Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

sveikos, zinau kad jau igrisom su visokiais prasymais........ bet gal bagelbesit.... 4u.gif ax.gif
turiu tokia uzdotele, vaikams padaryti isleistuviu diplomus, ir ieskau ivairiu paveiksliuku, remeliu, susijusiu su bitutemis....ar kazka panasaus.
busiu labai dekinga.
Atsakyti
QUOTE(jaunojimistika24 @ 2010 04 06, 18:54)
sveikos, zinau kad jau igrisom su visokiais  prasymais........ bet gal bagelbesit.... 4u.gif  ax.gif
turiu tokia uzdotele, vaikams padaryti isleistuviu diplomus, ir ieskau ivairiu paveiksliuku, remeliu, susijusiu su bitutemis....ar kazka panasaus.
busiu labai dekinga.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

na čia ne su bitutėm,bet gal pravers

user posted image

Atsakyti
QUOTE(jaunojimistika24 @ 2010 04 06, 18:54)
ir ieskau ivairiu paveiksliuku, remeliu, susijusiu su bitutemis....ar kazka panasaus.
busiu labai dekinga.

1.user posted image 2. user posted image
3.user posted image 4.user posted image
Papildyta:
1.user posted image 2.user posted image
3.user posted image 4.user posted image
5.user posted image 6.user posted image
Papildyta:
1.user posted image 2.user posted image
3.user posted image 4.user posted image
5.user posted image
Papildyta:
1.user posted image 2.user posted image
Papildyta:
1.user posted image 2.user posted image
3.user posted image 4.user posted image
Atsakyti
jaunojimistika24
čia viskas ką turėjau,( ne mano čia gamyba, tad ačiū toms kieno darbais naudojuosi ), tikiuosi rasi ir tu sau reikalingo.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fisko: 06 balandžio 2010 - 23:05
QUOTE(fisko @ 2010 04 07, 01:04)
jaunojimistika24
čia viskas ką turėjau,( ne mano čia gamyba, tad ačiū toms kieno darbais naudojuosi ), tikiuosi rasi ir tu sau reikalingo.
user posted image



Labai dekui, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , tikrai daug kas pravers. 4u.gif
Atsakyti
sveikos darbstuolytes 4u.gif , noriu jusu paprasyti pagalbos,na as visai zalia kalbant apie kompiuteri lotuliukas.gif , o labai reiketu kokio remelio ir saldainiu popierelio vestuviu tematika, gal kuri is jusu turi kokios vestuvines atributikos diplomams ar kazka pan. spauzdinimui, jei ka galiu ir sumoketi uz darba, jei atsirastu kas pagelbeti galetu tai rasykite man i el.pasta laura.svelginaite@gmail.com suprantu kad gal ir nelabai mandagiai cia ilindau pas jus i forumiuka, bet vercios per galva jau ir dukrytei dantukai dygti pradejo ir darbai spaudzia, o cia dar pirsliauti tenka liepa, laiko nebedaug, va kaip cia man yra reikia pagalbos nebesuspeju... doh.gif
Atsakyti
Žiūriu paslaugios labai čia mamytės.. Man reiktų Krikštynuko blush2.gif ir paveikslėlių, fonų, saldainių popierėlių.. Visko, kas tiktų krikštynoms.. 4u.gif Gal galima būtų į ingulis312@yahoo.com Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingulis: 09 balandžio 2010 - 10:56
sveikos mamytes gal galite man pagelbeti man reiketu dezuciu saldainiu krikstynoms busiu dekinga,lauksiu!
Atsakyti
sveikos mergaites, turiu prasymeli, gal kas turi sablona cd kompakto, na kur ant pacio kompakto uzklijuoti galima, labai noreciau dukros video medziaga sutvarkyti ir apipavidalinti kompakciukus, prasau pagelbekit man. galit atsiusti emailu: editalisauskiene@gmail.com arba imesti i cia . buciau labai jus dekinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(**edita** @ 2010 04 13, 14:00)
sveikos mergaites, turiu prasymeli, gal kas turi sablona cd kompakto, na kur ant pacio kompakto uzklijuoti galima, labai noreciau dukros video medziaga sutvarkyti ir apipavidalinti kompakciukus, prasau pagelbekit man. galit atsiusti emailu:  editalisauskiene@gmail.com     arba imesti i cia . buciau labai jus dekinga ax.gif

Stai gal tiks, cia jo nesimato bet kai isikelsi i pc matysis smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmutee: 13 balandžio 2010 - 13:42
mergaitės atėjau su skubiu prašymu, galbūt kas nors turite saldainių šabloną, jubiliejui, vyresnio amžiaus moteriai, būčiau labai dėkinga, kas nepagailės ir pasidalins blush2.gif
Atsakyti
labai didelis aciu clap.gif
Atsakyti