Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV


Nenoriu pykti ir atsiprašau BEGALYBĖS dar kartelį jei esu neteisi 4u.gif
[/quote]
neturiu ko pykti,nes pasakėte tiesą mirksiukas.gif nesu nei profesionalė,nei tokia deduosi.Tik nelabai supratau klausimo esmės-manau jei norėjote visiems parodyti,kad mokate daryti visokius šposus su PS,tai jau pasakėte,kad aš nemoku-taip pat pasakėte,,jei norite dar ko paklausti ar sužinoti,gal parašykite į Až ir aš jums mielai atsakysiu.nereikės teršti temos mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Irmavi @ 2010 03 24, 16:17)
braižyti ne tik linijas, kiek suprantat, tik reik įrankį pasirink...

nuoširdus dėkui Irmavi už kantrybę ir pagalbą notworthy.gif
Atsakyti
Labutis smile.gif Reikia dar truputi pagalbos,gal kuri turit etikeciu ant buteliu vestuviniu? Perverciau visas temeles,nieko neradau,o pati pasidaryti nemoku ir nebelabai liko laiko ax.gif Is anksto labai aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra-xx @ 2010 03 25, 13:06)
Labutis  smile.gif  Reikia dar truputi pagalbos,gal kuri turit etikeciu ant buteliu vestuviniu? Perverciau visas temeles,nieko neradau,o pati pasidaryti nemoku ir nebelabai liko laiko  ax.gif  Is anksto labai aciu  smile.gif

kažkiek buvo šnekėta kažkada...Pažiūrėk čia
smile.gif Na ne vestuviniai, bet kam Photoshop tada reikalingas? biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, esu naujoke dirbant su PS, atsisiunciau programa, truputi vienas zmogus apmoke, bet kai panorau i gatava remeli, kur cia ikeliate, ikelti nuotrauka ir kvit pasimeciau tongue.gif Speju, kad cia reikia toj vietoj, kur turi but nuotrauka kazkaip iskirpti ar pratrinti, ir pradzioje deti savos nuotraukos sluoksni, paskui remelio? g.gif Bet kokiais irankiais naudojates?
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2010 03 25, 15:35)
Sveiki, esu naujoke dirbant su PS, atsisiunciau programa, truputi vienas zmogus apmoke, bet kai panorau i gatava remeli, kur cia ikeliate, ikelti nuotrauka ir kvit pasimeciau  tongue.gif Speju, kad cia reikia toj vietoj, kur turi but nuotrauka kazkaip iskirpti ar pratrinti, ir pradzioje deti savos nuotraukos sluoksni, paskui remelio?  g.gif Bet kokiais irankiais naudojates?

na geriau .psd šabloną po ranka turėti, tačiau ...elementariausia, kai nuotraukai paruosta vieta, tarkim baltas ovalas. Tada paprasčiausia naudojate trintuką (kairėje įrankių juostoj): dešiniu klavišu spaudžiat ant to trintuko ir pasirenkat Magic Eraser Tool- tai jis tą baltą dėmę padarys permatoma...
Kaip sakiau, čia elementariausia...bet veiksminga biggrin.gif 4u.gif

Papildyta:
QUOTE(Sandra-xx @ 2010 03 25, 13:06)
Labutis  smile.gif  Reikia dar truputi pagalbos,gal kuri turit etikeciu ant buteliu vestuviniu? Perverciau visas temeles,nieko neradau,o pati pasidaryti nemoku ir nebelabai liko laiko  ax.gif  Is anksto labai aciu  smile.gif

...pažiūrėjau, vestuvinio šampusiko daug šablonų, tačiau reik apdirbt "pagal save" su PS.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(IgLi @ 2010 03 25, 15:35)
Sveiki, esu naujoke dirbant su PS, atsisiunciau programa, truputi vienas zmogus apmoke, bet kai panorau i gatava remeli, kur cia ikeliate, ikelti nuotrauka ir kvit pasimeciau  tongue.gif Speju, kad cia reikia toj vietoj, kur turi but nuotrauka kazkaip iskirpti ar pratrinti, ir pradzioje deti savos nuotraukos sluoksni, paskui remelio?  g.gif Bet kokiais irankiais naudojates?


Video pamokėlė
Tema: nuotraukos prijungimas prie rėmelio (.jpeg formate), t.p. vieta nuotraukai nėra permatoma.
Nuotraukos transformavimas.
Jei kam įdomu, prašau. Siunčiamės iš čia.
Failo dydis 9Mb, Xvid formate.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 03 25, 16:02)


...pažiūrėjau, vestuvinio šampusiko daug šablonų, tačiau reik apdirbt "pagal save" su PS.
user posted image


tai vat,kad as nemoku, nelabi tuo domiuosi, bet vat kai prireikia neturiu tinkamu.. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri turit senovinių rėmelių, kad tik kraščiukai būtų, etnografinių kokių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandra-xx @ 2010 03 25, 14:06)
Labutis  smile.gif  Reikia dar truputi pagalbos,gal kuri turit etikeciu ant buteliu vestuviniu? Perverciau visas temeles,nieko neradau,o pati pasidaryti nemoku ir nebelabai liko laiko  ax.gif  Is anksto labai aciu  smile.gif

Na jei tiks etiketes be nuotrauku, tai jas gali perziureti ir atsisiusti is cia (etiketes jau paruostos spaudai): VESTUVINES ETIKETES
Atsakyti
QUOTE(simsi @ 2010 03 26, 09:45)
Na jei tiks etiketes be nuotrauku, tai jas gali perziureti ir atsisiusti is cia (etiketes jau paruostos spaudai): VESTUVINES ETIKETES

Aciu radau ko reikejo ir dar daugiau 4u.gif

Taip pat aciu Begalybei 4u.gif
Atsakyti
aciu visoms, kiek cia daug suzinai visko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo silve8: 31 kovo 2010 - 18:04
4u.gif cia labai daug visko yra visko photoshopui daug
Atsakyti