Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas Photoshop'ui IV

QUOTE(Lauragana @ 2010 03 16, 12:11)
Nieko nebus, aš irgi kūriau, ir dar kelio merginos prieš mane buvo bandžiusios sukurti temą, bet jos nepatvirtina ir viskas. Teks veltis vienoje temoje tarp šablonų, skrapų ir kartu aiškintis kaip dirbti su fotošopu. Vėl bus jovalas....

o kodel nepatvirtina ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*sony* @ 2010 03 11, 13:51)
nerandu ir aš kur galima būtų pasiklaust dėl iškilusių sunkumų ,tai čia kartais užklausiu

QUOTE(Lauragana @ 2010 03 16, 11:11)
Teks veltis vienoje temoje tarp šablonų, skrapų ir kartu aiškintis kaip dirbti su fotošopu.

Manyčiau, kad iškilusius klausimus dėl darbo su fotošopu būtų galima (bent laikinai) pateikti temoje Photoshopas: norim, bet neturim cool.gif
Neturėt - ne problema (viens du ir parsisiuntei biggrin.gif), o štai mokėt - jau kur kas daugiau pastangų įdėti reikia ax.gif
Atsakyti
Reik pervardint tema: "Photoshop: jau turim, bet nemokam..." biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irmavi: 16 kovo 2010 - 13:22
QUOTE(Borzika @ 2010 03 16, 12:32)
Manyčiau, kad iškilusius klausimus dėl darbo su fotošopu būtų galima (bent laikinai) pateikti temoje Photoshopas: norim, bet neturim cool.gif
Neturėt - ne problema (viens du ir parsisiuntei biggrin.gif), o štai mokėt - jau kur kas daugiau pastangų įdėti reikia ax.gif

Pritariu 100% thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
o kur rasti velykinių klipartų???? ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(cobyte @ 2010 03 16, 13:46)
o kur rasti velykinių klipartų???? ax.gif  ax.gif  ax.gif

google'ėj užtenka įvesti easter clipart.. ir laaaabai daug visko suranda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmavi @ 2010 03 16, 13:20)
Reik pervardint tema: "Photoshop: jau turim, bet nemokam..."  biggrin.gif

drinks_cheers.gif tai reikia paprašyt moderatorių,kad pavadinimą pakeistų ir td ten galėsim klausimus uždavinėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cobyte @ 2010 03 16, 13:46)
o kur rasti velykinių klipartų???? ax.gif  ax.gif  ax.gif

UŽMESK AKĮ ČIA
Papildyta:
QUOTE(Grafee` @ 2010 03 16, 15:19)
google'ėj užtenka įvesti easter clipart.. ir laaaabai daug visko suranda smile.gif

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Lauragana @ 2010 03 16, 11:11)
Nieko nebus, aš irgi kūriau, ir dar kelio merginos prieš mane buvo bandžiusios sukurti temą, bet jos nepatvirtina ir viskas.

Nu žinokit atvirai pasakius nesuprantu SM politikos šiuo klausimu g.gif
Pilnas forumas prikurtas visokio atsiprašau 4u.gif , bet mėšlo blush2.gif , kas netingi tas ir kuria visokias beryšio temas ir nereik nieko tvirtint, o kur tikrai reikalinga tema tai kažkodėl kažkas turi ją patvirtint ir dar ta nežinomybė lauk, patvirtins ar ne doh.gif
Tai parašytų didelėm raidėm, nekurkit jūs tų temų nes vistiek nieks jų nepatvirtins ir viskas būtų aišku, susikrautų mergikės čiūmodanus ir keliautų į kitus forumus uždavinėt klausimų unsure.gif
Sėkmės visoms 4u.gif , nes aš iš tų kuri jau senai čiumodanus susikrovus hihihi.gif ir čia nervų negadinu ax.gif
Atsakyti
Sveikos, na kaip matau nauju temu niekas nepatvirtina....o man mirtinai reikia paklausti patarimo...

Kodel neleidzia issuagoti darbelio JPG formatu? meta visokius gif, pdf ir pan., o JPG nera...darau kalendoriu reiks spausdinti ir nezinau ar tiks kitoks formatas...

Atsakyti
QUOTE(Demesio19ta @ 2010 03 16, 19:01)
Kodel neleidzia issuagoti darbelio JPG formatu? meta visokius gif, pdf ir pan., o JPG nera...darau kalendoriu reiks spausdinti ir nezinau  ar tiks kitoks formatas...

spausdinimui saugokit pdf formatu failą smile.gif
Atsakyti
Mergaitės pagaliau turime naują temikę ,,Plepaliukai apie photoshopą'' thumbup.gif
Atsakyti
vilmutee, gal galėtum įkelti tuos paveiksliukus kur pas tave logotipe, žiogas žalias, ir lik bitute, labai jau gražus blush2.gif
Atsakyti