi kol daėjo,,,,toptelėjo tokia mintis,štai vienai merginai nusiunčiu png formatu rėmukus ji irgi nemato,po begalinių diskusijų išsiaiškinome,kad ji net neturi fotošopo,todėl ir nemato nei png,nei psd formatų,,,gal ir pas tas merginas tokios pat bėdos,,,ką manai vilmutee ?  g.gif

Mergaitės, tikrai turiu fotošopa PS4 smile.gif Dariau kalendorių, foto į rėmelius kėliau. Bet viskas jpg formatu doh.gif
Atsakyti
Mergytės,per radikalą PSD failų neįkelsit,o dėl PNG,reikia keliant nuimti visas varneles,kopinti 3 nuorodą,ką manau ir taip žinot 4u.gif būna kartais pats radikalas sukvailioja,įkelia blogai smile.gif
P.s.gal nesupyksit,kad įsikišau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Irce6 @ 2010 05 09, 19:39)
Mergytės,per radikalą PSD failų neįkelsit,o dėl PNG,reikia keliant nuimti visas varneles,kopinti 3 nuorodą,ką manau ir taip žinot  4u.gif būna kartais pats radikalas sukvailioja,įkelia blogai  smile.gif
P.s.gal nesupyksit,kad įsikišau  blush2.gif


LAba,
Labai buciau dekinga, kas imestumete nuorodas is kur parsisiuti nemokamai programele photo shop. Placiajameinternete randu, bet visur mokama arba dar prie viso sito reikia dar keles programas parsisiusti, neiseina ma susirasti. Padekite, labai prasau.

aciu.
Atsakyti