Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

Laba,
Perskaičiau prabėgom, o jau grožius darot wub.gif

Gal kuri turite rėmelius arba paveikslėlį ant kurio būtų galima sukurti krikštynų kvietimą? 4u.gif Suradau įvairių vaikiškų ir šiaip spalvingų, bet tokio didingesnio, šventiškesnio neturiu verysad.gif
O dar jeigu su drugeliais, tada būtų super 4u.gif
Berniukui čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luki: 28 balandžio 2010 - 09:34
Kazi kaip darosi tokios zvaigzdutes? user posted image
Gal cia nera nieko sudetingo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Antira: 28 balandžio 2010 - 12:05
QUOTE(Vaigita @ 2010 04 28, 10:03)
Bet žiūriu, kad čia įsikėlė jpeg formatu, o kompe PNG buvo doh.gif

O šitą išsisaugau, bet PS neatidaro

Pas mane irgi pirmasis jpg formatu smile.gif
O antraji isaugojau ir kuo puikiausiai atidarau su photoshopu, tikrai nezinau kodel pas jus neatidaro g.gif
Papildyta:
QUOTE(Antira @ 2010 04 28, 12:58)
Kazi kaip darosi tokios zvaigzdutes?
Gal cia nera nieko sudetingo?

Tikrai nieko sudetingo, sios zvaigzdutes daromos su brushu, stai tokias gali atsisiusti stai is cia zvaigzdutes spausk desiniame sone DOWNLOAD ir atsisiuk smile.gif

user posted image



Trumpai kaip isikelti brushus i photoshopa:
Einame į Mano kompiuteris-C diską-Program file-Adobe-Adobe photoshop CS2-Presets-Brushes ir įkeliame ten savo turimą brushą.
Tada einame į photoshopą pasirenkame Brush Tool viršutinėje linijoje photoshope pasirenkame rodiklytė ,atsidarius lentelėj dar bus rodiklytė paspaudus ją atsidarys lentelė su jūsų turimais brushais jai kurio nors nėra spaudžiame Load Brushes ir ten susirasite norimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmutee: 28 balandžio 2010 - 15:53
QUOTE(vilmutee @ 2010 04 28, 15:53)

Aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazikeo @ 2009 08 05, 23:35)
čia buvau surinkus ir praejusios temos, viskas kas buvo ideta vienoj vietoj bus  bigsmile.gif  blush2.gif  ax.gif


E T I K E T Ė S

user posted image user posted image



Merginos, gal galit man paaiskinti, kaip pasikoreguoti tokia etikete (ideti nuotrauka eilerasti ir pan)? Tecio 60metis savaitgali, tai labai reikia doh.gif ax.gif Gal galit padet man nesusipratusiai? O gal kas jau turit kokia padaryta etikete teciui? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BusyBee: 28 balandžio 2010 - 18:11
Pasigaminau saldainiu popieriuku,bet ispausdinau ir jie neryskus.Kaip ta ryskuma padaryt ,gal kas issamiau galetu paaiskint. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaigita @ 2010 04 28, 09:03)
O šitą išsisaugau, bet PS neatidaro

bent jau man kuo puikiausiai atidaro PS si paveiksliuka
Papildyta:
QUOTE(baikscioji @ 2010 04 28, 20:11)
Pasigaminau saldainiu popieriuku,bet ispausdinau ir jie neryskus.Kaip ta ryskuma padaryt ,gal kas issamiau galetu paaiskint. blush2.gif

keisk spausdinimo nustatymus, rinkis kokybe (quality) pvz. best. Tada spausdins ryskiau.
Papildyta:
QUOTE(BusyBee @ 2010 04 28, 18:10)
Merginos, gal galit man paaiskinti, kaip pasikoreguoti tokia etikete (ideti nuotrauka eilerasti ir pan)? Tecio 60metis savaitgali, tai labai reikia  doh.gif  ax.gif  Gal galit padet man nesusipratusiai? O gal kas jau turit kokia padaryta etikete teciui?  ax.gif

Labai paprastai issisaugau etikete.Atsidarai faila su PS ir uzsirasai ka reikia, ikeli foto. Jei bent kiek moki dirbti su PS labai paprastas dalykas.
Atsakyti
Gal kas turit toki efekta, kur veiduka padaro lygu?
Atsakyti
QUOTE(Antira @ 2010 04 29, 08:14)
Gal kas turit toki efekta, kur veiduka padaro lygu?

4u.gif pažiūrėk čia
Atsakyti
QUOTE(Gitatuka @ 2010 04 29, 08:56)
4u.gif pažiūrėk čia

Esu turejus daug paprastesni varianta, bet dabar jau uzsimete g.gif Aciu, paieskosiu kada nors mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal kas galetu atsiusti programa photoshop skype: lialia_86...
Atsakyti
QUOTE(panterra86 @ 2010 04 29, 12:58)
o gal kas galetu atsiusti programa photoshop skype: lialia_86...

Cia uzsiregistravusi rastum visko mirksiukas.gif
Atsakyti